Singlemode To Multimode Converter

Singlemode To Multimode Converter

Beschrijving Deze condities zijn gebruikelijk en de bekabeling is single mode, maar de bestelde apparatuur maakt gebruik van een multimode laser; of je moet een oude op ATM / STM-1 gebaseerde toegangsrouter of multiplexer verbinden met een ander apparaat, maar Eén daarvan gebruikt een 1310 nm-laser en de jouwe is 850 nm. Hoewel soms ...

Productdetails

Beschrijving

Deze condities zijn gebruikelijk en de bekabeling is single mode, maar de bestelde apparatuur gebruikt een multimode laser; of je moet een oude op ATM / STM-1 gebaseerde toegangsrouter of multiplexer verbinden met een ander apparaat, maar Eén daarvan gebruikt een 1310 nm-laser en de jouwe is 850 nm. Hoewel u soms echt kunt proberen om een laser met enkele modus te gebruiken in plaats van een multimodus-kabel, heeft u in de meeste gevallen een multimode-omzetter met enkele modus nodig.

Specificatie

◆ Vezelaansluiting: Multimode ST / SC; Singlemode SC / ST / FC

◆ Transmissiesnelheid: DMXX: 2 ~ 155 Mbps; DG XX: 100 ~ 1250Mbps

◆ Glasvezel: multimodus: 50 / 125,62,5 / 125μm; Singlemode: 8 / 125,8,7 / 125,9 / 125, 10 / 125μm

◆ Voeding: extern of intern schakelvermogen: AC100 ~ 240V / DC5V

◆ Omgevingstemperatuur: 0 ~ + 50 ℃

◆ Opslagtemperatuur: -20 ~ + 70 ℃

◆ Vochtigheid: 5% ~ 90%

Voorzien zijn van

Ingebouwde 2-poorts switch voor verkeers- en bandbreedteregeling

Vezelvezels of SFP naar SFP-type beschikbaar

Met de SFP-transceiver-technologie kunt u aanpassingen maken zonder de mediaconvertor te wijzigen

Full-duplex maakt gebruik van twee Fibre Channels, één voor verzending en één voor ontvangst

Enkele modus of multimodusoptie

Overdracht afstand van 550 meter tot 120 kilometer

SC-, ST- en FC-connectortypen voor vezeltypes; of LC-connectortypen voor SFP-typen

2 dubbele glasvezelpoorten of 2 SFP-poorten

Ingebouwde RAM voor gegevensbuffering

Voldoet aan IEEE 802.3 *, FCC en CE-normen

Ingebouwde of externe voeding, vezeltype; sfp-type alleen voor externe voeding

Maximaal 1,4 Gbps datasnelheid

Cassette en media staan beschikbaar

Toepassing

Datacenter, huisvestingsfaciliteiten en telecommunicatienetwerken

Ethernet, Fibre Channel, ATM, LAN, MAN en WAN

Data communicatie

Buitentoepassing

Hot Tags: singlemode naar multimode converter, China, fabriek, leveranciers, fabrikanten
Een paar:OEM / ODM FTTH Mini Node Fiber Optische Media Converter voor CATV Volgende:100M snelle Ethernet Media Converter 1310nm Dual Fiber MM 2KM SC-Connector

Onderzoek

You Might Also Like