40G QSFP SR4, 40G SR4 850nm 150/300 meter MPO Interface QSFP + optische Transceiver

40G QSFP SR4, 40G SR4 850nm 150/300 meter MPO Interface QSFP + optische Transceiver

Het integreert vier gegevens rijstroken in elke richting met 40 Gbps bandbreedte. Elke baan kan werken op 10.3125 Gbps maximaal 300 m met behulp van OM3 glasvezel of 400 m met behulp van OM4 glasvezel.

Productdetails


Naam: 40G QSFP + SR4

Het integreert vier gegevens rijstroken in elke richting met 40 Gbps bandbreedte. Elke baan kan werken op 10.3125 Gbps maximaal 300 m met behulp van OM3 glasvezel of 400 m met behulp van OM4 glasvezel. Deze modules zijn ontworpen om het werken over multimode-glasvezel-systemen met een nominale golflengte van 850nm. De elektrische interface maakt gebruik van een 38 contact rand type connector. De optische interface maakt gebruik van een 12 vezel MTP (MPO) connector.


Gegevensblad downloaden

Gegevenssnelheid

Afstand

LD

PD

DDMI

OQS-MPO40G-CSR4C

40Gbps

300m

850VSCEL

PIN

(Y)

OQS-MPO40G-SR4C

40Gbps

150m

850VSCEL

PIN

(Y)


Functionele functie

· 300m bereiken op parallelle multi-mode fiber(OM3)

· Compliant met QSFP + MSA module form factor

· Compatibel met IEEE 802.3ba * 40Gbase-SR4 4x10G optische 850nm VCSEL 4x10G elektrische i/o (XLPPI)

· Behuizing temperatuur meetbereik van 0° C tot + 70 ° C

· Stroom verbruik andlt; 1,5

· Mannelijke MPO(MTP) recipiënt (12 Fiber)

· Digitale diagnosefunctie


Optfocus technologie brengt u nu de beste kwaliteit 40g qsfp sr4, 40g sr4 850nm 150/300 meter mpo interface qsfp + optische transceiver van haar professionele fabriek. Bekende als één van de toonaangevende fabrikanten en leveranciers van verschillende vezel optische producten in China, wij kunnen u verzekeren van de goede kwaliteit en uitstekende prestaties.

Hot Tags: 40G qSFP sr4, 40G sr4 850nm 150/300 meter mpo interface qSFP + optische transceiver, China, fabriek, leveranciers, fabrikanten
Een paar:No Volgende:40G QSFP IR4, 40G PSM LR4 10KM QSFP + optische Transceiver

Onderzoek

You Might Also Like