Single Mode Media Converter

Single Mode Media Converter

De overdracht van een kanaalsignaal kan door een enkele vezel worden ingevuld. Het is verdubbeld in de hoeveelheid fiber data transmission in vergelijking met dubbele vezel.

Productdetails

gigabit media converter.3.jpg

1. Omschrijving

Media converter is 10 / 100M fiber Media Converter kan optische-elektrische Ethernet signalen converteren tussen 10 / 100M UTP interface (TX) en 100M optische vezel interface (FX). Die overal in het netwerk gebruikt kan worden om nieuwe technologieën te integreren met bestaande apparatuur om nieuwe applicaties, technologieën en toekomstige groei te ondersteunen. In plaats van dure, over-de-top-upgrades, kunnen mediakonversies het productieve leven van de bestaande bekabeling evenals de actieve apparatuur verlengen.


2. hoofdfunctie

1) In overeenstemming met de Ethernet-norm IEEE 802.3

2) Zorg voor een uiterst lage latentie van dataoverdracht

3) Volledig transparant voor het netwerk protocol

4) Gegevensval keuze van 10M, 100M

5) 1 optische poort met 1/2/4/8 elektrische poort (en), volgens klantenservice

6) De poort ondersteunt Auto-MDI / MDIX en kan automatisch worden omgezet

7) De elektrische poort ondersteunt automatische onderhandelingen, Automatisch de transmissie modus en snelheid aanpassen

8) LED lichten, die de werkstatus kunnen controleren

9) Keuze uit single / double fiber, single / mulit module

10) Maximale transmissieafstand-120km

11) Interne of externe voeding, werkspanning-5V

12) Het logo, het etiket kan worden aangepast aan de eisen van de klant


3. Technische specificatie

Item

bestek

Datasnelheid

Koper: 10 / 100Mbps; Vezel: 100 Mbps

Standaard

IEEE802.3 10Base-T, IEEE802.3u 100Base-TX, IEEE 802.3ab 1000Base-T, IEEE 802.3z 1000Base-SX / LX

Golflengte

850nm / 1310nm / 1550nm

Transmissieafstand

MMF: 550m (50 / 125μm), 220m (62,5 / 125μm); SMF: 20 ~ 100km; Cat5: 100m

Conversie betekent

Opslaan en doorsturen modus

Elektrische aansluiting

RJ45

Fiber Connector

SC (ST of FC optioneel)

LED-indicator

PWR (voeding), TX LINK / ACT (TP kabelverbinding / act), FX LINK / ACT (Fiberlink / act),

FDX (full duplex), TX 1000M (TP 100Mbps), FX 1000M (Fiber 100Mbps)

Stroomvoorziening

DC 5V

Energieverbruik

<>

Bedrijfstemperatuur

-40 ~ + 85 ℃

Luchtvochtigheid regelen

90% max, niet-condenserend

Bewaar temperatuur

-40 ~ + 85 ℃

Dimensies

71 (W) x 26 (H) x 94 (L) (mm)


BETALING EN VERZENDING

Packaging

Elk product is verpakt in een PE-zak van hoge kwaliteit, Vervolgens in een doos of doos en in 2 inserts bevestigd.

Plaats elke doos in pallets en pak ze goed voor zee- of luchtvaart.


Betaling en verzending

Betaling

Standaard betalingsvoorwaarden: T / T 30% DEPOSITIE, 70% BANLANCE voor verzending.

Online handelsverzekeringsbevel, alles is voor u klaar.

Meer betalingsvoorwaarden kunnen worden verstrekt (PAYPAL, WESTERN UNION, GELDGRAM).

Verzenden

Levertijd: Over het algemeen is het 1-2 dagen als de goederen op voorraad zijn, of het is 2-4 dagen als de goederen niet op voorraad zijn, is het volgens de hoeveelheid.


Waarom voor ons kiezen?

 

Onze voordelen:

1. Minimum bestelling: 1-10pcs

2. Levertijd: op voorraad 1-2 dagen, uit voorraad 3-7 dagen

3. Meer dan 50 verschillende havens voorraad

4. Producten zijn verdeeld in twee cijfers

Een kwalificatie: gebruik het beste materiaal van de wereld Beste kwaliteit, Ontmoet of overtreft dezelfde kwaliteit in Europa en Amerika. Slechts 40% van de prijs van vergelijkbare producten in Europa en Amerika. Om te voldoen aan de vraag van de klant naar hoge kwaliteit.

B-kwaliteiten: gebruik het topkwaliteit The China, Beste kwaliteit in China, Ontmoet de standaard voor de kwaliteit en prijsvereisten van klanten

5. Zorg voor OEM-service

6. Kwaliteitsborging: onder normale omstandigheden in overeenstemming met het ontwerpbereik,

Een cijfer 365 dagen

B graden 180 dagen


CERTIFICATIE

       CE-certificaat CE-certificaat   FCC-certificaat



Leverancier   Beoordeling   Certificaat ISO-certificaat

Afgaande   door:



BEDRIJFSINFORMATIE

Shenzhen Optfocus Technology Ltd is een toonaangevend bedrijf in China voor video en fiber optische producten. Onze belangrijkste producten omvatten actieve componenten van TOSA / ROSA / BOSA naar transceivers in verschillende pakketten, 1 * 9 / SFF / SFP / CSFP / SFP + / XFP / X2 / XENPAK / Aanpasbaar .... 155Mbps tot 10Gbps. Bovendien bieden wij effectieve oplossingen in optische optische subsystemen omzetters en digitale omzetters voor klantenbehoeften. Wij bieden 100% OEM service aan. Natuurlijk kunnen wij media converter en digitale omzetter leveren

ook.

OPTFOCUS heeft meer dan 10 jaar ervaring in het leveren van hoogwaardige producten in telecom- en CCTV-bedrijven. Het heeft een grote productiebasis in Zuid-China, die effectieve oplossingen kunnen leveren om onze klanten succesvol te kunnen bedienen.


Verkoopafdeling

werkplaats

TENTOONSTELLING


NEEM CONTACT MET ONS OP

Als u onze producten geïnteresseerd vindt, vul dan hieronder de lege ruimte uw gedetailleerde eisen in. Het team van OPTFOCUS biedt u binnen 12 uur verschillende oplossingen aan. Gratis monsters zijn ook beschikbaar.



Hot Tags: single mode media converter, China, fabriek, leveranciers, fabrikanten
Een paar:10 / 100Mbps Fiber Ethernet Media Converter Volgende:OEM / ODM FTTH Mini Node Fiber Optische Media Converter voor CATV

Onderzoek