Variabele Fiber Optic verzwakker FC/SC/ST/LC Plug-type handmatig instelbaar van 0 - 28dB

Variabele Fiber Optic verzwakker FC/SC/ST/LC Plug-type handmatig instelbaar van 0 - 28dB

Vaste verzwakker (vaste Type FC, SC, ST, LC)

Productdetails

Specificaties

Fiber optic hybride verzwakker

1. hoge precisie

2.Female-man type

3. lange termijn betrouwbaarheid

4. BvGS-compatibel


Functies

1. vaste verzwakker (vaste Type FC, SC, ST, LC)

2. vrouw aan mannelijke type (FC, SC, ST, LC)

3.in-Line verzwakker (gesmolten en Fiber Jumpers typt)

4. hoog rendement verlies (In-Line en hoge RL Type)

5. exacte en stabiele demping (variabeletype


Parameters

FC, SC, LC, ST, MU, E2000

Demping bereik

0dB ~ 30dB

Operatie golflengte

SM: 1260-600nm, of 1310nm/1550nm

MM:850nm, 1310nm

Terugkeer verlies

≤50dB (PC)

≤55dB (UPC)

≤65dB (APC)

Demping nauwkeurigheid

±0.5dB (1 ~ 10 dB)

±10% van demping waarde (11 ~ 30 dB)

Polarisatie afhankelijk verlies (PDL)

≤0.2dB

Uitwisselbaarheid

≤0.2dB

Herhaalbaarheid

≤0.2dB

Duurzaamheid

≤0.2dB typische 1000 verparingen

Maximale optische ingangsvermogen

200mW

Bedrijfstemperatuur

-20 ~ + 75 ° C

Temperatuur bij opslag

-40 ~ 85 ° C

Optfocus technologie brengt u nu de beste kwaliteit variabele fiber optic verzwakker fc/sc/st/lc plug-type handmatig instelbaar van 0 - 28db uit haar professionele fabriek. Bekende als één van de toonaangevende fabrikanten en leveranciers van verschillende vezel optische producten in China, wij kunnen u verzekeren van de goede kwaliteit en uitstekende prestaties.

Hot Tags: variabele fiber optic verzwakker fc/sc/st/lc plug-type handmatig instelbaar van 0 - 28db, China, fabriek, leveranciers, fabrikanten
Een paar:Optische vezel verzwakker SC/FC/ST/LC UPC/APC 1-20dB optionele Plug In Male naar Female Type verzwakker Volgende:No

Onderzoek

You Might Also Like