1ge 1fe 1pots Epon Gpon Wifi Onu Dual Mode Modem

1ge 1fe 1pots Epon Gpon Wifi Onu Dual Mode Modem

OFSX622-VW XPON (GPON en EPON dual mode) ONU. Het is ontworpen om te voldoen aan de triple-play-servicebehoeften van vaste netwerkoperators of kabeloperators en wordt veel gebruikt in FTTx, videobewaking en andere vereisten.

Productdetails

1ge 1fe 1pots epon gpon wifi onu dual mode modem

OFSX622-VW (4)


Omschrijving

OFSX622-VW XPON (GPON en EPON dual mode) ONU. Het is gebaseerd op volwassen GPON- en EPON-technologie en heeft een hoge verhouding tussen prestaties en prijs, stabiele, kosteneffectieve, hoge betrouwbaarheid, eenvoudig beheer, configuratieflexibiliteit en goede servicekwaliteit (QoS). Het voldoet volledig aan de technische voorschriften van GPON en EPON zoals ITU-T G.984.x, IEEE802.3ah-vereiste. het kan worden gebruikt als GPON of EPON.


Specificatie

Technische parameters

Omschrijving

 

Uplink-interface

1 XPON-interface , SC single mode enkele vezel RX 2.488 Gbit / s snelheid en TX 1.244 Gbit / s (GPON), RX 1.244 Gbit / s snelheid en TX 1.244 Gbit / s (EPON) snelheid Vezeltype : SC / UPC

Optisch vermogen 0 ~ 4 dBm Gevoeligheid : -28 dBm veiligheid: ONU authenticatiemechanisme

Golflengte (nm)

TX 1310nm , RX 1490nm

Vezel connector

SC / UPC-connector

Downlink-gegevensinterface

1 * 10 / 100Mbps en 1 * 10/100 / 1000M automatische onderhandeling Ethernet-interface, RJ45-interface

Indicator LED

7 stuks

DC-voedingsinterface

ingang + 12V 1A

macht

≤8W

Bedrijfstemperatuur

-5 + 55 ℃

Vochtigheid

10 85% niet-condensatie

Bewaar temperatuur

-30 + 70 ℃

Dimension (MM)

167 * 119 * 32 mm mainframe

Gewicht

0,35 kg (mainframe)


Kenmerken

  • Plug en play, beschikt over automatische detectie, automatische configuratie en automatische firmware-upgrade, enz.

  • Volledig compatibel met GPON internationale standaard IEEE802.3ah / 802.3-2005

  • Ondersteuning van China Telecom GPON CTC3.1-standaard en uitbreiding van OAM

  • Ondersteuning triple churning coderingsverzoek

  • Ondersteuning DBA rapportage mechanisme aanvraag

  • Ondersteuning OAM (Link, Test, Loop back) onderhoudsfunctie gedefinieerd IEEE802.3ah

  • Ondersteuning van de upgrade en download op afstand

  • Ondersteuning status detectie en foutrapport

  • Ondersteuning om geconfigureerde parameters op te slaan als de stroom wordt uitgeschakeld

  • Ondersteuning om de werkmodus op de gebruikerspoort te configureren

  • Ondersteuning van MDI-MDIX automatische detectie op de gebruikerspoort.

  • Ondersteuning van gegevenscodering en decodering

  • Ondersteuning toegangsauthenticatie op basis van serienummer

  • Ondersteuning toegangsauthenticatie op basis van MAC-adres

  • Ondersteuning 802.1Q VLAN

  • Ondersteuning van rijke QinQ VLAN-functies en IGMP Snooping

  • Ondersteun verkeersregel om de gerelateerde prioriteit te wijzigen.

  • Ondersteuning IEEE802.11n 2T2R WiFi-functie

  • Ondersteuning om de fabrieksinstellingen te herstellen

  • Ondersteuning van de reset op afstand en opnieuw opstarten

  • Ondersteuning stervende snik naar adem alarm

  • Volledige compatibiliteit met OLT op basis van Broadcom / PMC / Cortina-chipset.


BEDRIJFSINFORMATIE

Shenzhen Optfocus Technology Co., Ltd is opgericht in 2009, een hightech-fabrikantonderneming met 10 jaar ervaring in wereldwijde verkoop en services. Ons bedrijf richt zich op professionele R & D, productie en verkoop van xPON-toegangsapparatuur, FTTH / FTTx-oplossing en passieve bekabelingssysteemproducten. We hebben ons ook gecommitteerd om aangepaste OEM- en ODM-services te leveren aan wereldwijde communicatiedistributeurs, telecomoperators en systeemintegrators.

bedrijf


certificaat

certificatie-1


Tentoonstelling

We namen elk jaar deel aan de tentoonstelling, waaronder de tentoonstelling India, de tentoonstelling Brazilië, de tentoonstelling Moskou, de tentoonstelling Egype enzovoort.

展会


Teamcultuur

team


Neem contact op

Shenzhen OPTFOCUS Technology Co., Ltd zijn van harte welkom om ons te bellen via Tel: + 86-18126089476 of e-mail: fttb@optfocus.com

Het is ons een genoegen om uw contact te hebben en u te dienen. Hebt u een vraag, neem dan gerust contact met ons op.


1ge 1fe 1pots epon gpon wifi onu dual mode modem

Hot Tags: 1ge 1fe 1pots epon gpon wifi onu dual mode modem, China, fabriek, leveranciers, fabrikanten
Een paar:Fiber To The Home Dual Mode Onu 2 Lan Wifi Epon Gpon Onu Volgende:Dual Mode Epon Gpon Wifi Onu voor glasvezelnetwerkrouter 1ge 1fe 1POTS

Onderzoek