PON Netwerk

PON Netwerk

Optfocus Technology brengt u nu de beste kwaliteit f620 gpon ont indoor optische netwerk terminal engels firmware 4 lan poorten 2 potten sip dhcp voor meerdere gebruikers uit haar professionele fabriek. Bekend als een van de toonaangevende fabrikanten en leveranciers van verschillende vezeloptische producten in ...

Praat nu

Productdetails

Krachtige GPON Gateway voor Triple-play Services


De F660 is een high-end thuisgateway in ZTE FTTH-oplossing.

Door gebruik te maken van de GPON-technologie, is de breedbandtoegang voorzien voor thuis- en SOHO-gebruikers. De F660 biedt twee POTS poorten, vier GE / FE auto-aanpassende Ethernet poorten, een USB poort en een Wi-Fi poort. De F660 beschikt over high-performance forwarding mogelijkheden om een uitstekende ervaring te garanderen met VoIP-, internet- en HD-videodiensten.

k_komputer_aksesoris_modem_b_zte_t_Modem-ZTE-F660.jpg

zte-onu-zxhn-f660-gpon-v_6928.jpg


Hoogtepunten:


Superior Wireless 11N Transmissie Performance

Omvattende VoIP-diensten

IPv6-vermogen

Geavanceerd Content Sharing: DLNA Media Server

Printerserver en HDD-ondersteuning op USB

Kwaliteit van dienstverlening (QoS)

Robuust TR-069 Remote Management

Back-up batterij oplossing

GPON en XG-PON1 Coëxistentie

Technische specificaties:


GPON Compliance

• ITU-T G.984.x GPON-standaarden

• 1.244Gbps burst modus upstream, 2.488Gbps downstream

• Upstream 1310nm, Downstream 1490nm

• Optische optische uitgang: Min 0,5 dBm, Max + 5 dBm

• Ontvanger gevoeligheid: Beter dan - 28dBm


Draadloze

• Frequentie: 2,4 GHz

• IEEE 802.11b / g / n

• 128 bits WEP-gegevenscodering

• WPA / WPA2 (Wi-Fi Protected Access) beveiliging

• WPS (Wireless Protected Setup)

• WMM (Wi-Fi Multi Media)

• Max 4 SSID's versturen / verbergen

• Max. 128 gebruikers één SSID


VoIP  

• SIP / H.248 / MGCP

• DTMF-dialing / DTMF-cijfers

• 5-REN, gebalanceerde ring, 55V RMS

• Codec: G.711 (μ-wet en A-wet), G.726, G.729, G.723.1

• 32 ms echo annulering

• VAD / CNG

• IN-BAND-methode

• DTMF-codering door RFC 2833

• T.38 / T.30 FAX

• Beller ID / Bellen Wachten / Bellen doorsturen / Bellen Transfer / Bellen Wisselen / Drie Weg Bellen / Onderscheidend Bellen

 

USB

• Bestanden delen

• USB Snel herstel

• Profiel snel backup

• DLNA DMS

• USB 2.0, volledige snelheid, hoge snelheid



router

• IPv6 / IPv4 Dual Stack

• NAT / SNTP

• ALG

• Statische routing en dynamische routering in RIPV1 / V2

• PPPoE Client / Pass Through

• DNS Client / Server

• IGMP v1 / v2 / v3

• IGMP proxy / snooping

 

Firewall / Beveiliging

• Verkeersfiltering op basis van UNI-poort, VLAN ID, 802.1p, UNI + 802.1p of VLAN + 802.1p

• DOS aanval verdedigen

• MAC-adres filteren

• BUM (Broadcast, Unicast, Multicast) aanvalbescherming

• Beperk MAC-adres per UNI-poort of per ONT

• Tariefgrens voor uitzendpakketten

• AES-128

• Onderdrukking storm onderdrukking

 

QoS

• Tariefbeperking

• Classificatie van stroomopwaarts verkeer naar VLAN's met verschillende Ethernet-prioriteiten

• Ethernet-prioriteit markeren op basis van DSCP-waarde

• Ingress-tarieflimiet / Egress-vormgeving

• SP / WRR / SP + WRR

 

Beheer

• TR-069 remote management

• Local WEB en telnet management

• Plaatselijke ingebouwde diagnostische functie

• Logboeken en statistieken

• Loop back functie  

• OMCI management  


Hardware Specificaties

• WAN: één SC / APC poort voor GPON  

• LAN: Vier RJ-45 poorten voor Gigabit Ethernet-interfaces  

• FXS: Twee RJ-11 poorten voor VoIP  

• USB: twee USB 2.0 host interfaces  

• Wi-Fi: 802.11b / g / n (2X2)  

• BATTERIJ: Één RJ-45 (omgekeerde) poort voor UPS-monitor  

• Knop:

- WLAN AAN / UIT  

- WPS

- Reset

- Aan / uit aan / uit  

• LED statusindicatoren: Power, PON, LOS, ALARM, LAN1, LAN2, LAN3, LAN4, POTS1, POTS2, WLAN, WPS, USB, BATTERIJ

 

Elektrische kenmerken

• Vermogen: 12 VDC 1.5 A  

• Stroomverbruik: Minder dan 11W


Fysieke eigenschappen

• Nettogewicht: 380g  

• Afmeting: 199 (W) x 150 (D) x 35 (H) mm

 

Milieukarakteristieken

• Bedrijfstemperatuur: -5 ° C ~ 45 ° C (23 ° F ~ 113 ° F)  

• Vochtigheid: 5% ~ 95% (niet-condenserend)

 

certificaat  

• CE-certificering

• Wi-Fi certificering  

• FCC certificatie  

• MEF-certificering

Een paar:Fiberhome GPON ONU Volgende:EPON Wifi ONU

Onderzoek