GLC-Fe-100BX-D,GLC-Fe-100BX-U 100base SFP LX BIDI SFP Transceiver 1310nm/1550nm 10-80KM SC of LC

GLC-Fe-100BX-D,GLC-Fe-100BX-U 100base SFP LX BIDI SFP Transceiver 1310nm/1550nm 10-80KM SC of LC

Compliant met Telcordia (Bellcore) GR-468-CORE specificatie

Productdetails

Functie van het product
●Operating temperatuur: 0℃-70℃ of -40 °-85℃
●1310 / / 1490/1550nm FP of DFB LD transmissie
●Transmission afstand: 120 km max
●LC vezel interface
●Voltage: + 3,3 v
●Compliant met specificatie van de ITU-T G.957 G.958
●Compliant met Telcordia (Bellcore) GR-468-CORE specificatie
●Compliant met BvGS-specificatie


Uniforme toepassing
●ATM SDH PDH SONET netwerk
●Data-communicatienetwerk
●Telecom-communicatienetwerk


Bestelgegevens

DEEL NO。

Gegevenssnelheid

Golflengte

Afstand

Interface

Spanning

LD

Temperatuur

OFSS-1303-02D

155Mbps

1310nm

2km

LC

+ 3,3 v

FP

-20℃-+70℃

OFSS-1303-20

155Mbps

1310nm

20km

LC

+ 3,3 v

FP

-20℃-+70℃

OFSS-1303-20 D

155Mbps

1310nm

20km

LC

+ 3,3 v

FP

-20℃-+70℃

OFSS-1303-40

155Mbps

1310nm

40km

LC

+ 3,3 v

FP

-20℃-+70℃

OFSS-1303-40 D

155Mbps

1310nm

40km

LC

+ 3,3 v

FP

-20℃-+70℃

OFSS-1303-60

155Mbps

1310nm

60km

LC

+ 3,3 v

FP

-20℃-+70℃

OFSS-1303-60 D

155Mbps

1310nm

60km

LC

+ 3,3 v

FP

-20℃-+70℃

OFSS-1503-80

155Mbps

1550nm

80km

LC

+ 3,3 v

DFB

-20℃-+70℃

OFSS-1503-80 D

155Mbps

1550nm

80km

LC

+ 3,3 v

DFB

-20℃-+70℃

OFSS-1503-100

155Mbps

1550nm

100km

LC

+ 3,3 v

DFB

-20℃-+70℃

OFSS-1503-100 D

155Mbps

1550nm

100km

LC

+ 3,3 v

DFB

-20℃-+70℃

OFSS-1503-120

155Mbps

1550nm

120km

LC

+ 3,3 v

DFB

-20℃-+70℃

OFSS-1503-120 D

155Mbps

1550nm

120km

LC

+ 3,3 v

DFB

-20℃-+70℃


OFS-

A


A

B

C

S

E

F

G

Nummer

Met de parameter

Sescription

A

ProSuct Type

S = SFP-Transceiver

B

Golflengte

13 = 1310nm FP

85 = 850nm VCSEL

14 = 1490nm DFB

15 = 1550nm DFB

133 = 1310nm DFB

155 = 1550nm FP


C

SATA-snelheid

12 = 1.25G

03 = 155 M

25 = 2.5G

4 = 4.25G

10G = 10 G

S

Sistance

02 = 2 KM

05 = 550 M

10 = 10 km

20 = 20 KM

120 = 120 km

E

connector

X = "L" = LC

X = S = SC

F

DDMI

D = DDMI

F

DDMI

G

Commerciële of industriële type

Geen "" = handelstype

Ik = industriële type


Optfocus technologie nu brengt u de beste kwaliteit-glc-fe-100bx-d,glc-fe-100bx-u 100base sfp lx bidi sfp-transceiver 1310nm/1550nm 10-80km sc of lc van haar professionele fabriek. Bekende als één van de toonaangevende fabrikanten en leveranciers van verschillende vezel optische producten in China, wij kunnen u verzekeren van de goede kwaliteit en uitstekende prestaties.

Hot Tags: GLC-Fe-100BX-D,GLC-Fe-100BX-U 100base SFP LX BIDI SFP-transceiver 1310nm/1550nm 10-80KM SC of LC, China, de fabriek, de leveranciers, de fabrikanten
Een paar:SFP-OC3-IR1 OC3, SFP-OC3-LR1 OC3, SFP-OC3-LR2 OC3 OC3 155M Cisco SFP Modules Dual Fiber Single Mode 1310nm 10 ~ 80km LC Volgende:Cisco 1000Base GLC-SX-MM SFP optische Transceiver dubbele Fiber Multimode 850nm 500M LC

Onderzoek

You Might Also Like