Realtek Chipset 1GE 1FE CATV EPON GPON XPON ONU Met Wifi

Realtek Chipset 1GE 1FE CATV EPON GPON XPON ONU Met Wifi

1 XPON-interface, SC single-mode single fiber RX 2.488 Gbits/s-snelheid en TX 1.244 Gbits/s(GPON), RX 1.244 Gbits/s-snelheid en TX 1.244 Gbits/s(EPON)-tarief Fibertype:SC/UPC Optische stroom:0~4 dBm Sensitivity:-28 dBm veiligheid: ONU authenticatiemechanisme

Productdetails

Realtek chipset 1GE 1FE CATV EPON GPON XPON ONU met wifi

2 lan onu

OFSX622-CW

1GE+1FE Ethernet-poorten met Wifi WDM CATV XPON ONU voor FTTH-oplossing


OFSX622-CW XPON(GPON en EPON dual mode) ONU. Het is ontworpen om te voldoen aan de triple-play-servicebehoeften van vaste netwerkexploitanten of kabelexploitanten en wordt veel gebruikt in FTTx, videobewaking en andere vereisten. Het is gebaseerd op volwassen GPON en EPON technologie, en heeft een hoge verhouding tussen prestaties en prijs, stabiel, kosteneffectief, hoge betrouwbaarheid, eenvoudig beheer, configuratie flexibiliteit en een goede kwaliteit van de dienstverlening (QoS) garanties. Het voldoet volledig aan de technische voorschriften van GPON en EPON, zoals ITU-T G.984.x, IEEE802.3ah-vereisten. het kan worden gebruikt als GPON of EPON.

Basisspecificatie

Technische parameters

Beschrijving

 

Up-link-interface

1 XPON-interface, SC single-mode single fiber RX 2.488 Gbits/s-snelheid en TX 1.244 Gbits/s(GPON), RX 1.244 Gbits/s-snelheid en TX 1.244 Gbits/s(EPON)-tarief Fibertype:SC/UPC

Optische stroom:0~4 dBm Sensitivity:-28 dBm veiligheid: ONU authenticatiemechanisme

Golflengte(nm)

TX 1310nmRX 1490nm

Glasvezelconnector

SC/UPC-connector(SC / APC optioneel)

Down-link-gegevensinterface

1*10/100Mbps en 1*10/100/1000M auto-negotiation Ethernet interface, RJ45 interface

Indicator LED

8 pc's

DC-leveringsinterface

Input+12V 1A

Macht

≤7W

Bedrijfstemperatuur

-5~+55°C

Vochtigheid

10~85%(niet-condensatie)

Opslagtemperatuur

-30~+70°C

Dimensie(Mm)

167*119*32mm(mainframe)

Gewicht

0,6 kg(mainframe)

WIFI-kenmerken

Technische functies

Beschrijving

Antenne

2T2R-modus

5DBI Winst ,Frequentie:2.4G

Tarief

300Mbps PHY-snelheid

versleutelingsmethoden

WFA (WFA)∙WPA·WPA2·WAPI

CATV Technische functies

Technische functies

Beschrijving

Optische golflengte

1540~ 1560nm

Optisch ingangsbereik

0~-15 DBm

Optisch rendementsverlies

≥45 DB

Bandbreedte

45~ 1000 MHz

Vlakheid

1 DB

RF-uitvoerniveau

≥72 dBuv

AGC-controlebereik

0~-14 DBm

RF Output retourverlies

≥14 DB

Output impedantie

75Ω

Cnr

≥50 DB

CTB

≥60 DB

Cso

≥60 DB

  • Plug and play, functies auto-detectering, automatische configuratie, en automatische firmware-upgrade, enz.

  • Volledig compatibel metGPON internationale standaard IEEE802.3ah/802.3-2005

  • Ondersteuning van China Telecom GPON CTC3.1 standaard en uitbreiden OAM

  • Ondersteuning triple churning encryptie verzoek

  • Verzoek van het DBA-rapportagemechanisme ondersteunen

  • Ondersteuning OAM (Link, Test, Loop back)onderhoudsfunctie gedefinieerd IEEE802.3ah

  • Ondersteuning van de externe upgrade en download

  • Detectie van status ondersteuning en foutrapport

  • Ondersteuning om geconfigureerde parameters op te slaan als de stroom is uitgeschakeld

  • Ondersteuning voor het configureren van de werkmodus op de gebruikerspoort

  • Ondersteuning voor MDI-MDIX automatische detectie in de gebruikerspoort.

  • Gegevensversleuteling en -decryptie ondersteunen

  • Verificatie van toegangsondersteuning op basis van serienummer

  • Verificatie van toegangsondersteuning op basis van MAC-adres

  • Ondersteuning 802.1Q VLAN

  • Ondersteuning voor rijke QinQ VLAN-functies en IGMP Snooping

  • Ondersteuningsverkeersregel om de gerelateerde prioriteit te wijzigen.

  • Ondersteuning voor de functie IEEE802.11n 2T2R WiFi

  • Ondersteuning voor het herstellen van de fabrieksinstellingen

  • Ondersteuning voor het opnieuw instellen en opnieuw opstarten op afstand

  • Ondersteuning sterven de snik storing alarm

  • Volledige compatibiliteit met OLT op basis van Broadcom/PMC/Cortina chipset.

BEDRIJFSINFORMATIE

Shenzhen OPTFOCUS Technology Co, Ltd werd opgericht in 2009, dat is een High-tech fabrikant onderneming met 10 jaar ervaring in de wereldwijde verkoop en diensten.

Ons bedrijf richt zich op professionele R & D, productie en verkoop van XPON toegangsapparatuur, FTTH/FTTx oplossing en passieve bekabeling systeemproducten. We hebben ook toegezegd om OEM & ODM-diensten op maat te leveren aan wereldwijde communicatiedistributeurs, telecomoperators en system integrator.

OPTFOCUS productiecentrum met een oppervlakte van ongeveer 2.500 M², en bezit drie productiewerkplaatsen, 9 productielijnen.

Onze producten van hoge kwaliteit en uitstekende service zullen u helpen meer markt en klanten te winnen.

company

Ons voordeel:

1. Technische ondersteuning op afstand of zelfs van aangezicht tot aangezicht;

2. ONDERSTEUNING VAN OEM/ODM-service en als merkagent hebben meegewerkt;

3. Zeer kosteneffectief, kwaliteit stabiel en betrouwbaar;

4. 10 jaar ervaring van de productie van glasvezel optische apparatuur. ook inhoud van een gecontroleerd productie- en testsysteem van hoge kwaliteit;

5. Exclusieve prachtige producten ontwerp;

6. Overvloedige productiecatalogus

7. Was geworden Beroemde merk in Bangladesh, Amerika, Roemenië, Hungury en sommige Zuid-Amerika voor jaren.

8. Technisch verkoopteam voor in-time voor en na verkoop service.


certificates.jpg

Tentoonstelling

展会

FAQ

1. Wat zijn uw belangrijkste producten?

G/EPON ONU, Fiber optic/POE/Industrial Switch, Media Converter, Optical Transceiver, FTTH/FTTx Series, Optic Fiber Cables/Cords, MPO/MTP datacenter, Splice Closure.


2. OEM & ODM service is beschikbaar?

Tuurlijk, OPTFOCUS heeft een zeer sterk vermogen om OEM & ODM producten aan te bieden. Als er een bepaald orderaantal is, kunnen we inclusief afdrukken, logo en aangepast model voor u doen.


3. Wat zijn uw betalingsvoorwaarden?

Wij accepteren L/C, T/T, Western Union, MoneyGram, Paypal of cash. U de manier selecteren die voor u handiger is.


4. Hoe zit het met de doorlooptijd?

Voor de gebruikelijke producten, houden we voorraad, kon het schip 3-5 dagen na ontvangst van uw voorschot. Voor grote quanity en speciale producten, controleer de doorlooptijd met mij.


Realtek chipset 1GE 1FE CATV EPON GPON XPON ONU met wifi

Hot Tags: realtek chipset 1ge 1fe catv epon gpon xpon onu met wifi, China, fabriek, leveranciers, fabrikanten
Een paar:Glasvezel naar huis 2 Lan-poorten 1 RF-uitgang Wifi ONU ONT EPON GPON Volgende:FTTH XPON ONU EPON GPON 2 LAN-poorten CATV Wifi ONU ONT

Onderzoek

You Might Also Like