XFP-10GB-SR Transceiver 850nm DX Multimode LC 300M DDM

XFP-10GB-SR Transceiver 850nm DX Multimode LC 300M DDM

OPTFOCUS XFP-transceiver is een hoogwaardige, kosteneffectieve modulse voor seriële optische communicatie gegevenstoepassingen opgegeven voor signaal tarieven van 9.95 Gb/s tot 11,3 Gb/s.

Productdetails

Beschrijving
OPTFOCUS XFP-transceiver is een hoogwaardige, kosteneffectieve modulse voor seriële optische communicatie gegevenstoepassingen opgegeven voor signaal tarieven van 9.95 Gb/s tot 11,3 Gb/s. Het is volledig compatibel naar XFP MSA Rev 4.5. De modules zijn ontworpen voor enkelvoudige modus fiber en werkt met een nominale golflengte van 850/1310/1550 nm. De zender sectie bevat ongekoelde direct gemoduleerde 1310 nm gedistribueerde feedback laser (DFB) of EML noemt laser 1550nm. De ontvanger sectie maakt gebruik van PIN foto-elektrische cel voor laag donkere huidige en uitstekende responsivity of APD hoge sensetivity ontvanger


Functie van het product
●Supports 9,95 Gb/s tot 11,3 Gb/s bitsnelheden
●IEC 60825-1 klasse 1/CDRH klasse 1 laser oog veiligheid.
●Hot-pluggable XFP voetafdruk
●Maximum link lengte van 80km
●DFB of de temperatuur-gestabiliseerde EML zender
●XFi loopbackmodus
●Duplex LC-connector
●Low Vermogensdissipatie
●Superior thermische en EMI integriteit prestaties ter ondersteuning van hoge poort dichtheden
●LC Duplex optische aansluiting interface conforme TIA/EIA604-10 aan de ANSI (FOCIS 10)
●Built-in digitale diagnostische functies, DDMI
●Temperature variëren-5 ° C tot 70 ° C of industriële map temperatuurbereik op aanvraag
●RoHS-6, FDA, FCC, CE, TUV, UL certifactes


Uniforme toepassing
●SONET OC-192 / SDH STM-64
●ITU-T G.709
●10GBASE-SR/LR/EMERGENCY/EW/ZR
●10GBASE-SR/LR/EMERGENCY/EW/ZR + FEC
●10/40/80 km 10 G Fibre Channel
●10/40/80 km 10 G Fibre Channel + FEC


Bestelgegevens

Modle

Beschrijving

OFSX-8510G-03

10GBASE-SR XFP 850nm Dual LC 300m MMF

OFSX-1310G-10

10GBASE-LR XFP 1310nm Dual LC 10km SMF

OFSX-1510G-40

10GBASE-ER XFP 1550nm Dual LC 40km SMF

OFSX-1510G-80

10GBASE-ER XFP 1550nm Dual LC 80km SMF

Optfocus technologie nu brengt u de beste kwaliteit xfp-10gb-sr transceiver 850nm dx multimode lc 300m ddm van haar professionele fabriek. Bekende als één van de toonaangevende fabrikanten en leveranciers van verschillende vezel optische producten in China, wij kunnen u verzekeren van de goede kwaliteit en uitstekende prestaties.

Hot Tags: XFP-10Gb-sr transceiver 850nm dx multimode lc 300M ddm, China, fabriek, leveranciers, fabrikanten,
Een paar:10g SFP-Transceiver Volgende:Optische XFP-10GB-LR-Module 1310nm/1550nm dubbele Fiber enkelvoudige modus LC 10 ~ 80KM DDM

Onderzoek

You Might Also Like