ODM Logo ZTE Chipset 1ge Bosa Type Witte Epon Gpon Onu

ODM Logo ZTE Chipset 1ge Bosa Type Witte Epon Gpon Onu

1GE Ethernet-poorten GPON ONU voor FTTH-oplossing. Onze 1GE GPON ONU is compatibel met de meeste merken OLT, waaronder huawei/zte/fiberhome OLT. Het uiterlijk van ons product is gepatenteerd en we kunnen het logo voor u aanpassen aan uw behoeften.

Productdetails

ODM logo ZTE chipset 1ge bosa type witte epon gpon onu

OFSX611 (2)


OFSG611

1GE Ethernet-poorten GPON ONU voor FTTH-oplossing


OFSG611 is GPON ONU-terminalapparaten die zijn ontworpen om te voldoen aan de fttx- en triple play-servicevraag van vaste netwerkoperatorof kabelexploitanten. Deze box is gebaseerd op de stabiele en volwassen Gigabit GPON-technologie, die een hoge verhouding tussen prestaties en prijs heeft, en de technologie van Layer 2 Ethernet-switch. Het is zeer betrouwbaar en gemakkelijk te onderhouden, met gegarandeerde QoS voor verschillende service.


Basisspecificatie

Technische parametersBeschrijving
Up-link-interface

1 GPON-interface, SC single mode single fiber RX 2.488 Gbits/s-snelheid en TX 1.244 Gbits/s-tarief Glasvezeltype:SC/UPC

Optisch vermogen:0~4 dBm Gevoeligheid:-28 dBm

veiligheid: ONU-verificatiemechanisme

Golflengte(nm)TX 1310nm, RX 1490nm
GlasvezelconnectorSC/UPC-connector(SC / APC optioneel)
Down-link-gegevensinterface1*10/100/1000M automatische onderhandeling Ethernet-interface, RJ45-interface
Indicator LED4 pc's
DC-leveringsinterfaceinput+12V 0,5A
Macht≤5W
Bedrijfstemperatuur-5~+55°C
Vochtigheid10~85%(niet-condensatie)
Opslagtemperatuur-30~+70°C
Dimensie(MM)85*85*28mm(mainframe)
Gewicht0,24 kg(mainframe)


certificates.jpg


Feedback van klanten


BEDRIJFSINFORMATIE

  ShenzhenOPTFOCUS Technology Co,LTD, is gespecialiseerd in glasvezel netwerk apparatuur bedrijf meer dan 10 jaar. OPTFOCUS productiecentrum met een oppervlakte van ongeveer 2.500 M², en bezit drie productiewerkplaatsen, 9 productielijnen.


company


Tentoonstelling

展会


Neem contact met ons op

Shenzhen OPTFOCUS Technology Co., Ltd.

Add.: Building 7, 3th of TangTou Industrial Area, ShiYan Street, BaoAn, Shenzhen, China.

Telefoon: +86-18126089476 (whatsApp)

Skype: fttb_5

E-mail: fttb@optfocus.com

Website:www.optfocus.com


ODM logo ZTE chipset 1ge bosa type witte epon gpon onu

Hot Tags: odm logo zte chipset 1ge bosa type witte epon gpon onu, China, fabriek, leveranciers, fabrikanten
Een paar:Optical Network Terminal Equipment ONU 1GE GPON ONU te koop Volgende:Fiber To The Home Optical Network Unit 1ge Gpon Onu Voor Wholesale

Onderzoek