Overgang netwerken Media Converter 1000Base-TX naar 1000Base-SX 1310nm Dual Fiber modus Multi 550M, 2KM

Overgang netwerken Media Converter 1000Base-TX naar 1000Base-SX 1310nm Dual Fiber modus Multi 550M, 2KM

10/100/1000 M Ethernet multimodus Converter: optische golflengte 850nm, optische vezel max afstand maximaal 224m voor 62.5μm, 550 m voor 50μm

Praat nu

Productdetails

OPTFOCUS serie Gigabit Fiber Media Converter biedt de flexibiliteit met alle soorten van10/100/1000Mbps Ethernet Media op RJ-45-poort en het uitvoeren van zeer stabiele Gigabit fiber vermogen, de OPTFOCUS Gigabit media converter serie OFS-GM/GS ondersteunt conversie tussen 10/100/1000Base-T en 1000Base-LX/SX netwerk. De OFS-GM/GS-serie bieden drie soorten connector, SC / SFP / WDM connector, met enkelvoudige modus of multi-mode media als nodig zodat een Gigabit fiber netwerk efficiënt kan worden geconstrueerd door het Ethernet.


Ontworpen in compact formaat, kunnen de OFS-GM/GS worden gebruikt als een standalone eenheid of wordt geïnstalleerd in de media converter chassis zoals de OFS-RACK-14 (14-sleuf Media Converter Chassis een gecentraliseerde glasvezel netwerk op te bouwen. Het chassis van de media kan voeden OFS-GM/GS macht om het glasvezel netwerk op één locatie.


Als de OFS-GM/GS serie volledig voldoet aan IEEE 802.3 10Base-T, IEEE 802.3u 100Base-TX, IEEE 802.3ab 1000Base-T- en IEEE 802.3z 1000Base-LX/SX, de installatie van de Gigabit media conversie is heel snel en gemakkelijk door de eenvoudige plug-and-play. De OFS-GM/GS ondersteunt ook datatransportbesturing en tegendruk in half-duplex te elimineren pakketten verlies. Zelfs wanneer het web UI is niet beschikbaar.


Belangrijkste kenmerken

◆complies met IEEE 802.3 10Base-T, IEEE 802.3u 100Base-TX, IEEE 802.3ab 1000Base-T, IEEE 802.3z 1000Base-SX/LX

◆ TP poort ondersteunt 10/100/1000Base-T auto-negotiation en auto-MDI/MDI-X

◆ Multimodus Fiber: de max afstand tot 224m / 550m

Singlemode glasvezel: de max afstand tot 100km

◆ 1000Base-SX: 50/125μm of 62,5/125μm multi-mode glasvezelkabel, tot 220/550 m (OFS-GM)

◆ 1000Base-LX: 9/125μm enkelvoudige modus kabel voorziet lange afstand in 10km (OFS-GS)

◆ 1000Base-T: 2-paar kat. 5/5e/6 UTP kabel, tot 100 meter

◆ Auto-Negotiation voor 10/100/1000Base-T; Half-Duplex of Full-Duplex voor 10Mbps en

100Mbps

◆ Layer 2 toets functie

-IEEE 802.3 x Full-Duplex Flow-Control en tegendruk in Half-Duplex elimineren het verlies van pakketten

– Ondersteunt auto MDI/MDI-X-functie

– Bewaar- en -mechanisme toekomen

-Niet-blokkerende volledige wire-speed forwarding rate

◆ Media conversie tussen 10/100/1000Base-T en 1000Base-SX/LX

◆ glasvezelmedia kunt:

– Multi-mode vezel met behulp van SC/LC-connector

– Single-mode fiber met behulp van SC/LC-connector

◆ Compacts grootte voor gemakkelijke installatie en werken met OPTFOCUS MC familie Media Chassis (OFS-RACK-14)

◆ Wandmontage ontwerp

◆ LED indicatoren voor gemakkelijk netwerk diagnosticeren

◆ Keuze voor fiber-connector van SC, LC glasvezel interface


Toepassing

De OFS-GM/GS bouwen met hoge prestaties voor gegevensoverdracht en eenvoudige installatie, de netwerkoplossing FTTH (Fiber to the Home) of FTTC (Fiber to the Curb) voor Internet-providers en FTTB (Fiber naar het gebouw) voor kleine zakelijke netwerkomgeving van ondernemingen.



Technische specificaties

◆Operating normen:

IEEE802.3 10Base-T Ethernet,

IEEE802.3u 100Base-TX/FX Fast Ethernet,

IEEE802.3ab 1000Base-T,

IEEE802.3z 1000Base-SX/LX Gigabit

◆Wavelength:850nm/1310nm/1550nm

◆Mac adrestabel: 4K

◆Data Buffer: 256K

◆Connector: UTP: RJ-45,10/100/1000Mbps; Vezel: SC, 1000Mbps

◆Cable:

UTP kabel: Cat 5e of Cat 6 (de max afstand maximaal 100m)

Vezel: multimodus: 50/125, 62,5/125μm (de max afstand tot 550 / 224m)

Singlemode: 8.3/125, 8,7/125, 9/125μm (de max afstand maximaal 120km)

◆Connector: FC/PC of SC- of SFP-poort

◆Flow controle

Full-Duplex: IEEE802.3x

Half-Duplex: tegendruk.

◆Conversion modus: middellange conversie

◆Delay: andlt; 10μs

Tarief van de fout ◆bit: andlt; 1/1000000000

◆MTBF: 80.000 uur

◆LED:

VERMOGEN (vermogen),

FX LINK (fiber link actie),

TP LINK1000 (twisted pair verbinding 1000M)

TP LINK100 (twisted pair-verbinding 100M),

TP ACT (twisted-pairkabels pakket doorsturen actie)

FDX (Ethernet interface modus indicator, Full-duplex uitschakelen, Half-duplex)

◆Power eis:

Input: AC 170 ~ 240V of DC-36V-72V

Output: DC 5V 2A

◆Power verbruik: 5W

◆Ambient temperatuur: 0 ~ + 50℃

◆Storage temperatuur: -20 ~ + 70℃

◆Humidity:5% ~ 90%

◆Dimensions: interne voeding: 30 × 110 × 140 mm

◆External vermogen: 26 × 70 × 93 mm


Fiber informatie

Type

Connector

Type vezel

Golflengte

Max. afstand

TX power

Gevoeligheid

Koppeling begroting

OFS-GM05

SC

Multimodus

850nm

224 / 550m

-11 ~-3dBm

-18dBm

7dBm

OFS-GS20

SC

Singlemode

1310nm

20km

-10 ~-3dBm

-21dBm

11dBm

OFS-GS40

SC

Singlemode

1310nm

40km

-4 ~ 0dBm

-25dBm

21dBm

OFS-GS60

SC

Singlemode

1310nm

60km

0 ~ 3dBm

-26dBm

26dBm

OFS-GS80

SC

Singlemode

1550nm

80km

-2 ~ 2dBm

-26dBm

24dBm

OFS-GS100

SC

Singlemode

1550nm

100km

1 ~ 3dBm

-27dBm

28dBm


Bestelgegevens

Model

Productbeschrijving

OFS -GM

10/100/1000 M Ethernet multimodus Converter: optische golflengte 850nm, optische vezel max afstand maximaal 224m voor 62.5μm, 550 m voor 50μm

OFS-GSxx

10/100/1000 M Ethernet Singlemode glasvezel Converter: optische golflengte 1310 of 1550nm, optische vezel max afstand maximaal 20, 40, 60, 80 of 100 km, xx voor de hoeveelheid afstand.

Optfocus technologie nu brengt u de beste kwaliteit overgang netwerken media converter 1000base-tx naar 1000base-sx 1310nm dual vezel multi modus 550m, 2km van haar professionele fabriek. Bekende als één van de toonaangevende fabrikanten en leveranciers van verschillende vezel optische producten in China, wij kunnen u verzekeren van de goede kwaliteit en uitstekende prestaties.

Een paar:Gigabit 1000M 2 SFP haven Ethernet Media Converter Multi Mode-single Mode Converter/repeator Volgende:1000 M optische aan koper Media Converter 1000Base-TX naar 1000Base-LX Dual Fiber Single Mode 10-120KM

Onderzoek