Onbeheerde buiten industriële Switch 10/100 Base 4 ETH-poort en 1 poort FX Single Fiber enkelvoudige modus 10-120KM gids spoor Type

Onbeheerde buiten industriële Switch 10/100 Base 4 ETH-poort en 1 poort FX Single Fiber enkelvoudige modus 10-120KM gids spoor Type

Het product is een niet-beheerde industriële niveau 100M Ethernet-switch, met een 100M Fiber poort, vier 10/100MBase-T adaptieve Ethernet interface RJ45.

Productdetails


Productbeschrijving

Het product is een niet-beheerde industriële niveau 100M Ethernet-switch, met een 100M Fiber poort, vier 10/100MBase-T adaptieve Ethernet interface RJ45. Het helpt gebruikers om de uitwisseling van de gegevens van de Ethernet, convergentie en interlokale optische transmissie functie te realiseren. De apparatuur heeft de voordelen van geen ventilator, laag stroomverbruik, makkelijk te gebruiken, kleine grootte, eenvoudig onderhoud, enzovoort. De ontwerpen van de producten in overeenstemming met de Ethernet-standaard, toevoegen bliksembeveiliging, Anti-Reflection, Anti-static beschermingsmaatregelen,-40 DEG C ~ 85 breed scala van bedrijfstemperatuur, stabiele en betrouwbare prestaties. Het apparaat kan algemeen worden gebruikt in intelligente vervoer, telecommunicatie, veiligheid, financiën en effecten, douane, maritieme, elektrische stroom, water conservancy en olievelden en andere breedband gegevensoverdracht.


Zeer belangrijke eigenschappen

Input voltage: DC10 ~ 58V (dual power redundantie backup)

Werken van temperatuur:-40 ℃ + 85℃

Behuizing: IP40 bescherming rang, DIN rail type, metalen aluminium, geen ventilatorontwerp

Inspectierapport: met het ministerie van openbare veiligheid inspectierapport, CCC/FCC/CE/BvGS-


Specificaties

Standaard: IEEE 802.3u 802.3、IEEE 、IEEE 802.3I、IEEE 802.3at

Aantal poorten: 5

Poorten (glasvezel): één 100MBaseFX poort (optionele SC/ST/FC-connector, één/multimodus en single/dual vezel)

RJ45:Four 10/100MBase-TX RJ45

Transmissiemodus: full-duplex-modus

Toepassing niveau: L2

Backplane bandbreedte: 1Gbps

Pakket verzending tarief: 0.744Mpps

MAC: 1K

Buffer: 512K

Delay tijd: andlt; 3μs

Exchange: winkel - vooruit

LED:Power(PWR); TX、FX(link/Act)

Behuizing: metalen materiaal van de

Koeling: natuurlijke koeling, geen ventilator

Afmetingen: 143 x 104 48 mm x (breed x diep x hoog)

Gewicht: 0,85 Kg

Installatiemodus: DIN rail kaarttype

Transmissie afstand

Twisted pair: 100m (CAT5e, CAT6)

Multi-mode: 2 km

Enkelvoudige modus: 20 40,60, 80, 100 Km, optioneel

Bedrijfstemperatuur:-40 ℃ ~ 85 ℃

Opslagtemperatuur:-40 ℃ ~ 85 ℃

Relatieve vochtigheid: 5 ~ 95% (geen vorst)

MTBF:100, 000 uur

Macht

Ingangsspanning: DC10 ~ 58V (dual power redundantie backup)

Toegang terminal: Phoenix terminal

Vermogen (beladen) andlt, 3W

Garantietermijn: 5 jaar

Certificering: Ministerie van openbare veiligheid inspectie report、CCC、CE、FCC、ROHS


Product voorpaneel


Bestelinformatie

Model

Productbeschrijving

OFS-ISF1T4-20

100M vezel poort (SC dual fiber), 4 10/100Base-T(X) RJ45unmanaged industriële niveauschakelaar 20km

OFS-IWSF1T4A/B-20

100M vezel poort (SC één fiber), 4 10/100Base-T(X) RJ45unmanaged industriële niveauschakelaar 20km

OFS-IWSF1T4A/B-20F

100M vezel poort (FC één fiber), 4 10/100Base-T(X) RJ45unmanaged industriële niveauschakelaar 20km

OFS-ISF1T4

100M SFP poort, 4 10/100Base-T(X) RJ45unmanaged industriële niveau schakelaar

OFS-PE-IGSF1T4-20

100M vezel poort (SC dual fiber), 4 10/100Base-T(X) RJ45unmanaged industriële niveauschakelaar 20km met PoE functie

OFS-PE-IWSF1T4A/B-20

100M vezel poort (SC één fiber), 4 10/100Base-T(X) RJ45unmanaged industriële niveauschakelaar 20km met PoE functie

OFS-PE-IWSF1T4A/B-20F

100M vezel poort (FC één fiber), 4 10/100Base-T(X) RJ45unmanaged industriële niveauschakelaar 20km met PoE functie

OFS-PE-ISF1T4

100M SFP poort, 4 10/100Base-T(X) RJ45unmanaged industriële niveau schakelaar

Optfocus technologie brengt u nu de beste kwaliteit onbeheerd buiten industriële switch 10/100 base 4 eth-poort en 1 poort fx één vezel single modus 10-120km type liniaalhulplijn spoor van haar professionele fabriek. Bekende als één van de toonaangevende fabrikanten en leveranciers van verschillende vezel optische producten in China, wij kunnen u verzekeren van de goede kwaliteit en uitstekende prestaties.

Hot Tags: onbeheerde buiten industriële schakel 10/100 base 4 eth-poort en 1 poort FX één vezel enkelvoudige modus 10-120KM gids spoor typt, China, de fabriek, de leveranciers, de fabrikanten
Een paar:Begeleiden van spoor Type industrie Ethernet Switch 10 / 100M 4 ETH poort-1 poort FX Dual Fiber SM 10-120KM Volgende:Industrieel netwerk Switch 10 / 100M 4 ETH en 1FX poort met SFP-Slot Type spoor liniaalhulplijn

Onderzoek

You Might Also Like