EPON Wifi ONU

EPON Wifi ONU

4 Ethernet 10 / 100M Gpon Epon1 CATV-poort 2 FXS-poorten Plastic Zwart Ingebouwd in WIFI OFS-EP8304 is een EPON-breedbandterminalapparaat ontworpen voor het voldoen aan FTTH / FTTO-verzoek van telecomoperators en toegang tot internet van SOHO-mensen. Dit product is gebaseerd op de stabiele en volwassen Gigabit EPON ...

Productdetails

EPON Wifi ONU

Met de ONU kunt u toegang tot het internet via een draadloze verbinding of via een van de vier aangesloten poorten. U kunt ook de ONU gebruiken om CATV-functie voor familie te geven. Met de ingebouwde telefoonmodule kunt u Voice-over-IP (VoIP) bellen, zelfs als u het internet gebruikt.

epon wifi onu.2.png

epon onu.png

1. 1 Beschrijving van het product

1. 1 .1 Technische parameters

Technische artikelen

beschrijvingen

Upstream PON interface

1 E PON interface, SC single-mode / single-fiber , symmetrische 1.25Gbps

Golflengte

Tx 1310nm, Rx 1490nm, CATV 1550nm

Optische interface

SC / APC

CATV interface

SCTE F type

WLAN

Voldoet aan IEEE802.11b / g / n

Downstream LAN interface

3 10/100 Mbps en 1 10/100 / 1000 Mbps auto-adaptieve Ethernet-interfaces, Full Duplex / Half Duplex, RJ45-connectoren

Stroomafwaartse POTS-interface

2 FXS, RJ11 connectoren

indicatoren

1 1 indicatoren, voor de status van voeding, PON, LAN en POTS.

Gelijkstroom voeding

+ 12V, externe AC-gelijkstroomadapter

Reset knop

1, herstel het apparaat.

Aanknop

1, aan / uit het apparaat aan / uit

Energieverbruik

10 W

Bedrijfskonditie

Bedrijfstemperatuur: -5 - +55

Bedrijfsvochtigheid: 10-90% (niet gecondenseerd)

Voorwaarde opslaan

Temperatuur opslaan: -30 - +60

Bewaring van vochtigheid: 10-90% (niet-gecondenseerde)

Dimensie

240mm * 150mm * 37mm (lengte * breedte x hoogte)

Netto gewicht

0.62kg

1. 1 .2 Kenmerken en voordelen

Met een verscheidenheid aan functies biedt de ONU de voordelen van vijf apparaten in één:

l Router: De ONU is een breedbandrouter met een robuuste beveiligings firewall   Bescherm uw netwerk.

l Switch: De ONU bevat een ingebouwde, 3- port   10/100 Mbps en 1 poort 10/100/1000 Mbps Ethernet   Schakel om computers, printers en andere netwerkapparatuur rechtstreeks aan te sluiten of te verbinden   extra hubs en switches. Geavanceerde service kwaliteit   zorgt ervoor dat u verkeer voor gegevens en stem kunt prioriteren .

l VoIP-telefoon : de ONU   bevat een twee poort POTS waarmee u uw analoge telefoons of fax kunt aansluiten   machines naar uw geconfigureerde internet telefoondienst. Twee traditionele telefoon   Lijnen kunnen ook worden aangesloten voor ondersteuning van oude telefoonnummers en faxen   getallen.

l Draadloos toegangspunt: De ONU heeft een geïntegreerde 802.11b / g / n draadloze   toegangspunt dat uw communicatie beveiligt met WEP- en WPA / WPA2- beveiliging   protocols.

l CATV- toegangspunt: de ONU deelt een CATV- verbinding , t is de functie die kan worden gebruikt om CATV voor familie te bieden .

1. 1 .3 Toepassingsschema

epon wifi onu.png

In dit scenario wordt de ONU ingezet in een klein bedrijf of thuis dat een basis heeft   Netwerk configuratie.


het drukken

beschrijvingen

EPON

EPON interface, SC single-mode / single-fiber

Phone1

FXS 1, RJ11 connector

phone2

FXS 2, RJ11 connector

LAN1

Lokaal netwerk Fast Ethernet-poort 1 - RJ45 - 10/100 Mbps

LAN2

Lokaal netwerk Fast Ethernet-poort 2 - RJ45 - 10/100 Mbps

LAN3

Lokaal netwerk Fast Ethernet-poort 3 - RJ45 - 10/100 Mbps

LAN4

Lokaal netwerk Fast Ethernet-poort 4 - RJ45 - 10/100 Mbps

Reset

Reset knop. Gebruikt om de fabrieksinstellingen te herstellen

macht

+ 12Vdc, 2A, externe AC-DC adapter

Aanknop

ONU aan / uit-knop

CATV

SCTE F type voor tv-antenne

Hot Tags: epon wifi onu, China, fabriek, leveranciers, fabrikanten
Een paar:PON Netwerk Volgende:4 Ethernet 100M Gpon Epon ONU 1 CATV Port 2 FXS Poorten Plastic Zwart In WIFI Ingebouwd

Onderzoek

You Might Also Like