Power Over Ethernet Media Converter

Power Over Ethernet Media Converter

Overzicht Dit product ondersteunt IEEE802.3 10 Base-T-standaard / IEEE 802.3u 100Base-TX / FX-standaard / IEEE 802.3z, IEEE802.3at 100Base-TX / FX-standaard, evenals full-duplex en halfduplex-modus. Voordeel De voeding levert een eenvoudige, economische, krachtige, intelligente Ethernet-voeding ...

Productdetails

Overzicht

Dit product ondersteunt IEEE802.3 10 Base-T-standaard / IEEE 802.3u 100Base-TX / FX-standaard / IEEE 802.3z, IEEE802.3at 100Base-TX / FX-standaard, evenals full-duplex en halfduplex-modus.

Voordeel

De voeding biedt eenvoudige, economische, krachtige, intelligente Ethernet-voeding en datacommunicatieoplossingen. Het is gemakkelijk te gebruiken, eenvoudig te installeren, superieur in prestaties en kostenbesparend. Het is een ideale keuze voor klanten om de technische kwaliteit te verbeteren. Het kan aan de vereisten voldoen om niet in staat te zijn om stroom te voorzien aan de andere kant van het netwerk of door een Ethernet-kabel te gebruiken om de betrouwbaarheid van het systeem te verbeteren en de installatie van apparatuur te vereenvoudigen om efficiënte technische oplossingen te bieden.

Voorzien zijn van

• Auto MDI / MDIX

• Ondersteunt extra grote pakketten tot 1916 bytes

• Plug-en-play-bediening

• Layer 2 packet switching, store and forward • Ondersteunt Link Fault Pass through (LFP)

• Auto-Negotiation of geforceerde modus

• 10 / 100Base-TX naar 100Base-FX Converter

bestek

Netwerkstandaarden

· IEEE802.3i 10BASE-T
· IEEE802.3u 100BASE-TX
· IEEE802.3x Flow Control
· IEEE 802.3 af / bij Power over Ethernet
· IEEE 802.3 10Base-T
· IEEE 802.3u 100Base-TX

PoE-vermogen

· 15,4 W per poort (IEEE802.3af); 25,5 W per poort (IEEE802.3at)
· Bedrading: gegevens en vermogen geleverd over paren 1/2 en 3/6 of 4/5 (+) en 7/8 (-)
· Kabel: UPT cat.5 of hoger

Vezel type

· Multi-modus (MM): 50/125, 62,5 / 125μm
Enkele modus (SM): 8.3 / 125.8.7 / 125,9 / 125μm

Vezelpoort

SC / FC / ST

Stroomaansluiting

· DC48-57V-ingang

Energiebudget

· 30W

Dimensie

· 90x70x26mm (LxBxH)

LED-indicatoren

· Systeem: vermogen, PoE Maximaal vermogen
· Per poort: Link, Activiteit, Snelheid PoE actief, PoE-fout

Bedrijfstemperatuur

· -10 ~ 45 ℃

Bewaar temperatuur

· -10 ~ 70 ℃

Opslagvochtigheid

· 90% maximale relatieve vochtigheid, op-condensatie


Een paar:No Volgende:POE SFP-Slot Gigabit Fiber Media Converter 1000Base FX

Onderzoek