Beheerde industriële Ethernet-switch

Beheerde industriële Ethernet-switch

Beschrijving De beheerde industriële Ethernet-switch is een industriële, beheersbare en redundante Ethernet-switch. Het biedt geavanceerde functies voor netwerkbeheer, zoals: redundante ring met SW-ring, VLAN, trunk, servicekwaliteit, snelheidsregeling, poortspiegeling, foutmeldingen en online firmware ...

Productdetails

Beschrijving

De Managed Industrial Ethernet-switch is een industriële, beheersbare en redundante Ethernet-switch. Het biedt geavanceerde functies voor netwerkbeheer, zoals: redundante ring met SW-ring, VLAN, trunk, servicekwaliteit, snelheidsregeling, poortspiegeling, foutmeldingen en online firmware-upgrades. Het maakt intelligente redundantie voor uw Ethernet mogelijk. Standaard industrieel ontwerp om te voldoen aan de eisen van industriële sites. Alle componenten zijn van industriële kwaliteit en hebben een hoge betrouwbaarheid. Het biedt een brede ingangsspanning. Het is ontworpen als een snel redundant netwerkalgoritme. Biedt hersteltechnologie voor snel redundante netwerkstoringen met hersteltijd <>

Voorzien zijn van

1. Ondersteuning IEEE802.3 10BASE-T; IEEE802.3i 10Base-T; IEEE802.3u; 100Base-TX / FX; IEEE802.3ab; IEEE802.3z; IEEE802.3x; IEEE802.3af, IEEE802.3at

2.SW-ring ring netwerk patent-technologie (Fout herstel tijd <20ms>
3. Ondersteuning RSTP, manier uitwisseltijd <50ms ondersteuning="">
4. Ondersteuning van MAC-adres leren, automatisch veroudering
5. Ondersteuning poort statusweergave, data update.
6. Ondersteuning statische en dynamische IGMP
7. Ondersteuning stroomstatistieken
8. Ondersteuning bidirectionele poortspiegeling
9. Ondersteuning rate control, broadcast storm controle
10.Supportconfiguratiebestand up-en downloaden
11. Ondersteuning 1 kanaal relais alarmuitgang
12. industriële grade 4 ontwerp, -40-75 & # 8451; bedrijfstemperatuur
13. Geen ventilatorontwerp
14. IP40 beschermingsgraad

Parameter

Interface

8x 10/100 / 1000Base-T-poorten POE + 4x gigabit SFP slots + 1 consolepoort

PoE-specificatie

PoE-standaard: IEEE802.3af / IEEE802.3at

PoE-poorten: 1-8 poorten ondersteunen PoE

Elke PoE-poort: Max. 30 watt

Power Pin Assignment: 1/2 +; 3 / 6-

Uitgangsspanning: DC52V

Fiber Media Multi-modus: 2km; Single-mode: 20/40/60/80 KM

Prestatiespecificatie

Bandbreedte: 24 Gbps

Pakketbuffergeheugen: 2M
Pakket doorstuursnelheid: 1488000pps / poort
MAC-adrestabel: 8K

Laag 2 schakelen
Spanning Tree-protocol

(STP)

Standaard Spanning Tree (STP) 802.1d; Rapid Spanning Tree (RSTP) 802.1w

Multiple Spanning Tree (MSTP) 802.1s

G.8032 ERPS <50 ms="" ringbescherming="" voor="" industriële,="" betrouwbare="">
Aggregatie Link Aggregation Control Protocol (LACP) IEEE 802.3ad;

Tot 7 groepen; Maximaal 14 poorten per groep

VLAN Ondersteunt gelijktijdig tot 4K VLAN's (van 4096 VLAN-ID's); n

Poortgebaseerd VLAN; IEEE 802.1Q-taggebaseerde VLAN

IGMP v1 / v2-snooping IGMP beperkt bandbreedtegebrek multicast-verkeer tot alleen de aanvragers; Ondersteunt 256 multicast-groepen
GMRP Ondersteunt GARP multicast registratieprotocol
MAC Vergrendelt MAC-adressen op poorten; Leerde MAC-adresbeperking;
QOS

Gebaseerd op 802.1p (COS) classificatie; Gebaseerd op DSCP-classificatie

Gebaseerd op de bron-IP, bestemmings-IP, poortnummerclassificatie

Ondersteunt SP, WRR, DRR-planningsstrategie; Ondersteun de maximumsnelheid voor het verkeer CAR

MPLS MPLS ondersteunt statische LSP, ondersteuning voor VPN MPLS


Hot Tags: managed industrial ethernet switch, China, fabriek, leveranciers, fabrikanten
Een paar:No Volgende:DIN-Rail Mount beheerde industriële Gigabit Switch 2 SFP netwerkpoort 4 RJ45-poort met POE functie

Onderzoek

You Might Also Like