16 "slots" 19' inch 2U Chassis Media Converter Rack Mount met dubbele AC Power Supply AC220V of DC-48V 19-inch 2U, kaart Module Type

16

De kracht van het Rack kan worden geleverd door het soort interne macht of dual macht. Aanneming van dubbele voeding

Productdetails

Het is aanvaardbaar voor de meeste 16 sets van verschillende Media Converter kaarten binnen een rackmountablechassis die wordt geleverd met unified macht. Installeren in het midden van het netwerk, kan het niet alleen verminderen de links, de structuur vereenvoudigen, maar ook gemak voor beheer en onderhoud.

OFS-RACK kan keurig worden geplaatst op elke netwerkomgeving. De uiterlijke vorm van RACK is eenvoudig en netjes. Het is klaar voor 10/100Mbps, 10/100/1000Mbps kaart Module Converter te worden aangesloten, en zullen de beste oplossing voor netwerkverbindingen voor de continue ontwikkeling van het netwerk.


Belangrijkste kenmerken

◆The vermogen van het Rack kan worden geleverd door het soort interne macht of dual macht. Dubbele voeding goed te keuren, de belasting van elke macht kan worden verminderd en het leven van de macht uit te breiden. Wanneer één van de stroomvoorziening in gebreke is gebleven is, kan de andere nog steeds zelfstandig werken. Het zou vergroten de betrouwbaarheid van het RACK.

◆Supplying de conversieprogramma's of bevoegdheden worden aangesloten en gespeeld.

◆2U hoge: 19 inch standaard ontwerp

◆It is bezeten van stabiele prestaties, grote capaciteit van voeding en gemak voor beheer en onderhoud.


Technische specificaties

◆Capacity: 16 slots beschikbaar. Elke 10 / 100M kaart Module Converter neemt een sleuf, iedere 10/100/1000 M Converter kaart beslaat een "slots".

◆Power input: AC 100 ~ 260V, 50 ~ 60Hz; output: DC + 5V 12A

◆Vein: ≤50mv

◆Noise:≤50mv

◆Power bescherming: bescherming meer dan spanning, stroom en kortsluiting

◆Ambient temperatuur: 0 ~ + 50℃

◆Storage temperatuur:-20℃ ~ 70℃

◆Humidity:5% ~ 90%

◆Dimensions: 485(wide) x 320(length) x 90(high) mm


Kaart Module Media Converter optische technische informatie

Model

Vezel

tarief

Golflengte

afstand

TX Power

Gevoeligheid

Koppeling begroting

OFS-DMC

multimodus

10 / 100M

850 /1310nm

2km

-20 ~-12dBm

-30dBm

10dBm

OFS -DSC-25

Singlemode

10 / 100M

1310nm

25km

-15 ~-8dBm

-32dBm

17dBm

OFS -DSC-40

Singlemode

10 / 100M

1310nm

40km

-8 ~-3dBm

-35dBm

27dBm

OFS-GMC

multimodus

10/100/1000 M

850nm

224m / 550m

-11 ~-5dBm

-18dBm

7dBm

OFS-SGR-20

Singlemode

10/100/1000 M

1310nm

20km

-9 ~-3dBm

-22dBm

13dBm


Bestelgegevens

Model

Productbeschrijving

OFS-RACK-16-1

16 "slots" RACK voor het installeren van de meest 16 sets van verschillende soorten Media Converters-kaart met één kracht leveren AC220V of DC-48V

OFS-RACK-16-2

16 "slots" RACK voor het installeren van de meest 16 sets van verschillende soorten Media Converters Card met dubbele kracht leveren AC220V of DC-48V

OFS - DMC

10 / 100M Multimode-glasvezel Converter kaart, de max afstand van vezel tot 2km, bezet één slot.

OFS -DSC-xx

10 / 100M Singlemode Converter kaart, XX voor de max afstand van de vezel van 20 tot 100 km, bezet één slot.

OFS - GMC

10/100/1000 M multimodus Fiber Converter kaart, de max afstand maximaal 224 m voor 50nm fiber, tot 550 m voor 62.5nm vezel, twee sleuven bezetten.

OFS-GSC-xx

10/100/1000 M Singlemode Converter kaart, XX voor de max afstand van de vezel van 20 tot 100 km, twee sleuven bezetten.

Optfocus technologie brengt u nu de beste kwaliteit 16 "slots" 19' inch chassis media converter rack mount 2u module type van haar professionele fabriek met dubbele ac power supply ac220v of dc-48v 19-inch 2u, kaart. Bekende als één van de toonaangevende fabrikanten en leveranciers van verschillende vezel optische producten in China, wij kunnen u verzekeren van de goede kwaliteit en uitstekende prestaties.

Hot Tags: 16 slots 19' inch chassis media converter rack mount 2U met dubbele netvoeding AC220V of DC-48V 19-inch 2U, module kaarttype, China, fabriek, leveranciers, fabrikanten
Een paar:14 slots 19' inch Fiber Media Converter Rack 2U met Dual Power Supply AC220V of DC-48V met 4 Cooling Fan Volgende:Kaart of lade Type Media Converter 100M SFP naar Ethernet met een SFP GE-sleuf

Onderzoek

You Might Also Like