SFP + 10GB-SR, 10GBase SFP + optische Module 850nm dubbele Fiber multifunctionele LC 300M of 2km DDM

SFP + 10GB-SR, 10GBase SFP + optische Module 850nm dubbele Fiber multifunctionele LC 300M of 2km DDM

OPTFOCUS SFP + transceiver zijn multifunctioneel optische modules voor 10Gbit/s de toepassingen van de transmissie van de gegevens op 850nm

Productdetails

Beschrijving
OPTFOCUS SFP + transceiver zijn multifunctioneel optische modules voor 10Gbit/s de toepassingen van de transmissie van de gegevens op 850nm, 1310nm en 1550nm. De transceivers zijn bij uitstek geschikt voor datacom en opslag gebied (SAN/NAS) netwerktoepassingen gebaseerd op de IEEE 802.3ae en Fibre Channel normen, Fiber Channel 10 G, 8.5G, 4.25G, 2.125G, 1.0625G, 10 G BASE-SW/SR/LR/ER, 1000 Base-SX Ethernet.


Functie van het product
●Compliant naar SFP + elektrische MSA SFF-8431
●Compliant naar SFP + mechanische MSA SFF-8432
●Multi tarief van maximaal 11.3 Gb/s
●10G Ethernet naleving
●Transmission afstand tot 80km (SM fiber)
Stroomverbruik van de ●low
●0C + 70 C zaak werkende temperatuurwaaier
●Laser klasse 1 IEC / CDRH compatibel
●RoHS 6/6
●Compliant met veiligheid productnormen


Uniforme toepassing
●10GBASE-SR, LR, ER, op 10.31Gbps
●10GBASE-LW op 9.95Gbps
●1000 Base-LX Ethernet
●8XFC op 8.5Gbps
●4XFC op 4.25Gpbs
●2XFC op 2.125Gpbs
●1xFC op 1.0625Gbps
●Other optische links


Bestelgegevens

P/N

Gegevenssnelheid

Afstand

LD

PD

DDMI

OFSP-316G-02

6.25Gbps

2km

1310nm FP

PIN

Y

OFSP-316G-10

6.25Gbps

10km

1310nm DFB

PIN

Y

OFSP-318G-02

8.5Gbps

2km

1310nm FP

PIN

Y

OFSP-318G-10

8.5Gbps

10km

1310nm DFB

PIN

Y

OFSP-858G-015

8.5Gbps

150m

850nm VSCEL

PIN

Y

OFSP-8510G-03

10Gbps

300m

850nm VSCEL

PIN

Y

OFSP-1310G-2

10Gbps

2km

1310nm FP

PIN

Y

OFSP-1310G-10

10Gbps

10km

1310nm DFB

PIN

Y

OFSP-1510G-40

10Gbps

40km

Gekoelde EML

PIN

Y

OFSP-1510G-80

10Gbps

80km

Gekoelde EML

APD

Y

Optfocus technologie nu brengt u de beste kwaliteit sfp + 10gb-sr, 10gbase sfp + optische module 850nm dubbele vezel multimode lc 300m of 2km ddm van haar professionele fabriek. Bekende als één van de toonaangevende fabrikanten en leveranciers van verschillende vezel optische producten in China, wij kunnen u verzekeren van de goede kwaliteit en uitstekende prestaties.

Hot Tags: SFP + 10Gb-sr, 10Gbase SFP + optische module 850nm dubbele vezel multimode lc 300M of 2km ddm, China, fabriek, leveranciers, fabrikanten
Een paar:XFP - 10GB LR BIDI één Fiber optische Transceiver 1270nm/1330nM LC 10 ~ 60KM DDM Volgende:SFP + 10GB-LR, 10GBase SFP + LRM 1310/1550nm optische Module dubbele Fiber Single Mode LC 10 ~ 80KM DDM

Onderzoek

You Might Also Like