POE Power Supply glasvezel naar Ethernet Media Converter 100M dubbele Fiber van 2KM tot 120KM

POE Power Supply glasvezel naar Ethernet Media Converter 100M dubbele Fiber van 2KM tot 120KM

Dit product ondersteunt IEEE802.3 10 Base-T standaard/IEEE 802.3u 100Base-TX/FX standaard/IEEE 802.3z

Productdetails

Overzicht

Dit product ondersteunt IEEE802.3 10 Base-T standaard/IEEE 802.3u 100Base-TX/FX standaard/IEEE 802.3z、IEEE802.3at 100Base-TX/FX standaard, evenals volledige duplex- en half duplex-modus.


Eenvoudige bekabeling installatie

1. de transmissiemedia keurt CAT5 twisted-pair met typische lengte van 100 meter. Het beschikt over de functie voor het automatisch identificeren de doorgaande lijn en cross draad

Vezel interface SC/ST vezel interface is van duplexmodus type, inclusief de twee interfaces, namelijk TX en RX. Wanneer de twee sets optische transceiver worden geïnterfacet of aangesloten als u wilt schakelen met vezel interface, is de vezel cross-verbinding, namelijk andquot; TX-RXandquot; andquot; RX-TXandquot; (directe stoten voor één optische vezel).

2. verbinding

Het netwerkapparaat (werkstation, hub of switch) met RJ-45-interface is aangesloten op RJ-45 aansluiting van optische transceiver via twisted pair. En de multi/single-mode fiber is verbonden aan SC/ST vezel interface van de optische transceiver. Schakel over op. De bijbehorende LED brandt voor de juiste verbinding. (Zie onderstaande tabel voor de LED indicator lamp.

3. de functie

•Automatisch MDI/MDIX

•Ondersteunt overdreven gerangschikte pakketten tot 1916 bytes

•Plug & play-werking

•Layer 2 packet switching, opslaan en doorsturen van •ondersteunt Link schuld doorheen (LFP)

•Automatisch-onderhandelingen of gedwongen modus

•10/100Base-TX naar 100Base-FX Converter


Product weergave



Bestelinformatie:

OFS-PE-DS 10/100Mbps POE Media Converter


Toepassingen


Specificaties

Netwerk normen

· IEEE802.3i 10BASE-T
· IEEE802.3u 100BASE-TX
· IEEE802.3x Flow Control
· IEEE 802.3 af / at Power over Ethernet
· IEEE 802.3 10Base-T
· IEEE 802.3u 100Base-TX

PoE macht

·15.4W per poort (IEEE802.3af), 25.5W per port(IEEE802.3at)
· Bedrading: Data andamp; vermogen geleverd over paren 1/2en 3/6 of 4/5 (+) en 7/8(-)
· Kabel: UPT cat.5 of hoger

Verwerking van typen

· Store-and-forward Half-duplex tegendruk en IEEE802.3x full-duplex voortgangsbesturing

Type vezel

· Multi-mode(MM): 50/125, 62,5/125μm
Enkelvoudige modus (SM):8.3/125,8.7/125,9/125μm

Vezel poort

SC/FC/ST

Ingangsvermogen

· DC48-57V-ingang

Begroting van de macht

·30W

Dimensie

·90x70x26mm(LxWxH)

LED-indicatoren

· Systeem: Power, PoE maximumvermogen
· Per poort: verbinding, activiteit, snelheid PoE actieve, PoE vergissing

Bedrijfstemperatuur

·-10~45℃

Temperatuur bij opslag

·-10~70℃

Opslagvochtigheid

·90% max relatieve vochtigheid, op condenserende

Veiligheid

· CE/ROHs/FCC

Garantie

·1 jaar

Optfocus technologie brengt u nu de beste kwaliteit poe macht levering glasvezel naar ethernet media converter 100m dubbele fiber van 2km tot 120km van haar professionele fabriek. Bekende als één van de toonaangevende fabrikanten en leveranciers van verschillende vezel optische producten in China, wij kunnen u verzekeren van de goede kwaliteit en uitstekende prestaties.

Hot Tags: POE macht levering glasvezel naar ethernet media converter 100M dubbele fiber van 2KM tot 120KM, China, de fabriek, de leveranciers, de fabrikanten
Een paar:No Volgende:POE SFP-Slot Gigabit Fiber Media Converter 1000Base FX

Onderzoek

You Might Also Like