Gigabyte 4 Port Switch 2 ETH Port-2 SFP Fiber-poort

Gigabyte 4 Port Switch 2 ETH Port-2 SFP Fiber-poort

Het product is een onbeheerde industriële niveau Gigabit Ethernet-switch, met 2 Gigabit Fiber-poort, 2 10/100/1000Base-T adaptieve Ethernet-interface, RJ45.

Productdetails

Productbeschrijving

Het product is een onbeheerde industriële niveau Gigabit Ethernet-switch, met 2 Gigabit Fiber-poort, 2 10/100/1000Base-T adaptieve Ethernet-interface, RJ45. Het helpen gebruikers om de uitwisseling van de gegevens van de Ethernet, convergentie en interlokale optische transmissie functie te realiseren. De apparatuur heeft de voordelen van geen ventilator, laag stroomverbruik, makkelijk te gebruiken, kleine grootte, eenvoudig onderhoud, enzovoort. De ontwerpen van de producten in overeenstemming met de Ethernet-standaard, toevoegen bliksembeveiliging, Anti-Reflection, Anti-static beschermingsmaatregelen,-40 DEG C ~ 85 breed scala van bedrijfstemperatuur, stabiele en betrouwbare prestaties. Het apparaat kan algemeen worden gebruikt in intelligente vervoer, telecommunicatie, veiligheid, financiën en effecten, douane, maritieme, elektrische stroom, water conservancy en olievelden en andere breedband gegevensoverdracht.


Zeer belangrijke eigenschappen

Ingangsspanning: DC10 ~ 58V (dual power redundantie backup)

Werken van temperatuur:-40 ℃ + 85 ℃

Behuizing: IP40 bescherming rang, DIN rail type, metalen aluminium, geen ventilatorontwerp

Inspectierapport: door het ministerie van openbare veiligheid inspectierapport, CCC/FCC/CE/BvGS-


Specificaties

Poorten

Aantal: 4

Poorten (glasvezel): Twee 1000BaseFX poorten (SC/ST/FC/LC-connector, optioneel)

RJ45:Four 10/100/1000BASE-T RJ45

Transmissiemodus: full-duplex-modus

standaard: IEEE 802.3u 802.3、IEEE 、IEEE 802.3I、IEEE 802.3z、IEEE 802.3at

Toepassing niveau: L2

backplane bandbreedte: 12Gbps

Pakket verzending tarief: 8.928Mpps

MAC: 8K

Buffer: 1M

delay tijd: andlt; 4μs

Exchange: Winkel - vooruit

LED

Macht

TX、FX(link/Act)

Behuizing: metalen materiaal van de

Koeling: natuurlijke koeling, geen ventilator

Afmetingen: 143 x 104 48 mm x (breed x diep x hoog)

gewicht: 0,85 Kg

Installatiemodus: DIN rail kaarttype

Bedrijfstemperatuur:-40 ℃ ~ 85 ℃

Opslagtemperatuur:-40 ° ~ + 85℃

Relatieve vochtigheid: 5 ~ 95% (geen vorst)

Transmissie afstand twisted pair: 100 m (met behulp van CAT5e, netwerkkabel CAT6))

transmissie afstand

Twisted pair: 100m (CAT5e, CAT6)

Multi-mode: 550 m

Enkelvoudige modus: 20 40,60, 80,100, 120 Km, optioneel

MTBF:100, 000 uur

Macht

Ingangsspanning: DC10 ~ 58V (dual power redundantie backup)

Toegang terminal: Phoenix terminal

Vermogen (beladen) andlt, 4W

Garantietermijn: 5 jaar

Certificering: Ministerie van openbare veiligheid inspectie report、CCC 、 CE、FCC、 Rohs


Product voorpaneel


Bestelinformatie

Model

Productbeschrijving

OFS-IGSF2T2

Onbeheerde industriële niveau schakelaar van Gigabit Ethernet Gigabit fiber ports(SFP), 2 2 10/100/1000Base-TRJ45

OFS-PE-IGSF2T2

Onbeheerde industriële niveau Gigabit Ethernet-switch, 2 Gigabit fiber 2 10/100/1000Base-TRJ45, ports(SFP), POEpower levering

Optfocus technologie brengt u nu de beste kwaliteit gigabyte 4 poort switch 2 eth port-2 sfp fiber-poort uit haar professionele fabriek. Bekende als één van de toonaangevende fabrikanten en leveranciers van verschillende vezel optische producten in China, wij kunnen u verzekeren van de goede kwaliteit en uitstekende prestaties.

Hot Tags: Gigabyte 4-poort switch 2 ETH port-2 SFP fiber port, China, de fabriek, de leveranciers, de fabrikanten
Een paar:SFP Fiber optische schakelaar 1000M 2 SFP-Port 10 / 100M 8 RJ45-poort Volgende:10/100/1000 M 5 poorts hoogvermogen industriële 3 poort ETH-2 SFP switchpoort

Onderzoek