Optische naar Ethernet Media Converter

Optische naar Ethernet Media Converter

Beschrijving de optische naar ethernet media converter is zich tussen de segmenten van de Base-Tx en 1000Base-Fx segmenten uit te breiden van traditionele 10M 10/100/1000 Ethernet of 10/100 / 1000 M Fast Ethernet tot 2km via Fast Ethernet fiber optic lijnen. 80km, kan worden ingevoegd in een rack-kabinet of ingevoegd...

Productdetails

Beschrijving

De optische naar ethernet media converter is zich tussen de segmenten van de Base-Tx en 1000Base-Fx segmenten uit te breiden van traditionele 10M 10/100/1000 Ethernet of 10/100 / 1000 M Fast Ethernet tot 2km via Fast Ethernet fiber optic lijnen. 80km, kan worden ingevoegd in een rack-kabinet of ingevoegd in een aparte chassis.

Toepassing

Het wordt voornamelijk gebruikt voor grote, hoge-snelheid/bandbreedte-eisen werkgroepen die behoefte hebben om uit te breiden van Ethernet-netwerken, high-performance, goedkope en flexibele oplossingen bieden voor een breed scala van toepassingen op het gebied van breedband WAN opgericht door datanetwerk operatoren, zoals de telecommunicatie. Netcom, China Unicom en regeringsleiders, financiën, aardolie en andere industriële industriële gepersonaliseerde breedbandnetwerken, politie, soldaten, spoorwegen, elektriciteit, vervoer, onderwijs, enz.

Functie

1. ondersteunen één 10/100/1000Base-T Gigabit Ethernet, UTP poort en één 1000Base-SX / LX Gigabit Ethernet glasvezel poort

2. kan worden ingevoegd in rack-mount chassis of zelfstandige shell ingevoegd.

3. uitbreiden vezel afstand maximaal 2km voor 50/125um of 62,5/125um multi-mode fiber en 20-80 km voor 9/125um single-mode fiber

4. indicatielampje: POW: Power-Indicator, 10/100: Speed Indicator, koppeling/ACT

5.auto-onderhandeling van 10/100Mbs tarief en Auto-MDI/MDIX voor TX-poort

6.auto-detectie van half/full duplex overdrachtsmodus voor TX-poort

7. Geef de configuratie van het switch van half/full duplex overdrachtsmodus voor FX poort

8. transmissie-Indicator, FDX: Full-duplex of half duplex Indicator, FX: Fiber Indicator,

9.TX: Raster lijn Indicator enz.

Hot Tags: optische naar ethernet media converter, China, fabriek, leveranciers, fabrikanten
Een paar:Gigabit Media Converter enkelvoudige modus Volgende:Gigabit Fiber Media Converter

Onderzoek

You Might Also Like