Vezel Patch kabel Draadantenne SC UPC/APC Connector SM MM 0,9 mm 2.0Mm 3,0 Mm kabels

Vezel Patch kabel Draadantenne SC UPC/APC Connector SM MM 0,9 mm 2.0Mm 3,0 Mm kabels

De SC * connectors gebruikt voor onze patch snoeren zijn ontworpen om NTT-SC * normen en zijn volledig compatibel met bestaande SC hardware.

Productdetails

Beschrijving

De SC * connectors gebruikt voor onze patch snoeren zijn ontworpen om NTT-SC * normen en zijn volledig compatibel met bestaande SC hardware. Twee enkelzijdige verbindingslijnen kunnen worden geconfigureerd in een duplex formaat door toevoeging van een dubbelzijdig clip.


Naast het fundamentele testen, worden sommige mechanische en milieu tests per IEC of Telcordia ook periodiek uitgevoerd om de beste kwaliteit te garanderen. Voor standaard patch snoeren, wordt bemonstering van de controle uitgevoerd op verlengstuk geometrie om hoog percentage van gepolijst verbindingslijnen GR-326 voldoet. Premie rang, wordt verlengstuk geometrie getest op alle patch snoeren aan deze GR-326 vereisten voldoen.


Anders dan standaard enkelvoudige modus en multimode vezels zijn G655, OM2, OM3 en vezels ook beschikbaar op aanvraag. Vlamvertragende rang kabel omhulsel opties worden aangeboden. Uitbreidingskaart kabel gewaardeerd zal worden voorzien. LSZH en Plenum kunnen op verzoek worden verstrekt.


FunctiesToepassingen

Push-pull latching mechanisme

Non-optische prestaties voor verbinding verbreken

Hoge kwaliteit zirconia ferrules

Materialen voldoen aan RoHS-eisen

Uitbreidingskaart, Plenum en LSZH kabels

beschikbaar

●Telecommunication

●Computer netwerken

●CATV netwerken

●Active apparaat beëindiging

●Instrumentation


Distributie van de optische prestaties

Insertion Loss, MM 62,5/125umInsertion Loss, SM 9/125um PC


* Typische prestatie grafieken en feitelijke gegevens variëren van veel te veel.



Maattekening


Bestelinformatie

Onderdeelnummer: OFSPC-L U L U S R P2.0-3

1 aansluiting # 1 L = LC, S = SC, T = ST, F = FC, E2 E2000, DN = DIN, M = = MU, MIJNHEER = MTRJ, enz.

2 voltooien 1 of geslacht 1S = SPC, U = UPC, A = APC, P = PC; voor MTRJ, F = vrouwelijk, M = mannelijk

3 connector #2 P = Pigtail (geen connector aan dit einde), L = LC, S = SC, T ST, F = = FC, E2 E2000, DN = = DIN, M = MU, MIJNHEER = MTRJ, enz.

4 einddatum 2 of geslacht 2 S = SPC, U = UPC, A = APC, P = PC; voor MTRJ, F = vrouwelijk, M = mannelijk, T = Pigtail

5 kabel Type S = Simplex, D = Duplex recht, X = dubbelzijdig Reverse

6 FiberR=SM(G652), K = 62.5um, C = 50um, B = A OM2, OM3, W=SM(G655) =

7 kabel Jack R = Riser, P = Plenum, L = LSZH

8 kabeldiameter 2.0 = Ø2.0 mm, 3.0 = Ø3.0 mm, 0,9 = Ø0.9 mm, enz.

9 kabel lengte in meter, dat wil zeggen 3 = 3 m





Optfocus technologie brengt u nu de beste kwaliteit fiber patch kabel Draadantenne sc upc/apc connector sm mm 0,9 mm 2.0mm 3,0 mm kabels van haar professionele fabriek. Bekende als één van de toonaangevende fabrikanten en leveranciers van verschillende vezel optische producten in China, wij kunnen u verzekeren van de goede kwaliteit en uitstekende prestaties.

Hot Tags: vezel patch kabel Draadantenne sc upc/apc connector sm mm 0,9 mm 2.0 Mm 3.0 Mm bekabeling, China, de fabriek, leveranciers, fabrikanten
Een paar:SC Fiber Patch Cord Volgende:Optische vezel Jumper Pigtail FC UPC/APC SM MM 0.9 mm, 2.0 Mm, 3.0 Mm connectorkabel

Onderzoek