Krachtige Gigabit GPON-technologie GPON ONU 1 GE ONT

Krachtige Gigabit GPON-technologie GPON ONU  1 GE ONT

Krachtige gigabit GPON-technologie GPON ONU 1 GE ONT, het is compatibel met de meeste merken OLT, waaronder huawei, zte, fiberhome OLT. De chipset is ZTE-chipset. Wij produceren BOSA- en SFF-types. Hoge kwaliteit met lage prijs. Bovendien kunnen we uw logo aanpassen aan uw verzoek.Welkom om contact met ons op te nemen als u dat nodig heeft.

Productdetails

Krachtige gigabit GPON-technologie GPON ONU 1 GE ONT

OFSX611 (2)


OFSG 611

1 GE Ethernet-poorten GPON ONU voor FTTH-oplossing


Krachtige gigabit GPON-technologie GPON ONU 1 GE ONT, het is compatibel met de meeste merken OLT, waaronder huawei, zte, fiberhome OLT. De chipset is ZTE-chipset. Wij produceren BOSA- en SFF-types. Hoge kwaliteit met lage prijs. Wat 0010010 # 39; meer is, we kunnen uw logo aanpassen aan uw verzoek.Welkom contact met ons op als u dat nodig heeft.


Basisspecificatie

Technische parametersOmschrijving
Uplink-interface

1 GPON-interface, SC single-mode single fiber RX 2. 488 Gbits / s-snelheid en TX 1. 244 Gbits / s-snelheid Vezeltype : SC / UPC

Optisch vermogen : 0 ~ 4 dBm-gevoeligheid : -28 dBm

veiligheid: ONU-authenticatiemechanisme

Golflengte (nm)TX 1310 nm, RX 1490 nm
Vezel-connectorSC / UPC-connector (optioneel SC / APC)
Downlink-gegevensinterface1 * 1 0 / 1 00 / 1 000 miljoen auto-onderhandeling 00 1 00 1 0 nbsp; Ethernet-interface, RJ {{ 6}} interface
Indicator-LED4 stuks
DC-voedingsinterfaceinvoer + 12 V 0. 5 A
Kracht≤5W
Bedrijfstemperatuur-5~+55℃
Vochtigheid10 ~ 85% (niet-condensatie)
Bewaar temperatuur-30~+70℃
Afmeting (MM)85 * 85 * 28 mm (mainframe)
Gewicht0. 24 Kg (mainframe)


Definitie van indicator-LED

SymboolKleurBetekenis
PWRgroen

AAN: succesvol verbonden met stroom

UIT: kan geen verbinding maken met stroom

PONgroen

AAN: ONU-poort Linklink correct Knipperen: PON-registratie

UIT: ONU-poorten linkverbinding defect

LANgroen

AAN: correct aansluiten. Knipperen: gegevens worden verzonden

UIT: koppeling defect

LOSrood

Flikkering: kan geen verbinding maken met de PON-poort

UIT: gedetecteerde glasvezel voor invoer


informatie ordenen

Product Model nr.product beschrijving
OFSG 6111 * GPON (1 490nm Rx, 1 3 1 0nm Tx, 20 Km, SC), 1 * {{0} } 0 / 1 00 / 1 000Base-T, 1 2V-voeding


certificates.jpg


Klanten 0010010 # 39; feedback


BEDRIJFSINFORMATIE

Shenzhen OPTFOCUS Technology Co., Ltd is opgericht in 2009, een hightech fabrikant met 10 jaar ervaring in wereldwijde verkoop en services. 0010010 nbsp;

Ons bedrijf richt zich op professionele R 0010010 amp; D, productie en verkoop van XPON-toegangsapparatuur, FTTH / FTTx-oplossing en passieve bekabelingssysteemproducten. We hebben ons er ook toe verbonden om een ​​aangepaste OEM 0010010 -versterker te leveren; ODM-services voor wereldwijde communicatiedistributeurs, telecomoperators en systeemintegrator.

OPTFOCUS productiecentrum met een oppervlakte van 2, 500 M² en drie productieworkshops en 9 productielijnen.

Onze hoogwaardige producten en uitstekende service helpen u meer markt en klanten te winnen.



company

production workshop.jpg


Inpakken 0010010 amp; Verzending

0010010 nbsp; Verpakking: 80 stuks / doos

0010010 nbsp; GW: 16. 5 KGS

Snelle 0010010 versterker; Veiligheid verzending——Wereldwijd

1. Door uitdrukkelijk: net als bij DHL kunnen er ongeveer 4 werkdagen aankomen.

2. Per vliegtuig: ongeveer 3 werkdagen.

3. Over zee: het transport duurt ongeveer 20 dagen.


Tentoonstelling

展会


Krachtige gigabit GPON-technologie GPON ONU 1 GE ONT

Hot Tags: hoogwaardige gigabit gpon-technologie gpon onu 1 ont, China, fabriek, leveranciers, fabrikanten
Een paar:Glasvezel Apparaat Single Port ONU 1GE GPON ONU ONT Volgende:TX 1310 nm RX 1490 nm SC / PC 1 GE BOSA GPON ONU ONT

Onderzoek

You Might Also Like