3 Gigabit poort industrieel netwerk Switch 2 ETH poort-1 Fiber 10-120KM gids spoor poorttype

3 Gigabit poort industrieel netwerk Switch 2 ETH poort-1 Fiber 10-120KM gids spoor poorttype

Het product is een onbeheerde industriële niveau Gigabit Ethernet-switch, met 1 Gigabit Fiber poort, 2 10/100/1000Base-T adaptieve Ethernet-interface, RJ45.

Productdetails

OFS-IGSF1T2-20OFS-IGWSF1T2A/B-20OFS-IGSF1T2


Productbeschrijving

Het product is een onbeheerde industriële niveau Gigabit Ethernet-switch, met 1 Gigabit Fiber poort, 2 10/100/1000Base-T adaptieve Ethernet-interface, RJ45. Het helpen gebruikers om de uitwisseling van de gegevens van de Ethernet, convergentie en interlokale optische transmissie functie te realiseren. De apparatuur heeft de voordelen van geen ventilator, laag stroomverbruik, makkelijk te gebruiken, kleine grootte, eenvoudig onderhoud, enzovoort. De ontwerpen van de producten in overeenstemming met de Ethernet-standaard, toevoegen bliksembeveiliging, Anti-Reflection, Anti-static beschermingsmaatregelen,-40 DEG C ~ 85 breed scala van bedrijfstemperatuur, stabiele en betrouwbare prestaties. Het apparaat kan algemeen worden gebruikt in intelligente vervoer, telecommunicatie, veiligheid, financiën en effecten, douane, maritieme, elektrische stroom, water conservancy en olievelden en andere breedband gegevensoverdracht.


Zeer belangrijke eigenschappen

Ingangsspanning: DC10 ~ 58V (dual power redundantie backup)

Werken van temperatuur:-40 ℃ ~ + 85 ℃

Behuizing: IP40 bescherming rang, DIN rail type, metalen aluminium, geen ventilatorontwerp

Inspectierapport: door het ministerie van openbare veiligheid inspectierapport, CCC/FCC/CE/BvGS-


Specificaties

Poorten

Aantal: 3

Poorten (glasvezel): een 1000BaseFX poorten (SC/ST/FC/LC-connector, optioneel)

10/100/1000 M RJ45:two 10/100/1000BASE-T RJ45

Transmissiemodus: full-duplex-modus

standaard: IEEE 802.3u 802.3、IEEE 、IEEE 802.3I、IEEE 802.3z、IEEE 802.3at

Toepassing niveau: L2

backplane bandbreedte: 10Gbps

Pakket verzending tarief: 7.44Mpps

MAC: 8K

Buffer: 1M

delay tijd: andlt; 4μs

Exchange: Winkel - vooruit

LED

Macht

TX、FX(link/Act)

Behuizing: metalen materiaal van de

Koeling: natuurlijke koeling, geen ventilator

Afmetingen: 143 x 104 48 mm x (breed x diep x hoog)

gewicht: 0,85 Kg

Installatiemodus: DIN rail kaarttype

Bedrijfstemperatuur:-40 ℃ ~ + 85℃

Opslagtemperatuur:-40 ℃ ~ + 85℃

Relatieve vochtigheid: 5 ~ 95% (geen vorst)

Transmissie afstand twisted pair: 100 m (met behulp van CAT5e, netwerkkabel CAT6))

transmissie afstand

Twisted pair: 100m (CAT5e, CAT6)

Multi-mode: 550 m

Enkelvoudige modus: 20 40,60, 80,100, 120 Km, optioneel

MTBF:100, 000 uur

Macht

Ingangsspanning: DC10 ~ 58V (dual power redundantie backup)

Toegang terminal: Phoenix terminal

Vermogen (beladen) andlt, 4W

Garantietermijn: 5 jaar

Certificering: Ministerie van openbare veiligheid inspectie report、CCC 、 CE、FCC、 Rohs


Product voorpaneel



Bestelinformatie

model

Productbeschrijving

OFS-IGSF1T2-20

1 gigabit poorten (glasvezel) (SC dual fiber), 2 10/100/1000Base-T RJ45

OFS-IGWSF1T2A/B-20

1 gigabit poorten (glasvezel) (SCsingle fiber), 2 10/100/1000Base-T RJ45

GW-65-1GX2GT-FC20SA/B

1 gigabit poorten (glasvezel) (FCsingle fiber), 2 10/100/1000Base-T RJ45

OFS-IGSF1T2

1 gigabit fiber-poorten (SFP), 2个10/100/1000Base-T RJ45

OFS-PE-IGSF1T2-20

1 gigabit poorten (glasvezel) (SC dual fiber), 2 10/100/1000Base-T RJ45, POEpower levering

OFS-PE-IGWSF1T2A/B-20

1 gigabit poorten (glasvezel) (SCsingle fiber), 2 10/100/1000Base-T RJ45, POEpower levering

OFS-PE-IGWSF1T2A/B-20F

1 gigabit poorten (glasvezel) (FCsingle fiber), 2 10/100/1000Base-T RJ45, POEpower levering

OFS-PE-IGSF1T2

1 gigabit fiber-poorten (SFP), 2个10/100/1000Base-T RJ45, POEpower levering

Optfocus technologie nu brengt u de beste kwaliteit gigabit 3 poort industrieel netwerk switch 2 eth poort-1 vezel poort 10-120km spoor type liniaalhulplijn van haar professionele fabriek. Bekende als één van de toonaangevende fabrikanten en leveranciers van verschillende vezel optische producten in China, wij kunnen u verzekeren van de goede kwaliteit en uitstekende prestaties.

Hot Tags: 3 Gigabit poort industrieel netwerk switch 2 ETH poort-1 vezel haven 10-120KM gids spoor typt, China, de fabriek, de leveranciers, de fabrikanten
Een paar:10/100/1000 M 3 poort industrie Fiber schakelaar 2 ETH poort-1 FX poort Dual Fiber SM 0-120 KM gids spoor Type Volgende:3 Gigabit poort stofdicht industriële POE Switch 2 ETH poort-1 SFP gids spoor poorttype

Onderzoek

You Might Also Like