Optical Network Terminal Equipment ONU 1GE GPON ONU te koop

Optical Network Terminal Equipment ONU 1GE GPON ONU te koop

1GE GPON ONU is GPON-technologie ONU-eindapparaten die zijn ontworpen om te voldoen aan de fttx- en triple play-servicevraag van vaste netwerkoperator of kabelexploitanten.

Productdetails

Optical Network Terminal equipment ONU 1GE GPON ONU te koop

OFSX611 (2)


OFSG611

1GE Ethernet-poorten GPON ONU voor FTTH-oplossing


Basisspecificatie

Technische parametersBeschrijving
Up-link-interface

1 GPON-interface, SC single mode single fiber RX 2.488 Gbits/s-snelheid en TX 1.244 Gbits/s-tarief Glasvezeltype:SC/UPC

Optisch vermogen:0~4 dBm Gevoeligheid:-28 dBm

veiligheid: ONU-verificatiemechanisme

Golflengte(nm)TX 1310nm, RX 1490nm
GlasvezelconnectorSC/UPC-connector(SC / APC optioneel)
Down-link-gegevensinterface1*10/100/1000M automatische onderhandeling Ethernet-interface, RJ45-interface
Indicator LED4 pc's
DC-leveringsinterfaceinput+12V 0,5A
Macht≤5W
Bedrijfstemperatuur-5~+55°C
Vochtigheid10~85%(niet-condensatie)
Opslagtemperatuur-30~+70°C
Dimensie(MM)85*85*28mm(mainframe)
Gewicht0,24 kg(mainframe)


Definitie van indicator LED

SymboolKleurBetekenis
PwrGroene

AAN:met succes verbinding maken met stroom

UIT:geen verbinding maken met stroom

PonGroene

ON:ONU-poortkoppeling correct Flikkeren: PON-registratie

UIT:ONU-poorten koppeling defect

LanGroene

AAN: Correct koppelen Flikkering: gegevens verzenden

UIT: link down defect

LosRode

Flikkeren: geen verbinding maken met PON-poort

UIT: gedetecteerde vezel om in te voeren


Referentie voor fysieke foto's

image

image


Welke soorten connectorheeft de voedingsadapter?

GPON EPON onu

EU/ VS/CN/USA/UK/IN etc


certificates.jpg


Feedback van klanten


BEDRIJFSINFORMATIE

  ShenzhenOPTFOCUS Technology Co,LTD, is gespecialiseerd in glasvezel netwerk apparatuur bedrijf meer dan 10 jaar. OPTFOCUS productiecentrum met een oppervlakte van ongeveer 2.500 M², en bezit drie productiewerkplaatsen, 9 productielijnen.


company


Ons voordeel:

1. Technische ondersteuning op afstand of zelfs van aangezicht tot aangezicht;

2. ONDERSTEUNING VAN OEM/ODM-service en als merkagent hebben meegewerkt;

3. Zeer kosteneffectief, kwaliteit stabiel en betrouwbaar;

4. 10 jaar ervaring van de productie van glasvezel optische apparatuur. ook inhoud van een gecontroleerd productie- en testsysteem van hoge kwaliteit;

5. Exclusieve prachtige producten ontwerp;

6. Overvloedige productiecatalogus

7. Was geworden Beroemde merk in Bangladesh, Amerika, Roemenië, Hungury en sommige Zuid-Amerika voor jaren.

8. Technisch verkoopteam voor in-time voor en na verkoop service.

production workshop.jpg


Tentoonstelling

展会


FAQ

  1. V: Test je al je goedvoor de levering?

    A: Ja, we hebben professionele technici om alle apparaten te testen voordat ze worden verzonden. Onze productinspectie voldoet ook aan ISO9001/CE/FCC/SGS.

  2. V: Hoe zit het met de verzending?

    A: We verzenden naar de hele wereld. De levertijd is afhankelijk van de bestemming en andere factoren.

  3. V: Kan ik een voorbeeldorder hebben?

    A: Ja. We zijn blij met monster volgorde om te testen en controleer de kwaliteit in de eerste plaats.


Neem contact met ons op

Shenzhen OPTFOCUS Technology Co., Ltd.

Add.: Building 7, 3th of TangTou Industrial Area, ShiYan Street, BaoAn, Shenzhen, China.

Telefoon: +86-18126089476 (whatsApp)

Skype: fttb_5

E-mail: fttb@optfocus.com

Website:www.optfocus.com


Optical Network Terminal equipment ONU 1GE GPON ONU te koop

Hot Tags: optische netwerk eindapparatuur onu 1ge gpon onu te koop, China, fabriek, leveranciers, fabrikanten
Een paar:1GE-poort 1*10/100/1000Mbps GPON ONU ONT met ZTE-chipset Volgende:ODM Logo ZTE Chipset 1ge Bosa Type Witte Epon Gpon Onu

Onderzoek

You Might Also Like