Optische vezel Jumper Pigtail FC UPC/APC SM MM 0.9 mm, 2.0 Mm, 3.0 Mm connectorkabel

Optische vezel Jumper Pigtail FC UPC/APC SM MM 0.9 mm, 2.0 Mm, 3.0 Mm connectorkabel

De FC * connectors gebruikt in onze patch snoeren zijn ontworpen om NTT-FC * normen met hoge kwaliteit zirconia ferrules en niet-optische prestaties verbreken.

Productdetails

Beschrijving

De FC * connectors gebruikt in onze patch snoeren zijn ontworpen om NTT-FC * normen met hoge kwaliteit zirconia ferrules en niet-optische prestaties verbreken. Ze zijn volledig compatibel met

bestaande FC hardware.


Naast het fundamentele testen, worden sommige mechanische en milieu tests per IEC of Telcordia ook periodiek uitgevoerd om de beste kwaliteit te garanderen. Voor standaard patch snoeren, wordt bemonstering van de controle uitgevoerd op verlengstuk geometrie om hoog percentage van gepolijst verbindingslijnen GR-326 voldoet. Premie rang, wordt verlengstuk geometrie getest op alle patch snoeren aan deze GR-326 vereisten voldoen.


Anders dan standaard enkelvoudige modus en multimode vezels zijn G655, OM2, OM3 en vezels ook beschikbaar op aanvraag. Vlamvertragende rang kabel omhulsel opties worden aangeboden. Uitbreidingskaart kabel gewaardeerd zal worden voorzien. LSZH en Plenum kunnen op verzoek worden verstrekt.


FunctiesToepassingen

Non-optische prestaties voor verbinding verbreken

Hoge kwaliteit zirconia ferrules

Laag invoegen verlies en hoog rendement verlies

Materialen voldoen aan RoHS-eisen

Uitbreidingskaart, Plenum en LSZH kabels

beschikbaar

■ Telecommunicatie

■ computernetwerken

■ CATV-netwerken

■ Actieve apparaat beëindiging

■ Instrumentation


Distributie van de optische prestaties

Insertion Loss, MM 62,5/125um Insertion Loss, SM 9/125um PC


* Typische prestatie grafieken en feitelijke gegevens variëren van veel te veel.



Maattekening


Bestelinformatie

Onderdeelnummer: OFSPC-L U L U S R P2.0-3

1 aansluiting # 1 L = LC, S = SC, T = ST, F = FC, E2 E2000, DN = DIN, M = = MU, MIJNHEER = MTRJ, enz.

2 voltooien 1 of geslacht 1S = SPC, U = UPC, A = APC, P = PC; voor MTRJ, F = vrouwelijk, M = mannelijk

3 connector #2 P = Pigtail (geen connector aan dit einde), L = LC, S = SC, T = ST, F = FC, E2 E2000, =

DN = DIN, M = MU, MIJNHEER = MTRJ, enz.

4 einddatum 2 of geslacht 2 S = SPC, U = UPC, A = APC, P = PC; voor MTRJ, F = vrouwelijk, M = mannelijk, T = Pigtail

5 kabel Type S = Simplex, D = Duplex recht, X = dubbelzijdig Reverse

6 FiberR=SM(G652), K = 62.5um, C = 50um, B = A OM2, OM3, W=SM(G655) =

7 kabel Jack R = Riser, P = Plenum, L = LSZH

8 kabeldiameter 2.0 = Ø2.0 mm, 3.0 = Ø3.0 mm, 0,9 = Ø0.9 mm, enz.

9 kabel lengte in meter, dat wil zeggen 3 = 3 m


Optfocus technologie brengt u nu de beste kwaliteit optische vezel jumper draadantenne fc upc/apc connector sm mm 0.9 mm, 2.0 mm, 3.0 mm kabel van haar professionele fabriek. Bekende als één van de toonaangevende fabrikanten en leveranciers van verschillende vezel optische producten in China, wij kunnen u verzekeren van de goede kwaliteit en uitstekende prestaties.

Hot Tags: optische vezel jumper draadantenne fc upc/apc connector sm mm 0.9 mm, 2.0 Mm, 3.0 Mm kabel, China, de fabriek, de leveranciers, de fabrikanten
Een paar:Vezel Patch kabel Draadantenne SC UPC/APC Connector SM MM 0,9 mm 2.0Mm 3,0 Mm kabels Volgende:Fiber Optic Coulper Pigtails ST UPC/APC Single modus en multimodus 0.9 mm, 2.0 Mm, 3.0 Mm kabel

Onderzoek

You Might Also Like