Gigabit 1000 M Media Converter met een SFP GE sleuf Fiber Optic naar RJ45 ondersteuning LFP orJumbo Frame

Gigabit 1000 M Media Converter met een SFP GE sleuf Fiber Optic naar RJ45 ondersteuning LFP orJumbo Frame

Voldoet aan IEEE 802.3 10Base-T, IEEE 802.3u 100Base-TX, IEEE 802.3ab 1000Base-T, IEEE 802.3z 1000Base-SX/LX

Productdetails

OPTFOCUS serie Gigabit Fiber Media Converter biedt de flexibiliteit met alle soorten van10/100/1000Mbps Ethernet Media op RJ-45-poort en het uitvoeren van zeer stabiele Gigabit fiber vermogen, de OPTFOCUS Gigabit media converter serie OFS-GAS-1 conversie tussen 10/100/1000Base-T en 1000Base-LX/SX netwerk ondersteund. De OFS-GAS-1 serie bieden drie soorten connector, SC / SFP / WDM connector, met enkelvoudige modus of multi-mode media als nodig zodat een Gigabit fiber netwerk efficiënt kan worden geconstrueerd door het Ethernet.


Ontworpen in compact formaat, kan de OFS-GAS-1 worden gebruikt als een standalone eenheid of wordt geïnstalleerd in de media converter chassis zoals de OFS-RACK-14 (14-sleuf Media Converter Chassis een gecentraliseerde glasvezel netwerk op te bouwen. Het chassis van de media kan voeden OFS-GAS-1 macht om het glasvezel netwerk op één locatie.


Als de OFS-GM/GS serie volledig voldoet aan IEEE 802.3 10Base-T, IEEE 802.3u 100Base-TX, IEEE 802.3ab 1000Base-T- en IEEE 802.3z 1000Base-LX/SX, de installatie van de Gigabit media conversie is heel snel en gemakkelijk door de eenvoudige plug-and-play. De OFS-GAS-1 ondersteunt ook datatransportbesturing en tegendruk in half-duplex te elimineren pakketten verlies. Zelfs wanneer het web UI is niet beschikbaar.


Belangrijkste kenmerken

◆ Voldoet aan IEEE 802.3 10Base-T, IEEE 802.3u 100Base-TX, IEEE 802.3ab 1000Base-T, IEEE 802.3z 1000Base-SX/LX

◆ TP poort ondersteunt 10/100/1000Base-T auto-negotiation en auto-MDI/MDI-X

◆ Multimodus Fiber: de max afstand tot 224m / 550m

Singlemode glasvezel: de max afstand tot 100km

◆ 1000Base-SX: 50/125μm of 62,5/125μm multi-mode glasvezelkabel, tot 220/550 m

◆ 1000Base-LX: 9/125μm enkelvoudige modus kabel biedt lange afstand 10 km

◆ 1000Base-LX WDM interface voor maximaal 20km (single-mode fiber 9/125μm)

◆ 1000Base-LX WDM interface voor tot 60km (single-mode fiber 9/125μm) 0

◆ 1000Base-T: 2-paar kat. 5/5e/6 UTP kabel, tot 100 meter

◆ Auto-Negotiation voor 10/100/1000Base-T; Half-Duplex of Full-Duplex voor 10Mbps en 100Mbps

◆ Layer 2 toets functie

-IEEE 802.3 x Full-Duplex Flow-Control en tegendruk in Half-Duplex elimineren het verlies van pakketten

– Ondersteunt auto MDI/MDI-X-functie

– Bewaar- en -mechanisme toekomen

-Niet-blokkerende volledige wire-speed forwarding rate

◆ Media conversie tussen 10/100/1000Base-T en 1000Base-SX/LX

◆ glasvezelmedia kunt:

– Multi-mode vezel met WDM/LC/SC-connector

– Single-mode fiber via SC/LC/WDM-connector

◆ Compacts grootte voor gemakkelijke installatie en werken met OPTFOCUS MC familie Media Chassis (OFS-RACK-14)

◆ Wandmontage ontwerp

◆ LED indicatoren voor gemakkelijk netwerk diagnosticeren

◆ Keuze voor fiber-connector vanuit 1000Base SFP-interface


Toepassing

De OFS-GAS-1 bouwen met hoge prestaties voor gegevensoverdracht en eenvoudige installatie, de netwerkoplossing FTTH (Fiber to the Home) of FTTC (Fiber to the Curb) voor Internet-providers en FTTB (Fiber naar het gebouw) voor kleine zakelijke netwerkomgeving van ondernemingen.


Technische specificaties

◆Operating normen:

IEEE802.3 10Base-T Ethernet,

IEEE802.3u 100Base-TX/FX Fast Ethernet,

IEEE802.3ab 1000Base-T,

IEEE802.3z 1000Base-SX/LX Gigabit

◆Wavelength:850nm/1310nm/1550nm

◆Mac adrestabel: 4K

◆Data Buffer: 256K

◆Connector: UTP: RJ-45,10/100/1000Mbps; Vezel: SC, 1000Mbps

◆Cable:

UTP kabel: Cat 5e of Cat 6 (de max afstand maximaal 100m)

Vezel: multimodus: 50/125, 62,5/125μm (de max afstand tot 550 / 224m)

Singlemode: 8.3/125, 8,7/125, 9/125μm (de max afstand maximaal 120km)

◆Connector: FC/PC of SC- of SFP-poort

◆Flow controle

Full-Duplex: IEEE802.3x

Half-Duplex: tegendruk.

◆Conversion modus: middellange conversie

◆Delay: andlt; 10μs

Tarief van de fout ◆bit: andlt; 1/1000000000

◆MTBF: 80.000 uur

◆LED:

VERMOGEN (vermogen),

FX LINK (fiber link actie),

TP LINK1000 (twisted pair verbinding 1000M)

TP LINK100 (twisted pair-verbinding 100M),

TP ACT (twisted-pairkabels pakket doorsturen actie)

FDX (Ethernet interface modus indicator, Full-duplex uitschakelen, Half-duplex)

◆Power eis:

Input: AC 170 ~ 240V of DC-36V-72V

Output: DC 5V 2A

◆Power verbruik: 5W

◆Ambient temperatuur: 0 ~ + 50℃

◆Storage temperatuur: -20 ~ + 70℃

◆Humidity:5% ~ 90%

◆Dimensions: interne voeding: 30 × 110 × 140 mm

◆External vermogen: 26 × 70 × 93 mm


Fiber informatie

Type

Connector

Type vezel

Golflengte

Max. afstand

TX power

Gevoeligheid

Koppeling begroting

OFS-GAS-1

SFP

MM/SM/WDM



Bestelgegevens

Model

Productbeschrijving

OFS-GAS-1

10/100/1000 M SFP-sleuven Media Converter, zonder SFP-module

Optfocus technologie nu brengt u de beste kwaliteit gigabit 1000m media converter met een sfp ge sleuf glasvezel naar rj45 hulpframe lfp orjumbo van haar professionele fabriek. Bekende als één van de toonaangevende fabrikanten en leveranciers van verschillende vezel optische producten in China, wij kunnen u verzekeren van de goede kwaliteit en uitstekende prestaties.

Hot Tags: Gigabit 1000 M media converter met een SFP GE sleuf glasvezel naar RJ45 ondersteuning LFP orjumbo frame, China, de fabriek, de leveranciers, de fabrikanten
Een paar:Fiber Optic naar Ethernet Media Converter Volgende:Gigabit 1000M 2 SFP haven Ethernet Media Converter Multi Mode-single Mode Converter/repeator

Onderzoek