100M RJ45-poort SFP-sleuf Glasvezelmediaconverter

100M RJ45-poort SFP-sleuf Glasvezelmediaconverter

Deze glasvezelmediaconverter is 10 / 100Mbps automatisch aangepast, met 1 * 10 / 100Mbps RJ45-poort en 1 * 100Mbps SFP-slot, zonder SFP-modules.Het kan worden gebruikt als single-mode of multimode, afhankelijk van uw SFP-module. gebruikt als een stand-alone unit, of worden geïnstalleerd in onze 14 slots of 16 slots mediaconverterchassis.Kwaliteit is hoog, met gunstige prijs.

Praat nu

Productdetails

100M RJ45-poort SFP-sleuf Fiber Media Converter

OFS-FAS-1-serie

10 / 100M Ethernet Fiber Media Converter, met 1 * 10 / 100Mbps RJ45-poort en 1 * 100Mbps SFP-sleuf.

OFS-FAS-1 Media Converter(2)

OFS-FAS-1 Media Converter(4)

OFS-FAS-1 Media Converter(5)

Technische specificaties

productnaam10 / 100M Media Converter
product ModelOFS-FAS-1
ConnectorVezel: 1 * 100 Mbps, SFP
RJ45: 1 * 10 / 100Mbps, Auto MDI / MDI-X
Netwerkmedia10BASE-T: Cat3,4,5 UTP (≤100 meter)
100BASE-TX: UTP Cat5 of hoger (≤ 100 meter)
VezelmediaGlasvezel (multimode): 50/125, 62,5 / 125μm (de maximale afstand tot 2 km of 5 km)
Glasvezel (Singlemode): 8,3 / 125, 8,7 / 125, 9/125, 10 / 125μm (de maximale afstand tot 100 km)
DoorstuurmodusOpslaan en doorsturen
Doorstuurtarief:148800pps / poort
Operationele standaardEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3z, IEEE802.3ab, IEEE802.3x
KrachtexternInput: AC 100 ~ 250VOutput: DC 5V 1A (standaard)
of Input: DC: -36V ~ -72V; Uitgang: DC 5V 1A (optioneel)

USB-voeding (optioneel)
Energieverbruik2.5W
LEDVermogen, FX 100, Link / Act, TX 100, FDX, Link / Act.
WerkomgevingWerktemperatuur: -10 ~ 55 ℃;
Opslagtemperatuur: -20 ~ 75 ℃
Relatieve vochtigheid: 5% ~ 95% (geen condensatie)

Kenmerken

1. 1 poort 10/100 Mbps met Auto Uplink ™, 1 poort 100 Mbps SFP

2. 10 / 100Mbps Automatische onderhandeling, auto-MDI-MDI-X

3. Voldoen aan IEEE 802.3, IEEE 802.3u 10 / 100Base-TX, 100Base-FX Standard

4. Automatische onderhandelingsfunctie stelt de UTP-poort in staat automatisch 10M of 100M en Full Duplex of Half Duplex te selecteren

5. Ondersteunend pakket van 1552 bytes

6. Breid glasvezelafstand uit tot 2 km voor multi-mode glasvezel en 20-120 km voor single-mode glasvezel

7. Overdrachtssnelheid:

- TP: 10/100 Mbps

- FX: 100 Mbps

8. Ondersteuning voor duplexmodus:

- Volledige of half-duplexmodus door automatische onderhandeling (TP)

9. LED-indicatoren: Power, FX 100, FX Link / Act, TX 100, TX FDX, TX Link / Act

10. Ondersteunt de link-pass-pass-functie.

11. Ontwerp van interne of externe voeding voor selectie door eindgebruikers

12. Intern circuit van voorkomen van onweer kan de schade aan de converter veroorzaakt door inductie van blikseminslag sterk verminderen.

informatie ordenen

product ModelProductomschrijving
OFS-FAS-110 / 100Base-T RJ45, 100M glasvezelpoorten (SFP), zonder SFP-module, externe PS

Onze andere producten

Wij zijn een Chinese fabrikant die zich sinds 2009 op FTTH-apparaten richt. Onze belangrijkste producten zijn EPON GPON OLT GG-versterker; ONU, mediaconvertor, glasvezelschakelaar, SFP-module, etc. Veel soorten producten die u hier kunt kiezen. Welkom bij overleg.

PON series

Onze certificaten

We hebben CE-, SGS-, ISO 9001-, enz-certificaten.

certifications


Uw betrouwbare leverancier:

Shenzhen OPTFOCUS Technology is opgericht in 2009, een hightech fabrikant met 11 jaar ervaring in professionele R GG-versterkers; D, productie van xPON-producten en FTTH / FTTx-oplossing. We hebben ons er ook toe verbonden om een ​​aangepaste OEM GG-versterker te leveren; ODM-diensten. Ons productiecentrum heeft een oppervlakte van ongeveer 2500 M² en bezit drie productieworkshops. Onze hoogwaardige producten en uitstekende service helpen u meer markt en klanten te winnen.

Waarom voor ons kiezen?

1. 11 jaar ervaring in het vervaardigen van optische vezelapparatuur, heeft een overvloedige productielijn.

2. Verleen OEM / ODM de dienst, zelfs samengewerkt als merkagent.

3. Hoogwaardig productie- en testsysteem.

4. Zeer kosteneffectief, kwaliteitsstabiel en betrouwbaar.

5. Exclusief exquise productenontwerp.

6. Was jarenlang beroemd merk geworden in Bangladesh, India, Brazilië, Roemenië, Hongarije en een aantal Zuid-Amerika;

7. Remote of zelfs face to face technische ondersteuning;

8. Technisch verkoopteam voor in-time service voor en na de verkoop.

Tentoonstellingen

We namen elk jaar deel aan de tentoonstellingen, waaronder India Convergence, Brazil Netcom, Italy Ecoc, enzovoort. We zullen deelnemen aan meer tentoonstellingen in de toekomst en hopen u daar te ontmoeten.

exhibitions show.

Als u vragen of behoefte heeft aan glasvezelproducten, zoals mediaconverter, glasvezelschakelaar, SFP-module, epon gpon olt GG-versterker; onu, snelle connector, etc, neem dan gerust contact met ons op. Wij helpen u graag verder.

Een paar:Doorstuurmodus 10/100M Media Converter opslaan Volgende:10 / 100Mbps Fiber Ethernet Media Converter

Onderzoek