Zendontvangermodule 1550 20KM SC SFP

Zendontvangermodule 1550 20KM SC SFP

1,25 Gbps SFP bidirectionele transceiver, 20 km bereik 1550 nm TX / 1310 nm RX De SFP-BIDI transceivers zijn hoogwaardige, kosteneffectieve modules die een dubbele datasnelheid ondersteunen van 1,25 Gbps / 1,0625 Gbps en een transmissieafstand van 20 km met SMF. De transceiver bestaat uit drie secties: een DFB-laserzender, een PIN-fotodiode geïntegreerd met een trans-impedantie-voorversterker (TIA) en MCU-regeleenheid. Alle modules voldoen aan de laserveiligheidseisen van klasse I.

Productdetails

Productomschrijving

Producteigenschap

*Dubbele datasnelheid van 1,25 Gbps / 1,063 Gbps

*1550nm DFB laser- en PIN-fotodetector voor transmissie van 20 km

*Voldoet aan SFP MSA en SFF-8472 met simplex LC

*Ropvangbak
Digitale diagnostische monitoring:
Interne kalibratie of externe kalibratie

*Compatibel met SONET OC-24-LR-1

*Compatibel met RoHS

*+3.3V enkele voeding

*Temperatuur behuizing: standaard: 0 tot +70 ° C
  • Bi-directionele transceiver van 1,25 Gbps SFP, bereik van 20 km
    1550nm TX / 1310 nm RX

De SFP-BIDI-transceivers zijn hoogwaardige, kostenbesparende modules die een dubbele datasnelheid van 1,25 Gbps / 1,0625 Gbps en 20 km ondersteunen
transmissieafstand met SMF.

De transceiver bestaat uit drie secties: een DFB-laserzender, een PIN-fotodiode geïntegreerd met een trans-impedantie
voorversterker (TIA) en MCU-regeleenheid. Alle modules voldoen aan de laserveiligheidseisen van klasse I.

product afbeelding

Mechanische afmetingen

Toepassingen

*Gigabit Ethernet

*Fibre Channel

*Schakel over naar interface wisselen

*Geschakelde backplane-applicaties

*Router / server-interface

*Andere optische transmissiesystemen

Digital Diagnostic Memory Map

De zendontvangers bieden seriële ID-geheugeninhoud en diagnostische informatie over de huidige bedrijfsomstandigheden door middel van 2-draads
seriële interface (SCL, SDA).

De diagnostische informatie met interne kalibratie of externe kalibratie is allemaal geïmplementeerd, inclusief ontvangen vermogen
bewaking, bewaking van verzonden vermogen, biasstroombewaking, bewaking van voedingsspanning en temperatuurbewaking.

Certificeringen
Productgebruik

gerelateerde producten
Verpakking& verzending
Bedrijfsintroductie
Klantevaluatie


Hot Tags: Zendontvangermodule 1550 20KM SC SFP, China, fabriek, leveranciers, fabrikanten
Een paar:SFP 1.25G PX20+ PX20++ 1550 20KM SC Volgende:SFP-OC3-SR, SFP-OC3-MM OC3 155M Fiber optische SFP-Transceivermodule dubbele Fiber Multimode 850nm 0-2 KM LC-Connector

Onderzoek

You Might Also Like