Aangepast logo Gepon Gpon Onu 2 Lan-poorten met wifi-functie

Aangepast logo Gepon Gpon Onu 2 Lan-poorten met wifi-functie

OFSX622-W XPON (GPON en EPON dual mode) ONU, het is gebaseerd op volwassen GPON en Gigabit EPON-technologie, en heeft een hoge verhouding tussen prestaties en prijs, stabiel, kosteneffectief, hoge betrouwbaarheid, eenvoudig beheer, configuratieflexibiliteit en goede kwaliteit van garanties (QoS). Het voldoet volledig aan de technische voorschriften van GPON en EPON zoals ITU-T G.984.x, IEEE802.3ah-vereiste. het kan worden gebruikt als GPON of EPON.

Productdetails

aangepast logo gepon gpon onu 2 LAN-poorten met wifi-functie

OFSX622-W (5)

OFSX622-W

1GE + 1FE Ethernet-poorten met Wifi dual mode ONU Beschrijving:

OFSX622-W XPON (GPON en EPON dual mode) ONU. Het is ontworpen om te voldoen aan de triple-play-servicebehoeften van vaste netwerkoperators of kabeloperators en wordt veel gebruikt in FTTx, videobewaking en andere vereisten. Het is gebaseerd op volwassen GPON- en Gigabit EPON-technologie en heeft een hoge verhouding tussen prestaties en prijs, stabiele, kosteneffectieve, hoge betrouwbaarheid, eenvoudig beheer, configuratieflexibiliteit en goede servicekwaliteit (QoS). Het voldoet volledig aan de technische voorschriften van GPON en EPON zoals ITU-T G.984.x, IEEE802.3ah-vereiste. het kan worden gebruikt als GPON of EPON.


Basisspecificatie

Technische parameters

Beschrijving

 

Uplink-interface

1 XPON-interface, SC single mode enkele vezel RX 2.488 Gbit / s snelheid en TX 1.244 Gbit / s (GPON), RX 1244 Gbit / s snelheid en TX 1.244 Gbit / s (EPON) snelheid Vezeltype : SC / UPC

Optisch vermogen : 0 ~ 4 dBm Gevoeligheid : -28 dBm veiligheid: ONU authenticatiemechanisme

Golflengte (nm)

TX 1310nm , RX 1490nm

Vezel connector

SC / UPC-connector

Downlink-gegevensinterface

1 * 10 / 100Mbps en 1 * 10/100 / 1000M automatische onderhandeling Ethernet-interface, RJ45-interface

Indicator LED

6 stuks

DC-voedingsinterface

ingang 12V 1A

macht

≤7W

Bedrijfstemperatuur

-5 + 55 ℃

Vochtigheid

10 85% niet-condensatie

Bewaar temperatuur

-30 + 70 ℃

Afmeting MM

167 * 119 * 32 mm mainframe

Gewicht

0.35Kg mainframe


WIFI Specificatie

Technische functies

Beschrijving

antenne

2T2R-modus

5DBI winst, frequentie: 2.4G

tarief

300 Mbps PHY-snelheid

coderingsmethoden

WFA WPA WPA2 WAPI


Definitie van indicatieled


Symbool

Kleur

Betekenis

PWR

groen

AAN: succesvol verbonden met stroom UIT: geen verbinding met stroom

PON

groen

ON: ONU-poort Linklink correct knipperend: PON-registratie

UIT: ONU-poorten link link defect

LAN

groen

ON: Link up correct Knippert: gegevens worden verzonden OFF: link down defect

WIFI

groen

AAN: WIFI is UIT: WIFI opstarten mislukt

LOS

rood

Flikkering: kan geen verbinding maken met de PON-poort

UIT: gedetecteerde vezel voor invoer


Oplossingen

beeld


BEDRIJFSINFORMATIE

Shenzhen Optfocus Technology Co., Ltd is opgericht in 2009, een hightech-fabrikantonderneming met 10 jaar ervaring in wereldwijde verkoop en services. Ons bedrijf richt zich op professionele R & D, productie en verkoop van xPON-toegangsapparatuur, FTTH / FTTx-oplossing en passieve bekabelingsysteemproducten. We hebben ons ook verbonden om aangepaste OEM- en ODM-services te bieden aan wereldwijde communicatiedistributeurs, telecomoperators en systeemintegrators.

bedrijf


certificaat

certificatie-1


Tentoonstelling

展会


Teamcultuur

team


Neem contact op

Shenzhen OPTFOCUS Technology Co., Ltd zijn van harte welkom om ons te bellen via Tel: + 86-18126089476 of e-mail: fttb@optfocus.com

Het is ons een genoegen om uw contact te hebben en u te dienen. Hebt u een vraag, neem dan gerust contact met ons op.


aangepast logo gepon gpon onu 2 LAN-poorten met wifi-functie

Hot Tags: aangepast logo gepon gpon onu 2 LAN-poorten met wifi-functie, China, fabriek, leveranciers, fabrikanten,
Een paar:Vijfde ONU-modem XPON ONU / ONT 1GE + 1FE + 1POTS + CATV + WIFI ONU Volgende:1ge 1fe 2.4G Wifi Onu Epon Gpon Compatibel met Huawei Olt

Onderzoek

You Might Also Like