X2-10 GB-LR, Cisco X2-10 GB-ER, 10GBase LRM X 2 Fiber Module 1310nm dubbele Fiber enkelvoudige modus LC 10 ~ 40 KM DDM

X2-10 GB-LR, Cisco X2-10 GB-ER, 10GBase LRM X 2 Fiber Module 1310nm dubbele Fiber enkelvoudige modus LC 10 ~ 40 KM DDM

Compliant met Telcordia (Bellcore) GR-468-CORE specificatie

Productdetails

Functie
●Operating temperatuur: 0℃-70℃ of -40 °-85℃
●850nm VCSEL en 1310nm of 1550nm DFB LD transmissie
●Transmission afstand: 100km max
●LC interface, XFP pacakge
●Volatge: + 3,3 v
●Compliant met specificatie van de ITU-T G.957 G.958
●Compliant met Telcordia (Bellcore) GR-468-CORE specificatie
●Compliant met BvGS-specificatie


Uniforme toepassing
→ATM SDH PDH SONET netwerk
→Data-communicatienetwerk
→Telecom-communicatienetwerk


Bestelgegevens

OFSX2-1510-80 D

X2

10G

1550nm EML

APD

0-70 ° C

80KM

DDM RoHS

OFSX2-1510-40 D

X2

10G

1550nm EML

APD

0-70 ° C

40KM

DDM RoHS

OFSX2-1310-10 D

X2

10G

1310nm-DML

PIN

0-70 ° C

10KM

DDM RoHS

OFSX2-8510-03D

X2

10G

850nm VCSEL

PIN

0-70 ° C

300M

DDM RoHS


OFS-

A


A

B

C

S

E

F

Nummer

Met de parameter

Sescription

A

ProSuct Type

X2 = X2

B

Golflengte

13 = 1310nm DFB

85 = 850nm VCSEL

14 = 1470nm DFB

16=1610

15 = 1550nm DFB


C

SATA-snelheid

12 = 1.25G

03 = 155 M

25 = 2.5G

4 = 4.25G

10 = 10 G

D

Sistance

02 = 2 KM

03 = 300 M

10 = 10 km

20 = 20 KM

40 = 40 km

E

connector

"" = LC

C = SC

F

DDMI

D = DDMI


Optfocus technologie brengt u nu de beste kwaliteit x2-10 gb-lr, cisco x2 10 gb-Translator, 10gbase lrm x2 vezel module 1310nm dubbele vezel enkelvoudige modus lc 10 ~ 40 km ddm uit haar professionele fabriek. Bekende als één van de toonaangevende fabrikanten en leveranciers van verschillende vezel optische producten in China, wij kunnen u verzekeren van de goede kwaliteit en uitstekende prestaties.

Hot Tags: x2-10 Gb-lr, cisco x2 10 Gb-Translator, 10Gbase lrm x2 vezel module 1310nm dubbele vezel enkelvoudige modus lc 10 ~ 40 KM ddm, China, fabriek, leveranciers, fabrikanten
Een paar:X2-10 GB-SR, Cisco 10GBase X2 optische Transceiver 850nm dubbele Fiber modus Multi LC 300 M DDM Volgende:No

Onderzoek