FTTH 2-poort+ CATV+WIFI Xpon Dual Mode Gpon/epon Onu FTTH-modem GEPON-router Engelse versie compatibel MET EG8247H

FTTH 2-poort+ CATV+WIFI Xpon Dual Mode Gpon/epon Onu FTTH-modem GEPON-router Engelse versie compatibel MET EG8247H

Deze box is gebaseerd op de stabiele en volwassen Gigabit GPON-technologie, die een hoge verhouding tussen prestaties en prijs heeft, en de technologie van Layer 2 Ethernet-switch. Het is zeer betrouwbaar en gemakkelijk te onderhouden, met gegarandeerde QoS voor verschillende service.

Productdetails

GPON 2-poort+ CATV+WIFI xpon dual mode gpon/epon onu FTTH-modem GEPON-router Engels Versie compatibel MET EG8247H


1GE+1FE RF Voice Etheernet-poorten met WiFI WDM CATV XPON ONU voor FTTH-oplossing

OFSX622-CW XPON(GPON en EPON dual mode) ONU. Het is ontworpen om te voldoen aan de triple-play-servicebehoeften van vaste netwerkexploitanten of kabelexploitanten en wordt veel gebruikt in FTTx, videobewaking en andere vereisten. Het is gebaseerd op volwassen GPON en EPON technologie, en heeft een hoge verhouding tussen prestaties en prijs, stabiel, kosteneffectief, hoge betrouwbaarheid, eenvoudig beheer, configuratie flexibiliteit en een goede kwaliteit van de dienstverlening (QoS) garanties. Het voldoet volledig aan de technische voorschriften van GPON en EPON, zoals ITU-T G.984.x, IEEE802.3ah-vereisten. het kan worden gebruikt als GPON of EPON.


Especificasao tecnica

Technische parametersBeschrijving
Up-link-interface1 XPON-interface,SC single-mode single fiber RX 2.488 Gbits/s rate en TX 1.244 Gbits/s(GPON), RX 1.244 Gbits/s rate en TX 1.244 Gbits/s(EPON) rate Fiber type:SC/UPC
Optisch vermogen
:0~4 dBm Gevoeligheid:-28 dBm veiligheid: ONU authenticatie mechanisme
Golflengte(nm)TX 1310nm,RX 1490nm
GlasvezelconnectorSC/UPC-connector(SC / APC optioneel)
Down-link-gegevensinterface1*10/100Mbps en 1*10/100/1000M auto-negotiation Ethernet interface, RJ45 interface
Indicator LED8 pc's
DC-leveringsinterfaceInput+12V 1A
Macht≤7W
Bedrijfstemperatuur-5~+55°C
Vochtigheid10~85%(niet-condensatie)
Opslagtemperatuur-30~+70°C
Dimensie(Mm)167*119*32mm(Mainframe)
Gewicht0,6 kg(Mainframe)
WIFI-kenmerk
Technische functiesBeschrijving
Antenne2T2R-modus
5DBI Winst ,Frequentie:2.4G
Tarief300Mbps PHY-snelheid
versleutelingsmethodenWFA WPA WPA2 WAPI
CATV Technische functies
Technische functiesBeschrijving
Optische golflengte1540~ 1560nm
Optisch ingangsbereik0~-15 DBm
Optisch rendementsverlies≥45 DB
Bandbreedte45~ 1000 MHz
Vlakheid+-1 DB
RF-uitvoerniveau≥72 dBuv
AGC-controlebereik0~-14 DBm
RF Output retourverlies≥14 DB
Output impedantie75Ω
Cnr≥50 DB
CTB≥60 DB
Cso≥60 DB


Característica doen produto

  • Plug and play, functies auto-detectering, automatische configuratie, en automatische firmware-upgrade, enz.

  • Volledig compatibel met GPON internationale standaard IEEE802.3ah/802.3-2005

  • Ondersteuning van China Telecom GPON CTC3.1 standaard en uitbreiden OAM

  • Ondersteuning triple churning encryptie verzoek

  • Verzoek van het DBA-rapportagemechanisme ondersteunen

  • Ondersteuning OAM (Link, Test, Loop back)onderhoudsfunctie gedefinieerd IEEE802.3ah

  • Ondersteuning van de externe upgrade en download

  • Detectie van status ondersteuning en foutrapport

  • Ondersteuning om geconfigureerde parameters op te slaan als de stroom is uitgeschakeld

  • Ondersteuning voor het configureren van de werkmodus op de gebruikerspoort

  • Ondersteuning voor MDI-MDIX automatische detectie in de gebruikerspoort.

  • Gegevensversleuteling en -decryptie ondersteunen

  • Verificatie van toegangsondersteuning op basis van serienummer

  • Verificatie van toegangsondersteuning op basis van MAC-adres



Oplossing


Verpakking:

Neatural verpakking:

0,5 KG/PCS, 24PCS/ CTN, 48 * 43 * 38CM, 12KG/CTN


Betaalwijze:




Payment and Shipment



Certificering

certification-1


Bedrijfsinformatie


company


Product testmachine


Tentoonstellingsfoto

Fabriek


Neem contact met ons op

Mijn contactpersoon als de onderstaande

Skype: optfocus@outlook.com

E-mail: ftth@optfocus.com

Tel: +86 181 2649 4186

Hartelijke groeten

Ms. Queenty

Hot Tags: ftth 2 port+ catv+wifi xpon dual mode gpon/epon onu ftth modem gepon router english version compatible eg8247h, China, factory, suppliers, manufacturers
Een paar:WiFi Telecommunicatie glasvezelapparatuur 1GE+1FE+WIFI GPON EPON XPON Compatibel EG8247H Volgende:FTTH Optical Network Realtek Chipset 1GE +1FE+WIFI+CATV Ports Gpon Epon Gpon Ont Onu Zte Olt Equipmnents Device

Onderzoek

You Might Also Like