SFP-OC3-SR, SFP-OC3-MM OC3 155M Fiber optische SFP-Transceivermodule dubbele Fiber Multimode 850nm 0-2 KM LC-Connector

SFP-OC3-SR, SFP-OC3-MM OC3 155M Fiber optische SFP-Transceivermodule dubbele Fiber Multimode 850nm 0-2 KM LC-Connector

De SFP-transceivers zijn hoogwaardige, kosteneffectieve modules ondersteunen gegevenssnelheid van 155Mbps en op 2km afstand van de transmissie met MMF.

Praat nu

Productdetails

Functies

Tot 155Mbps-gegevenssnelheid

850nm VCSEL laser en PIN foto-elektrische cel

Compliant met SFP MSA en SFF-8472 met duplex LC recipiënt

Digitale diagnostische controle:

Kalibratie van de interne of externe kalibratie

Compatibel met de RoHS

+ 3,3 v single voeding

Behuizing temperatuur bij gebruik:

Standaard: 0 tot + 70 ° C


Toepassingen

SDH STM-1, S-1.1, L-1.1, L-1.2

SONET OC-3 IR1, LR1, LR2

Andere optische links


Beschrijving

De SFP-transceivers zijn hoogwaardige, kosteneffectieve modules ondersteunen gegevenssnelheid van 155Mbps en op 2km afstand van de transmissie met MMF.

De transceiver bestaat uit drie delen: een VCSEL laser zender, een PIN fotodiode geïntegreerd met een trans-impedantie voorversterker (TIA) en MCU bediening. Alle modules voldoen aan klasse dat ik laser veiligheidseisen.

De transceivers zijn compatibel met SFP multi-source overeenkomst (MSA) en SFF-8472. Voor verdere informatie, gelieve te verwijzen naar SFP MSA.



Absolute maximale waarderingen

Tabel 1 - Absolute maximale waarderingen

Met de parameter

Symbool

Min

Max

Eenheid

Voedingsspanning

VCC

-0.5

4.5

V

Temperatuur bij opslag

TS

-40

+85

° C

Luchtvochtigheid bij gebruik

-

5

85

%


Aanbevolen bedrijfsomstandigheden

Tabel 2 - Aanbevolen bedrijfsomstandigheden

Met de parameter

Symbool

Min

Typische

Max

Eenheid

Bedrijfstemperatuur van de zaak

Standaard

TC

0

+70

° C

Netspanningsvoltage

VCC

3.13

3.3

3.47

V

Power Supply huidige

ICC

300

mA

Gegevenssnelheid

155

Mbps


Optische en elektrische kenmerken

OFSS-8503-02 C (D): (VCSEL en PIN, 850nm, 2km bereiken)

Tabel 3 - optische en elektrische kenmerken


Optfocus technologie brengt u nu de beste kwaliteit sfp-oc3-sr, sfp-oc3-mm oc3 155m vezel optische sfp-transceiver module dubbele vezel multimode 850nm 0-2 km lc-connector uit haar professionele fabriek. Bekende als één van de toonaangevende fabrikanten en leveranciers van verschillende vezel optische producten in China, wij kunnen u verzekeren van de goede kwaliteit en uitstekende prestaties.

Een paar:Zendontvangermodule 1550 20KM SC SFP Volgende:SFP-OC3-IR1 OC3, SFP-OC3-LR1 OC3, SFP-OC3-LR2 OC3 OC3 155M Cisco SFP Modules Dual Fiber Single Mode 1310nm 10 ~ 80km LC

Onderzoek