Glasvezel naar huis 2 Lan-poorten 1 RF-uitgang Wifi ONU ONT EPON GPON

Glasvezel naar huis  2  Lan-poorten  1  RF-uitgang Wifi ONU ONT EPON GPON

OFSX622-CW XPON (GPON en EPON dubbele modus) ONU. Het is ontworpen om te voldoen aan de triple-play-servicebehoeften van vaste netwerkexploitanten of kabelexploitanten en wordt veel gebruikt in FTTx, videobewaking en andere vereisten. Het is gebaseerd op volwassen GPON- en EPON-technologie en heeft een hoge verhouding tussen prestaties en prijs, stabiel, kosteneffectief, hoge betrouwbaarheid, eenvoudig beheer, configuratieflexibiliteit en goede servicekwaliteit (QoS) -garanties. Het voldoet volledig aan de technische voorschriften van GPON en EPON, zoals ITU-T G. 984. X, IEEE 802. 3 ah vereiste. het kan gebruikt worden als GPON of EPON.

Productdetails

Glasvezel naar de 2 lan-poorten 1 RF-uitgang wifi ONU ONT EPON GPON

10

OFSX622-CW XPON (GPON en EPON dubbele modus) ONU. Het is ontworpen om te voldoen aan de triple-play-servicebehoeften van vaste netwerkexploitanten of kabelexploitanten en wordt veel gebruikt in FTTx, videobewaking en andere vereisten. Het is gebaseerd op volwassen GPON- en EPON-technologie en heeft een hoge verhouding tussen prestaties en prijs, stabiel, kosteneffectief, hoge betrouwbaarheid, eenvoudig beheer, configuratieflexibiliteit en goede servicekwaliteit (QoS) -garanties. Het voldoet volledig aan de technische voorschriften van GPON en EPON, zoals ITU-T G. 984. X, IEEE 802. 3 ah vereiste. het kan gebruikt worden als GPON of EPON.

Basisspecificatie

Technische parameters

Omschrijving

0010010 nbsp;

Uplink-interface

1 XPON-interface, SC single-mode single fiber RX 2. 488 Gbits / s-snelheid en TX 1. 244 Gbits / s (GPON), RX 1. 244 Gbits / s-tarief en TX 1. 244 Gbits / s (EPON) -snelheid Vezeltype : SC / UPC

Optisch vermogen : 0 ~ 4 dBm Gevoeligheid : -28 dBm 0010010 nbsp; veiligheid: ONU-authenticatiemechanisme

Golflengte (nm)

TX 1310 nm, RX 1490 nm

Vezel-connector

SC / UPC-aansluiting 0010010 nbsp; (SC / APC optioneel)

Downlink-gegevensinterface

1 * 1 0 / 1 00 Mbps en 1 * 1 0 / 1 00 / 1 000 M Ethernet voor automatische onderhandeling interface, RJ 45 -interface

Indicator-LED

8 stuks

DC-voedingsinterface

invoer+12V 1A

Kracht

≤7W

Bedrijfstemperatuur

-5~+55℃

Vochtigheid

10~ 85% (niet-condensatie)

Bewaar temperatuur

-30~+70℃

DimensieMM

167 * 119 * 32 mm (mainframe)

Gewicht

0. 6 Kg(Mainframe)

WIFI-kenmerken

Technische kenmerken

Omschrijving

Antenne

2 T 2 R-modus

5 DBI-versterking, frequentie: 2. 4 G

Tarief

300 Mbps PHY-snelheid

encryptie methoden

WFA、 WPA 、 WPA 2 、 WAPI

CATV Technische kenmerken

Technische kenmerken

Omschrijving

Optische golflengte

1540 ~ 1560 nm

Optisch invoerbereik

0 ~ -15 DBm

Optisch retourverlies

≥ 45 DB

Bandbreedte

45 ~ 1000 MHz

Vlakheid

1 DB

RF-uitgangsniveau

≥ 72 dBuv

AGC-regelbereik

0 ~ -14 DBm

Retourverlies RF-uitgang

≥ 14 DB

Uitgangsimpedantie

75Ω

CNR

≥ 50 DB

CTB

≥ 60 DB

CSO

≥ 60 DB

Definitie van indicator-LED

Symbool

Kleur

Betekenis

PWR

groen

AAN: verbinding maken met stroom UIT: verbinding met stroom mislukt

PON

groen

AAN: ONU-poort Linklink correct Knipperen: PON-registratie

UIT: ONU-poorten linkverbinding defect

LAN

groen

AAN: correct aansluiten. Knipperen: gegevens worden verzonden UIT: koppeling is defect

WIFI

groen

AAN: WIFI werkt UIT: WIFI start niet op

LOS

rood

Flikkering: kan geen verbinding maken met de PON-poort

UIT: gedetecteerde glasvezel voor invoer

certificates.jpg

BEDRIJFSINFORMATIE

Shenzhen OPTFOCUS Technology Co., Ltd is opgericht in 2009, een hightech fabrikant met 10 jaar ervaring in wereldwijde verkoop en services. 0010010 nbsp;

Ons bedrijf richt zich op professionele R 0010010 amp; D, productie en verkoop van XPON-toegangsapparatuur, FTTH / FTTx-oplossing en passieve bekabelingssysteemproducten. We hebben ons er ook toe verbonden om een ​​aangepaste OEM 0010010 -versterker te leveren; ODM-services voor wereldwijde communicatiedistributeurs, telecomoperators en systeemintegrator. 0010010 nbsp;

OPTFOCUS productiecentrum met een oppervlakte van 2, 500 M² en drie productieworkshops en 9 productielijnen.

Onze hoogwaardige producten en uitstekende service helpen u meer markt en klanten te winnen.

company

Ons voordeel:

1. Remote of zelfs face to face technische ondersteuning;

2. Ondersteuning OEM / ODM service en samengewerkt als merkagent;

3. Zeer kosteneffectief, kwaliteitsstabiel en betrouwbaar;

4. 10 jaar ervaring met het vervaardigen van glasvezelapparatuur. ook inhoud van hoge kwaliteit gecontroleerd productie- en testsysteem;

5. Exclusief exquise productenontwerp;

6. Overvloedige productiecatalogus

7. Werd jarenlang het beroemde merk in Bangladesh, Amerika, Roemenië, Hongarije en sommige Zuid-Amerika.

8. Technisch verkoopteam voor in-time service voor en na de verkoop.


Tentoonstelling

展会


Glasvezel naar de 2 lan-poorten 1 RF-uitgang wifi ONU ONT EPON GPON

Hot Tags: glasvezel naar het huis 2 lan-poorten 1 rf-uitvoer wifi aan epon gpon, China, fabriek, leveranciers, fabrikanten
Een paar:No Volgende:Realtek Chipset 1GE 1FE CATV EPON GPON XPON ONU Met Wifi

Onderzoek