Gigabit Media Converter enkelvoudige modus

Gigabit Media Converter enkelvoudige modus

Beschrijving Gigabit fiber aan de convertors van de media van de Utp kan opto-elektronische Ethernet videosignalen tussen 10/100/1000 M UTP interface (TX) en 1000M vezel interface (FX) converteren. Traditionele 10/100/1000 M Gigabit Ethernet kan worden uitgebreid tot een afstand van 90km via een interne glasvezel verbinding. Dankzij de nieuwste...

Productdetails

Beschrijving

Gigabit fiber aan de convertors van de media van de Utp kan opto-elektronische Ethernet videosignalen tussen 10/100/1000 M UTP interface (TX) en 1000M vezel interface (FX) converteren. Traditionele 10/100/1000 M Gigabit Ethernet kan worden uitgebreid tot een afstand van 90km via een interne glasvezel verbinding. Dankzij de nieuwste Gigabyte ICs uit de VS en Taiwan zijn de prestaties en de kwaliteit van de producten uitstekend. Het moet worden gebruikt voor het koppelen omdat de optische golflengte van de overbrenging verschillend van de ontvangende optica is.

Specificatie

◆Operating normen: IEEE802.3z/AB, 1000Base-T en 1000Base-SX/LX

◆Mac adrestabel: 4K

◆Data Buffer: 256K

◆Cable: UTP: Cat.5e of Cat.6 (de max afstand maximaal 100m)

Vezel (singlemode): 8.3/125 8,7/125, 9/125, 10/125µm (de max afstand tot 90km)

De controle van de ◆flow:

Full-Duplex: IEEE802.3x

Half-Duplex: tegendruk

◆Power: AC. 220V(170-260V), 50 Hz;  DC. 5V, 2A

◆Ambient temperatuur: 0 ~ + 50℃

◆Storage temperatuur: -20 ~ + 70℃

◆Humidity:5% ~ 90%

◆Dimensions:40 (hoog) x 110(width) x 140 mm (lengte)

Functie

Gigabit media converter één modus met zes LED-indicatoren voor gemakkelijk diagnose en bewaking van de status van het energieniveau, unshielded twisted pair (UTP) links, UTP activiteit, de verwijzing van de vezel, fiber optic activiteit, full-duplex en gegevenssnelheid. Deze kan automatisch worden geconfigureerd voor full-duplex of half-duplex werking. Het is compact in structuur, kosteneffectief, laag in dissipatie, hoog in betrouwbaarheid en goede stabiliteit. Het kan worden gebruikt in zelfstandige of rack-mount toepassingen waar meerdere convertors van media kunnen worden aangesloten op een rek kabinet en alle conversieprogramma's worden gevoed vanuit een interne honkslag toestaan krachtbron.

Hot Tags: Gigabit media converter één modus, China, fabriek, leveranciers, fabrikanten
Een paar:No Volgende:Optische naar Ethernet Media Converter

Onderzoek

You Might Also Like