1GE 1FE WIFI CATV 2 Antennes XPON

1GE 1FE WIFI CATV 2 Antennes XPON

OPTFOCUS OFSX622-CW XPON ONU ONT 1GE {{3}} 1FE LAN-poort {{4}} WIFI+CATV XPON ONU DUAL MODE GPON / EPON ONU REALTEK CHIPSET OFSX622-CW XPON ONU Router heeft een snellere en slimmere antennes die het signaal kunnen versterken en zorgen voor een snelle verzending. 300 Mbps maakt het een ideale router voor zowel thuis als zakelijk gebruik. Het voorkomt effectief netwerkkraak door u eraan te herinneren wanneer er nieuwe toegang is. WAP-bediening maakt het erg handig in gebruik. OFSX622-CW XPON ONU is echt iets dat u zou moeten bezitten.

Productdetails

Specificaties

Attributen
X622-CW
Stroomvoorziening
12V,1A
Volledig geladen vermogen
Consumptie
GG lt;=7W
Overzicht Dimensie
167 * 119 * 32 mm
Gewicht
GG lt;=0,6 kg
Milieueisen
Opslagtemperatuur: -30 ° C ~ 70 ° C
Bedrijfsvochtigheid: 10% ~ 85%
Ethernet
Standaard

IEEE802.3ah / 802.3-2005

XPON / GEPON
Snelheid
Downlink: 2,488 Gbps
Uplink: 1.244 Gbps
Connector
SC / APC, SC / UPC (optioneel)
Standaard
ITU-T G.984.2, klasse B +
Kracht niveau
Downlink - Golflengte: 1490nm
Uplink - Golflengte: 1310nm
- Optisch vermogen: 0-4 dBm; Gevoeligheid: -28 dBm
Vezel
SC Single Mode glasvezel
WIFI
Antenne
2T2R-modus, 5DBI-versterking, frequentie: 2.4G, externe antenne
EIRP
Max 25dBm
CATV

Tech-functies

Omschrijving
Optische golflengte
1540-1560nm
Optisch invoerbereik
0-15DBm
Optisch retourverlies≥45DB
Bandbreedte45-1000 MHz
Vlakheid+ / - 1DB
RF-uitgangsniveau≥72dBuv
AGC-regelbereik0-14DBm
Retourverlies RF-uitgang≥14DB
Uitgangsimpedantie 75Ω
CNR≥50
CTB≥60 DB
CSO≥60 DB
Bedrijfsintroductie

1GE 1FE WIFI CATV for Family Gateway CATV WIFI with 2 Antennas XPON Both Gpon and Epon ONU high quality wifi onu gpon gepon ftth

Producten Testmachine

1GE 1FE WIFI CATV for Family Gateway CATV WIFI with 2 Antennas XPON Both Gpon and Epon ONU high quality wifi onu gpon gepon ftth

Tentoonstelling foto1GE 1FE WIFI CATV for Family Gateway CATV WIFI with 2 Antennas XPON Both Gpon and Epon ONU high quality wifi onu gpon gepon ftth

FAQ

Onze certificering

1GE 1FE WIFI CATV for Family Gateway CATV WIFI with 2 Antennas XPON Both Gpon and Epon ONU high quality wifi onu gpon gepon ftth

Klantevaluatie


Hot Tags: 1GE 1FE WIFI CATV 2 Antennes XPON, China, fabriek, leveranciers, fabrikanten
Een paar:FTTH XPON ONU EPON GPON 2 LAN-poorten CATV Wifi ONU ONT Volgende:Home ONU WiFi-router CATV XPON

Onderzoek

You Might Also Like