10Gb / s SMF 1310nm 10km SFP + LR Optische Transceiver Module

10Gb / s SMF 1310nm 10km SFP + LR Optische Transceiver Module

OPTFOCUS BIDI SFP + transceivers zijn ontworpen voor bi-directionele 10G seriële optische data communicatie zoals IEEE 802.3ae

Productdetails

Optfocus's OBP-2710G-10 is een high performance en kostenefficiënte 10Gb / s SFP + transceiver module voor 10 Gigabit Ethernet verbindingen tot 10km over Single Mode fiber. Deze SFP + module beschikt over een zeer betrouwbare 1310nm DFB-zender en pin-foto-detector in duplex LC-optische connector. De module voldoet aan SFP + MSA specificaties, 10 Gigabit Ethernet specificaties (10GBASE-LR / LW per IEEE 802.3ae) en 10G Fibre Channel (1200-SM-LL-L). Het is geschikt voor gebruik met 10GbE Ethernet-switches, routers, netwerkinterfacekaarten (NIC's), fiber-omzetters en opslagnetwerkapparatuur. De OBP-2710G-10 biedt de meest krachtige manier om te voldoen aan de veeleisende behoeften van de volgende generatie datacenter netwerkomgeving.

Daarnaast is de SFP + transceiver module geïntegreerd met een verbeterde digitale diagnostische monitoring interface (DDMI) per SFF-8472, die real-time monitoring van de zendontvanger temperatuur, laser bias stroom, optische voeding, ontvangst-vermogen en transceiver voedingsspanning biedt. Alle SFP + transceivermodules voldoen aan FDA / CDRH en IEC-60825 normen en zijn klasse 1 laserproducten.

图片 44.jpg


Producteigenschap
● Een Fiber Bi-Di SFP + Optische Transceiver, Bidi WDM SFP +
● Up to 10.3 Gbps Bi-directional Data Links
● Volledig in overeenstemming met SFP + MSA
● Compatibel met IEEE 802.3ae 10GBASE-BX
● SFF-8472 digitale diagnostische functie
● Simplex LC Connector
● 1330TX / 1270RX en 1270TX / 1330RX
● Afstand tot 10, 20, 40 km
● Alleen verplicht +3,3 V Voeding
● RoHS-conform
● -5 tot 70C bediening


Standaard applicatie
● 10GBASE-BX bij 10.3125 Gb / s
● 10GBASE-BX bij 9,953 Gb / s
● 1000 Base-LX Ethernet
● 8XFC bij 8.5Gbps
● 4XFC bij 4.25Gpbs
● 2XFC bij 2.125Gpbs
● 1xFC bij 1.0625Gbps


order informatie

Modle

Descripton

OBP-2710G-10

10GBase-LR BIDI SFP + 1270 / 1330nm Single LC 10km SMF

OBP-3310G-10

10GBase-LR BIDI SFP + 1330 / 1270nm Single LC 10km SMF

Optfocus Technology brengt u nu de beste kwaliteit sfp + 10gb-lr, 10gbase sfp + bidi optische zendontvanger single fiber single mode 1270nmtx / 1330nmrxnm lc 10 ~ 60km ddm van zijn professionele fabriek. Bekend als een van de toonaangevende fabrikanten en leveranciers van verschillende glasvezel optische producten in China, kunnen wij u verzekeren van zijn goede kwaliteit en uitstekende prestaties.


BETALING EN VERZENDING

Packaging

Elk product is verpakt in een PE-zak van hoge kwaliteit, Vervolgens in een doos of doos en in 2 inserts bevestigd.

Plaats elke doos voor het eerst in pallets en goed verpakt voor zee- of luchtvaart.


Betaling en verzending

Betaling

Standaard betalingsvoorwaarden: T / T 30% DEPOSITIE, 70% BANLANCE voor verzending.

Online handelsverzekeringsbevel, alles is voor u klaar.

Meer betalingsvoorwaarden kunnen worden verstrekt (PAYPAL, WESTERN UNION, GELDGRAM).

Verzenden

Levertijd: In het algemeen is het 1-2 dagen als de goederen op voorraad zijn, of het is 2-4 dagen als de goederen niet op voorraad zijn, is het volgens de hoeveelheid.


CERTIFICATIE

       CE-certificaat CE-certificaat   FCC-certificaat



Leverancier   Beoordeling   Certificaat ISO-certificaat

Afgaande   door:


BEDRIJFSINFORMATIE


Verkoopafdeling

werkplaats

TENTOONSTELLING


NEEM CONTACT MET ONS OP

Als u onze producten geïnteresseerd vindt, vul dan hieronder de lege ruimte uw gedetailleerde eisen in. Het team van OPTFOCUS biedt u binnen 12 uur verschillende oplossingen aan. Gratis monsters zijn ook beschikbaar.



Hot Tags: 10gb / s smf 1310nm 10km sfp + lr optische zendontvanger module, China, fabriek, leveranciers, fabrikanten
Een paar:No Volgende:10G 100KM SFP

Onderzoek