Fiber Optic Connectors Patch koord Pigail E2000 UPC/APC SM 9/125 SM 0.9 mm, 2.0 Mm, 3.0 Mm kabel

Fiber Optic Connectors Patch koord Pigail E2000 UPC/APC SM 9/125 SM 0.9 mm, 2.0 Mm, 3.0 Mm kabel

Anders dan standaard enkelvoudige modus en multimode vezels zijn G655, OM2, OM3 en vezels ook beschikbaar op aanvraag.

Productdetails

Beschrijving

De E2000 * connectors gebruikt zijn uitgerust met Openspringende luiken die geopend wanneer

betrokken en sluiten wanneer ontkoppeld bescherming ferrules tegen stof en krassen. De connectorand #39; s push-pull latching mechanisme klikken wanneer volledig ingevoegd.


Naast het fundamentele testen, worden sommige mechanische en milieu tests per IEC of Telcordia ook periodiek uitgevoerd om de beste kwaliteit te garanderen. Voor standaard patch snoeren, wordt bemonstering van de controle uitgevoerd op verlengstuk geometrie om hoog percentage van gepolijst verbindingslijnen GR-326 voldoet. Premie rang, wordt verlengstuk geometrie getest op alle patch snoeren aan deze vereisten voldoen.


Anders dan standaard enkelvoudige modus en multimode vezels zijn G655, OM2, OM3 en vezels ook beschikbaar op aanvraag. Vlamvertragende rang kabel omhulsel opties worden aangeboden. Uitbreidingskaart kabel gewaardeerd zal worden voorzien. LSZH en Plenum kunnen worden geleverd op aanvraag


FunctiesToepassingen

Push-pull latching mechanisme

Beschermd door Openspringende luiken

Laag invoegen verlies en hoog rendement verlies

Materialen voldoen aan RoHS-eisen

Uitbreidingskaart, Plenum of LSZH kabels

●Telecommunication

●Computer netwerken

●CATV netwerken

●Active apparaat beëindiging

●Instrumentation


Distributie van de optische prestaties

Insertion Loss, SM 9/125um PCInsertion Loss, SM 9/125um APC


* Typische prestatie grafieken en feitelijke gegevens variëren van veel te veel.



Maattekening


Bestelinformatie

Onderdeelnummer: OFSPC-L U L U S R P2.0-3

1 aansluiting # 1 L = LC, S = SC, T = ST, F = FC, E2 E2000, DN = DIN, M = = MU, MIJNHEER = MTRJ, enz.

2 voltooien 1 of geslacht 1S = SPC, U = UPC, A = APC, P = PC; voor MTRJ, F = vrouwelijk, M = mannelijk

3 connector #2 P = Pigtail (geen connector aan dit einde), L = LC, S = SC, T = ST, F = FC, E2 E2000, =

DN = DIN, M = MU, MIJNHEER = MTRJ, enz.

4 einddatum 2 of geslacht 2 S = SPC, U = UPC, A = APC, P = PC; voor MTRJ, F = vrouwelijk, M = mannelijk, T = Pigtail

5 kabel Type S = Simplex, D = Duplex recht, X = dubbelzijdig Reverse

6 FiberR=SM(G652), K = 62.5um, C = 50um, B = A OM2, OM3, W=SM(G655) =

7 kabel Jack R = Riser, P = Plenum, L = LSZH

8 kabeldiameter 2.0 = Ø2.0 mm, 3.0 = Ø3.0 mm, 0,9 = Ø0.9 mm, enz.

9 kabel lengte in meter, dat wil zeggen 3 = 3 m



Optfocus technologie brengt u nu de beste kwaliteit fiber optic connectoren patch koord pigail e2000 upc/apc sm 9/125 sm 0.9 mm, 2.0 mm, 3.0 mm kabel van haar professionele fabriek. Bekende als één van de toonaangevende fabrikanten en leveranciers van verschillende vezel optische producten in China, wij kunnen u verzekeren van de goede kwaliteit en uitstekende prestaties.

Hot Tags: fiber optic connectoren patch koord pigail e2000 upc/apc sm 9/125 sm 0.9 mm, 2.0 Mm, 3.0 Mm kabel, China, de fabriek, de leveranciers, de fabrikanten
Een paar:Fiber Optic Connector LC UPC/APC enkelvoudige modus /multi modus Pigtails Low Insertion Loss Volgende:No

Onderzoek

You Might Also Like