Robuuste industrie Ethernet-switch 10 / 100M 2-poorts enkele vezel SM 10-120KM waterdicht

Robuuste industrie Ethernet-switch 10 / 100M 2-poorts enkele vezel SM 10-120KM waterdicht

100M glasvezelpoorten dual SC dual fiber), 10 / 100Base-T RJ45, POE-voeding

Productdetails

OFS-IGSF1T2-20OFS-IGWSF1T2A / B-20OFS-IGSF1T2
图片39.jpg图片40.jpg图片41.jpg


Productomschrijving

Het product is een onbeheerde Ethernet-switch op industrieel niveau, met 100M glasvezelpoort, 2 * 10 / 100Base-T adaptieve Ethernet-interface RJ45. Het helpt gebruikers om de Ethernet-gegevensuitwisseling, convergentie en optische transmissie over lange afstand te realiseren. De apparatuur heeft de voordelen van geen ventilator, laag stroomverbruik, eenvoudig te gebruiken, klein formaat, eenvoudig onderhoud enzovoort. Productontwerp in overeenstemming met de Ethernet-standaard, voeg bliksembeveiliging, antistatische beschermingsmaatregelen toe, -40 ° C ~ +85 breed scala aan werktemperatuur, stabiele en betrouwbare prestaties. Het apparaat kan op grote schaal worden gebruikt in intelligent transport, telecommunicatie, beveiliging, financiën en effecten, douane, maritiem, elektriciteit, waterbescherming en olievelden en andere breedbandgegevensoverdracht.


Specificaties

Hoeveelheid: 3

Glasvezelpoorten: één 100BaseFX-poorten (SC / ST / FC / LC-connector, optioneel)

RJ45 : twee 10 / 100BASE-T RJ45

Verzendmodus: full duplex-modus

standaard : IEEE 802.3 、 IEEE 802.3u 、 IEEE 802.3I 、 IEEE 802.3z 、 IEEE 802.3at

Toepassingsniveau : L2

backplane bandbreedte : 1 Gbps

Pakket doorstuursnelheid : 0,744 Mpps

MAC : 1K

Buffer : 512K

vertragingstijd :<>

Exchange: Store - doorsturen

LED

Kracht

TX 、 FX (Link / ACT)

Behuizing: metalen materiaal

Koeling: natuurlijke koeling, geen ventilator

Afmetingen: 143 x 104 x 48 mm (breed x diep x hoog)

gewicht : 0,85 kg

Installatiemodus: DIN-kaartrailtype

Bedrijfstemperatuur: -40 ℃ ~ +85 ℃

Opslagtemperatuur: -40 ℃ ~ +85 ℃

Relatieve vochtigheid: 5 ~ 95% (geen vorst)

Transmissieafstand twisted pair: 100 m (met CAT5e, CAT6 netwerkkabel))

transmissie afstand

Twisted pair: 100 m (CAT5e, CAT6)

Multi-mode: 2 km

Single-mode: 20, 40,60, 80,100,120Km, optioneel

MTBF: 100.000 uur


Kracht

Ingangsspanning: DC10 ~ 58V (back-up met dubbele stroomredundantie)

Toegangsterminal: Phoenix-terminal

Vermogen (vollast)<>

Garantieperiode: 5 jaar

Certificering: Ministerie van openbare veiligheidsinspectie, CCC, CE, FCC, Rohs


BETALING& VERZENDING

Verpakking

Elk product is verpakt in een hoogwaardige PE-zak, vervolgens in een doos of doos gedaan en beveiligd met 2 inserts.

Plaats elke doos als laatste in pallets en goed verpakt voor een reis over zee of door de lucht.


Payment and Shipment

Betaling

Standaard betalingsvoorwaarden: T / T 30% aanbetaling, 70% BANLANCE voor verzending.

Online handelsverzekering, alles is aan jou.

Er kunnen meer betalingsvoorwaarden worden verstrekt (PAYPAL, WESTERN UNION, MONEYGRAM).

Verzending

Levertijd: Over het algemeen is het 1-2 dagen als de goederen op voorraad zijn, of het is 2-4 dagen als de goederen niet op voorraad zijn, afhankelijk van de hoeveelheid.


CERTIFICERING

certification-1


Verkoopafdeling

Workshop

TENTOONSTELLING

Hot Tags: robuuste industrie ethernet-schakelaar 10 / 100M 2-poorts enkele vezel SM 10-120KM waterdicht, China, fabriek, leveranciers, fabrikanten
Een paar:No Volgende:10/100 / 1000M 1 Fiber + 8UTP LC Industriële Fiber Switch Met Poe Externe Voeding

Onderzoek

You Might Also Like