10G Fiber Optic naar Koper Media Converter

10G Fiber Optic naar Koper Media Converter

Dit product is een high performance 10G optische media converter, met behulp van optische - elektrische - elektrische

Productdetails

10G Fiber Optic naar Koper Media Converter

10G Media Converter.jpg

10g media converter.jpg

fiber media converter .jpg

Belangrijkste kenmerken

◆ Ondersteun Jumbo Frame

◆ Transparant transport en zeer lage vertraging

◆ Verbinding tussen vezel tot koper of vezel tot vezel 10G Ethernet-apparatuur

◆ Kan worden toegepast in Telecommunicatiekamer, O & O laboratorium, Data center, enz

◆ Ondersteuning ITUT voorgeschreven DWDM / CWDM golflengte

◆ Ondersteun het hot plugging

◆ Full State LED display

◆ Eenvoudige installatie


Technische specificaties

◆ Protocollen: IEEE802.3an (10Gbase-T), IEEE802.3ae (10Gbase-SR / LR / ER / ZR)

◆ Interface Type: RJ45 naar SFP +, RJ45 naar XFP, SFP + naar SFP +, SFP + naar XFP, XFP naar XFP

◆ Connector: UTP: RJ-45, 1G / 10Gbps; Vezel: SFP + of XFP

◆ Kabel:

UTP-kabel: Cat 6a (de maximale afstand tot 100m)

Vezel: multimode: 50/125, 62.5 / 125μm (de maximale afstand tot 300m)

singlemode: 8.3 / 125, 8.7 / 125, 9 / 125μm (de maximale afstand tot 80km)

◆ Vermogen: AC 220V (170-260V) 50Hz; DC 5V, 3A

◆ Omgevingstemperatuur: 0 ~ + 50 ℃

◆ Opslag temperatuur: -20 ~ + 70 ℃

◆ Luchtvochtigheid: 5% ~ 90%

◆ Afmetingen: Externe vermogen: 30 (hoog) x 100 (breedte) x140 (lengte) mm


Optfocus Technology brengt u nu de beste kwaliteit 10g ethernet optische media converter sfp + naar rj45 met behulp van optische-elektrische-elektrische golflengte conversie van zijn professionele fabriek. Bekend als een van de toonaangevende fabrikanten en leveranciers van diverse glasvezel optische producten in China, kunnen wij u verzekeren van zijn goede kwaliteit en uitstekende prestaties.


BETALING EN VERZENDING

Packaging

Elk product is verpakt in een PE-zak van hoge kwaliteit, Vervolgens in een doos of doos en in 2 inserts bevestigd.

Plaats elke doos in pallets en pak ze goed voor zee- of luchtvaart.


Betaling en verzending

Betaling

Standaard betalingsvoorwaarden: T / T 30% DEPOSITIE, 70% BANLANCE voor verzending.

Online handelsverzekeringsbevel, alles is voor u klaar.

Meer betalingsvoorwaarden kunnen worden verstrekt (PAYPAL, WESTERN UNION, GELDGRAM).

Verzenden

Levertijd: Over het algemeen is het 1-2 dagen als de goederen op voorraad zijn, of het is 2-4 dagen als de goederen niet op voorraad zijn, is het volgens de hoeveelheid.


CERTIFICATIE

       CE-certificaat CE-certificaat   FCC-certificaat



Leverancier   Beoordeling   Certificaat ISO-certificaat

Afgaande   door:



BEDRIJFSINFORMATIE


Verkoopafdeling

werkplaats

TENTOONSTELLING

FAQ

1.Wat is uw MOQ?
OPTFOCUS: Normaal gesproken is 1pcs / item, kan gecoördineerd worden als u detailvereisten hebt.
2. Hoe zit het met uw leverdatum?
OPTFOCUS: Leveringsdatum is ongeveer 3-5 dagen, het hangt af van de orderhoeveelheid .
3.Kan u sample leveren voor klanten?
OPTFOCUS: natuurlijk, echter worden de afleverkosten op rekening van de klant in rekening gebracht
4. Hoe gaat het met uw prijs?
OPTFOCUS: Wij leveren producten met een zeer concurrerende prijs op basis van goede prestaties.
5.We bieden OEM Service aan?
OPTFOCUS: Wij accepteren OEM, ODM. De kabelgrootte en het materiaal zijn aangepast. Ons eigen logo en eigen ontwerp zijn welkom. Wij zullen produceren volgens uw requirment en omschrijving;

6.Hoe een bestelling plaatsen?

OPTFOCUS:   1> Bestel details bevestigd, vertel ons het model en de hoeveelheid die u nodig hebt.
2> Proforma-factuur bevestigd, de bestelling wordt geregeld bij ontvangst van uw betaling.
3> Bevestig en verzend de goederen, dan wordt het volgnummer snel aan u verzonden.
4> Wij helpen uw goederen bij te houden totdat u ze veilig ontvangt.


NEEM CONTACT MET ONS OP

Als u onze producten geïnteresseerd vindt, vul dan hieronder de lege ruimte uw gedetailleerde eisen in. Het team van OPTFOCUS biedt u binnen 12 uur verschillende oplossingen aan. Gratis monsters zijn ook beschikbaar.

Hot Tags: 10g glasvezel naar koperen media converter, China, fabriek, leveranciers, fabrikanten
Een paar:No Volgende:10G Ethernet optische Media Converter SFP + naar RJ45 met behulp van optische-elektrische-elektrische golflengte conversie

Onderzoek

You Might Also Like