Fiberhome GPON ONU

Fiberhome GPON ONU

De F660 is een high-end gateway voor thuisgebruik in de ZTE FTTH-oplossing. Door gebruik te maken van de GPON-technologie wordt ultra-breedbandtoegang geboden voor thuisgebruikers en SOHO-gebruikers. De F660 biedt twee POTS-poorten, vier GE / FE automatisch aan te passen Ethernet-poorten, één USB-poort en één Wi-Fi-poort. De F660 is voorzien van geavanceerde verzendfuncties voor uitstekende ervaring met VoIP-, internet- en HD-videodiensten.

Productdetails

Krachtige GPON Gateway voor Triple Play-services


De F660 is een high-end gateway voor thuisgebruik in de ZTE FTTH-oplossing.

Door gebruik te maken van de GPON-technologie wordt ultra-breedbandtoegang geboden voor thuisgebruikers en SOHO-gebruikers. De F660 biedt twee POTS-poorten, vier GE / FE automatisch aan te passen Ethernet-poorten, één USB-poort en één Wi-Fi-poort. De F660 is voorzien van geavanceerde verzendfuncties voor uitstekende ervaring met VoIP-, internet- en HD-videodiensten.

k_komputer_aksesoris_modem_b_zte_t_Modem-ZTE-F660.jpg

ZTE-onu-zxhn-F660-GPON-v_6928.jpg


GPON-conformiteit

• ITU-T G.984.x GPON-normen

• 1.244 Gbps burst-modus stroomopwaarts, 2.488 Gbps stroomafwaarts

• Stroomopwaarts 1310nm, stroomafwaarts 1490nm

• Optisch uitgangsvermogen: Min. 0.5dBm, Max + 5dBm

• Ontvangergevoeligheid: beter dan - 28dBm


Draadloze

• Frequentie: 2,4 GHz

• IEEE 802.11b / g / n

• 128-bits WEP-gegevenscodering

• WPA / WPA2 (Wi-Fi Protected Access) Beveiliging

• WPS (Wireless Protected Setup)

• WMM (Wi-Fi Multi Media)

• Max. 4 Broadcast / verberg SSID's

• Max. 128 gebruikers één SSID


VoIP  

• SIP / H.248 / MGCP

• DTMF-kiesnummers / DTMF-cijfers

• 5-REN, gebalanceerde ring, 55V RMS

• Codec: G.711 (μ-wet en A-wet), G.726, G.729, G.723.1

• 32 ms echo-onderdrukking

• VAD / CNG

• IN-BAND-methode

• DTMF-codering door RFC 2833

• T.38 / T.30 FAX

• Nummerherkenning / Wachtstandoproep / Doorschakelen / Doorverbinden / Oproep Wisselen / Drieweg Oproep / Opvallend Belgeluid

 

USB

• Bestanden delen

• USB Fast Recovery

• Profiel snelle back-up

• DLNA DMS

• USB 2.0, volledige snelheid, hoge snelheid


router

• IPv6 / IPv4 Dual Stack

• NAT / SNTP

• ALG

• Statische routing en dynamische routing in RIPV1 / V2

• PPPoE-client / doorgeven

• DNS-client / server

• IGMP v1 / v2 / v3

• IGMP-proxy / snooping

 

Firewall / Beveiliging

• Verkeersfiltering op basis van UNI-poort, VLAN ID, 802.1p, UNI + 802.1p of VLAN + 802.1p

• DOS aanval verdedigen

• MAC-adresfiltering

• BUM (Broadcast, Unicast, Multicast) aanvalsbescherming

• Beperk MAC-adres per UNI-poort of per ONT

• Tarieflimiet uitzendpakketten

• AES-128

• Uitzenden van stormonderdrukking

 

QoS-

• Snelheidsbeperking

• Stroomopwaarts verkeer indelen in VLAN's met verschillende Ethernet-prioriteiten

• Markeren van Ethernet-prioriteit op basis van DSCP-waarde

• Ingress rate limit / Egress shaping

• SP / WRR / SP + WRR

 

Beheer

• TR-069 beheer op afstand

• Lokaal beheer van WEB en telnet

• Lokale ingebouwde diagnostische functie

• Logs en statistieken

• Terugloopfunctie  

• OMCI-management  


Hardwarespecificaties

• WAN: één SC / APC-poort voor GPON  

• LAN: vier RJ-45-poorten voor Gigabit Ethernet-interfaces  

• FXS: twee RJ-11-poorten voor VoIP  

• USB: twee USB 2.0-hostinterfaces  

• Wi-Fi: 802.11b / g / n (2X2)  

• BATTERIJ: één RJ-45 (reverse) poort voor UPS-monitor  

• Knop:

- WLAN AAN / UIT  

- WPS

- Reset

- Inschakelen / uitschakelen  

• LED-statusindicatoren: voeding, PON, LOS, ALARM, LAN1, LAN2, LAN3, LAN4, POTS1, POTS2, WLAN, WPS, USB, BATTERIJ

 

Elektrische kenmerken

• Vermogen: 12 VDC 1.5 A  

• Stroomverbruik: minder dan 11W


Fysieke eigenschappen

• Nettogewicht: 380 g  

• Grootte: 199 (B) x 150 (D) x 35 (H) mm

 

Milieukenmerken

• Bedrijfstemperatuur: -5 ° C ~ 45 ° C (23 ° F ~ 113 ° F)  

• Vochtigheid: 5% ~ 95% (niet-condenserend)

 

certificaat  

• CE-certificering

• Wi-Fi-certificering  

• FCC-certificering  

• MEF-certificering


BEDRIJFSINFORMATIE

SHENZHEN OPTFOCUS TECHNOLOGY CO., LTD is een high-tech onderneming, professionele R & D, productie en verkoop van Fiber to the Home (FTTH), Fiber to the Building (FTTB), glasvezeltoegangsnetwerkapparatuur en eindapparatuur. Het streeft naar aangepaste OEM- en ODM-diensten voor wereldwijde glasvezelverdelers, telecomoperators, systeemintegrators en Enterprise-markten.

company.jpg

workshop.jpg



NEEM CONTACT MET ONS OP

Als u onze producten geïnteresseerd vindt, vult u de onderstaande lege ruimte voor uw gedetailleerde vereisten. Het team van OPTFOCUS zou u binnen 12 uur verschillende oplossingen bieden. Gratis monsters zijn ook beschikbaar.

Hot Tags: Fiberhome GPON ONU, China, fabriek, leveranciers, fabrikanten
Een paar:FTTH Gpon-technologie 1GE-poort 1*10/100/1000Mbps GPON ONU Volgende:PON Netwerk

Onderzoek

You Might Also Like