Fiber Optic Network Adapter FC UPC/APC SM/MM Simplex/dubbelzijdig

Fiber Optic Network Adapter FC UPC/APC SM/MM Simplex/dubbelzijdig

CATV; Telecommunicatienetwerken; Testapparatuur; Metro; Local Area Network; Gegevensverwerking netwerken;

Productdetails

Kenmerken:

---Lage inbrengen en reflectie verlies terug

---Hoge precisie-uitlijning

---NTT-FC compatibiliteit

---compact ontwerp

---Nikkel vergulde messing lichaam


Toepassingen:

CATV; Telecommunicatienetwerken; Testapparatuur; Metro; Local Area Network; Gegevensverwerking netwerken;


Met de parameter tabel:

Enkelvoudige modus multimodus

Het verlies van de plaatsingskosten: ≤0.20dB

Duurzaamheid: ≤0.1DB typische verandering, 500 paring

Bedrijfstemperatuur: -40 tot + 75


Bestellen van keuzes

Huisvesting vorm: vierkant; Ronde; Ovaal

Huisvesting van samenstelling: een stuk; Twee-delige

Mouw: keramische mouw; PB mouw

Toepassing: FC/PC; FC/APC


Optfocus technologie nu brengt u de beste kwaliteit fiber optic netwerkadapter fc upc/apc sm/mm simplex/duplex van haar professionele fabriek. Bekende als één van de toonaangevende fabrikanten en leveranciers van verschillende vezel optische producten in China, wij kunnen u verzekeren van de goede kwaliteit en uitstekende prestaties.

Hot Tags: glasvezel netwerk adapter fc upc/apc sm/mm simplex/duplex, China, fabriek, leveranciers, fabrikanten
Een paar:Optical Fiber Adapter SM/MM UPC/APC SC Simplex/dubbelzijdig Volgende:Fiber Optic Coulper Adapter ST UPC Single Mode/multi Mode Simplex

Onderzoek

You Might Also Like