10G Fiber Optic To Ethernet Converter

10G Fiber Optic To Ethernet Converter

Dit product is een high performance 10G optische media converter, met behulp van optisch - elektrisch - elektrisch

Productdetails

10G Fiber Optic naar Ethernet Converter

OPTFOCUS biedt voornamelijk 155MB / s-10GB / s 1X9, 1X9 BIDI, SFF, SFP, WDM SFP, GBIC, WDM GBIC optische transceivers en 10G-serie.

Wij zijn een van de toonaangevende fabrikanten van fiber optische componenten en modules in China. Ze leveren hoogwaardige producten in telecom- en data communicatievelden, met meer dan 10 jaar ontwikkeling in glasvezelvelden. Fiberay heeft een grote productiebasis in het zuiden van China geconvergeerd en is in staat om voordelige kostenbesparende oplossingen te leveren om klanten succesvol te bedienen.

Onze SFP / GBIC inclusief BiDi en CWDM producten kunnen perfect compatibel zijn met de meeste populaire merken zoals Cisco, HP, Extreme, Foundry, Nortel, Siemens. H3C. Huawei. Alcatel, Netgear, D-link. Linksys ...., maandelijkse omzet meer dan 50Kpcs, producten zijn geleverd over 25 landen over de hele wereld.

10G Media Converter.jpg

10g media converter.jpg

Belangrijkste kenmerken

◆ Ondersteun Jumbo Frame

◆ Transparant transport en zeer lage vertraging

◆ Verbinding tussen vezel tot koper of vezel tot vezel 10G Ethernet-apparatuur

◆ Kan worden toegepast in Telecommunicatiekamer, O & O laboratorium, Data center, enz

◆ Ondersteuning ITUT voorgeschreven DWDM / CWDM golflengte

◆ Ondersteund hot plugging

◆ Full State Led display

◆ Eenvoudige installatie


Technische specificaties

◆ Protocollen: IEEE802.3an (10Gbase-T), IEEE802.3ae (10Gbase-SR / LR / ER / ZR)

◆ Interface Type: RJ45 naar SFP +, RJ45 naar XFP, SFP + naar SFP +, SFP + naar XFP, XFP naar XFP

◆ Connector: UTP: RJ-45, 1G / 10Gbps; Vezel: SFP + of XFP

◆ Kabel:

UTP-kabel: Cat 6a (de maximale afstand tot 100m)

Vezel: multimode: 50/125, 62.5 / 125μm (de maximale afstand tot 300m)

Singlemode: 8.3 / 125, 8.7 / 125, 9 / 125μm (de maximale afstand tot 80km)

◆ Vermogen: AC 220V (170-260V) 50Hz; DC 5V, 3A

◆ Omgevingstemperatuur: 0 ~ + 50 ℃

◆ Opslag temperatuur: -20 ~ + 70 ℃

◆ Luchtvochtigheid: 5% ~ 90%

◆ Afmetingen: Externe vermogen: 30 (hoog) x 100 (breedte) x140 (lengte) mm


Optfocus Technology brengt u nu de beste kwaliteit 10g ethernet optische media converter sfp + naar rj45 met behulp van optische-elektrische-elektrische golflengte conversie van zijn professionele fabriek. Bekend als een van de toonaangevende fabrikanten en leveranciers van verschillende glasvezel optische producten in China, kunnen wij u verzekeren van zijn goede kwaliteit en uitstekende prestaties.


BETALING EN VERZENDING

Packaging

Elk product is verpakt in een PE-zak van hoge kwaliteit, Vervolgens in een doos of doos en in 2 inserts bevestigd.

Plaats elke doos voor het eerst in pallets en goed verpakt voor zee- of luchtvaart.


Betaling en verzending

Betaling

Standaard betalingsvoorwaarden: T / T 30% DEPOSITIE, 70% BANLANCE voor verzending.

Online handelsverzekeringsbevel, alles is voor u klaar.

Meer betalingsvoorwaarden kunnen worden verstrekt (PAYPAL, WESTERN UNION, GELDGRAM).

Verzenden

Levertijd: In het algemeen is het 1-2 dagen als de goederen op voorraad zijn, of het is 2-4 dagen als de goederen niet op voorraad zijn, is het volgens de hoeveelheid.


CERTIFICATIE

       CE-certificaat CE-certificaat   FCC-certificaat



Leverancier   Beoordeling   Certificaat ISO-certificaat

Afgaande   door:



BEDRIJFSINFORMATIE


Verkoopafdeling

werkplaats

TENTOONSTELLING

FAQ

Waarom kiezen voor OPTFOCUS TECHNOLOGY?

 

1, Hogere kwaliteit maar lagere prijs: Business Process Outsourcing. Outsourcing van het herhalende non-core of core productieproces naar professionele leveranciers, vermindering van de kosten; De service tegelijkertijd verbeteren. Kan zich concentreren op de beheersing van de kerntechnologie van het bedrijf, het bereiken van high-end producten positionering en de hele industrieketen diep begrijpen.

 

2, Complete oplossing, voldoen aan individuele eisen

 

3, we denken van het eerste ontwerp naar materiaal- en leverancierselectie, van de hoofddelen tot de ene draad of zelfs een schroef. Combinatie lokale geografische, klimatologische kenmerken, evenals factoren zoals regionale cultuur in productontwerp, en volledig aangepast aan de eisen.

 

4, Resource integratie, bieden u de meest tevreden producten: We hebben duizenden zonne-fabrikanten verzameld, honderden vriendelijke medewerkers, we zullen de accumulatie voortzetten.

 

5, Professionele techniek, kwaliteitsborging: Controleer de kwaliteit van de bron, professionele product engineers en verkooptechnici maken controles op alle niveaus.

 

6, ERP management: Alle management loopt door pre-sale, sales, after-sale strikt in overeenstemming met de ERP.

Standaardisatie, Atumisatie, Vitrificatie, Bepaalde Verantwoordelijkheid, Meer Geoptimaliseerde Flow.


NEEM CONTACT MET ONS OP

Als u onze producten geïnteresseerd vindt, vul dan hieronder de lege ruimte uw gedetailleerde eisen in. Het team van OPTFOCUS biedt u binnen 12 uur verschillende oplossingen aan. Gratis monsters zijn ook beschikbaar.

Hot Tags: 10g glasvezel naar ethernet converter, China, fabriek, leveranciers, fabrikanten
Een paar:10G Fiber Optic naar Koper Media Converter Volgende:No

Onderzoek

You Might Also Like