Gigabit industriële Media Converter 10/100/1000 M ETH poort - 1000M Fiber poort SC Dual Fiber SM 10-120KM

Gigabit industriële Media Converter 10/100/1000 M ETH poort - 1000M Fiber poort SC Dual Fiber SM 10-120KM

Het product is een niet-beheerde industriële niveau 1000M Ethernet-switch, met 1000M Fiber poort, 10/100/1000Base-T adaptieve Ethernet-interface, RJ45.

Productdetails

OFS-IGS-20OFS-IGAS-1OFS-IGWS01/02-20


Productbeschrijving

Het product is een niet-beheerde industriële niveau 1000M Ethernet-switch, met 1000M Fiber poort, 10/100/1000Base-T adaptieve Ethernet-interface, RJ45. Het helpen gebruikers om de uitwisseling van de gegevens van de Ethernet, convergentie en interlokale optische transmissie functie te realiseren. De apparatuur heeft de voordelen van geen ventilator, laag stroomverbruik, makkelijk te gebruiken, kleine grootte, eenvoudig onderhoud, enzovoort. De ontwerpen van de producten in overeenstemming met de Ethernet-standaard, toevoegen bliksembeveiliging, Anti-Reflection, Anti-static beschermingsmaatregelen,-40 DEG C ~ 85 breed scala van bedrijfstemperatuur, stabiele en betrouwbare prestaties. Het apparaat kan algemeen worden gebruikt in intelligente vervoer, telecommunicatie, veiligheid, financiën en effecten, douane, maritieme, elektrische stroom, water conservancy en olievelden en andere breedband gegevensoverdracht.


Zeer belangrijke eigenschappen

Ingangsspanning: DC10 ~ 58V (dual power redundantie backup)

Werken van temperatuur:-40 ℃ ~ + 85 ℃

Behuizing: IP40 bescherming rang, DIN rail type, metalen aluminium, geen ventilatorontwerp

Inspectierapport: door het ministerie van openbare veiligheid inspectierapport, CCC/FCC/CE/BvGS-


Specificaties

Aantal: 2

Poorten (glasvezel): een 1000BaseFX poorten (SC/ST/FC/LC-connector, optioneel)

RJ45:One 10/100/1000BASE-T RJ45

Transmissiemodus: full-duplex-modus

standaard: IEEE 802.3u 802.3、IEEE 、IEEE 802.3I、IEEE 802.3z、IEEE 802.3at

Toepassing niveau: L2

backplane bandbreedte: 1Gbps

Pakket verzending tarief: 0.744Mpps

MAC: 1K

Buffer: 512K

delay tijd: andlt; 3μs

Exchange: Winkel - vooruit

LED

Macht

TX、FX(link/Act)

Behuizing: metalen materiaal van de

Koeling: natuurlijke koeling, geen ventilator

Afmetingen: 143 x 104 x 48 mm (breed x diep x hoog)

gewicht: 0,85 Kg

Installatiemodus: DIN rail kaarttype

Bedrijfstemperatuur:-40 ℃ ~ 85 ℃

Opslagtemperatuur:-40 ℃ ~ + 85℃

Relatieve vochtigheid: 5 ~ 95% (geen vorst)

Transmissie afstand twisted pair: 100 m (met behulp van CAT5e, netwerkkabel CAT6))

transmissie afstand

Twisted pair: 100m (CAT5e, CAT6)

Multi-mode: 2 km

Enkelvoudige modus: 20 40,60, 80,100, 120 Km, optioneel

MTBF:100, 000 uur

Macht

Ingangsspanning: DC10 ~ 58V (dual power redundantie backup)

Toegang terminal: Phoenix terminal

Vermogen (beladen) andlt, 3W

Garantietermijn: 5 jaar

Certificering: Ministerie van openbare veiligheid inspectie report、CCC 、 CE、FCC、 Rohs


Product voorpaneel


Bestelinformatie

model

Productbeschrijving

OFS-IGS-20

1000Mfiber poorten (SC dual fiber), 10/100/1000Base-TRJ45

OFS-IGWS01/02-20

1000Mfiber poorten (SC Singlefiber), 10/100/1000Base-TRJ45

OFS-IGWS01/02-20F

1000Mfiber poorten (SC Singlefiber), 10/100/1000Base-TRJ45

OFS-IGAS-1

1000M poorten (glasvezel) (SFP), 10/100Base-TRJ45

OFS-PE-IGS-20

1000M poorten (glasvezel) (SC dual fiber), 10/100/1000Base-TRJ45, POEpower levering

OFS-PE-IGWS01/02-20

1000M poorten (glasvezel) (SCsingle fiber), 10/100/1000Base-TRJ45, POEpower levering

OFS-PE-IGWS01/02-20F

1000Mfiber ports(SCsingle fiber), 10/100/1000Base-TRJ45, POEpower levering

OFS-PE-IGAS-1

1000Mfiber poorten (SFP), 10/100/1000Base-TRJ45, POEpower levering

Optfocus technologie brengt u nu de beste kwaliteit gigabit industriële media converter 10/100/1000 m eth poort - 1000m vezel poort sc dual vezel sm 10-120km van haar professionele fabriek. Bekende als één van de toonaangevende fabrikanten en leveranciers van verschillende vezel optische producten in China, wij kunnen u verzekeren van de goede kwaliteit en uitstekende prestaties.

Hot Tags: Gigabit industriële media converter 10/100/1000 M ETH poort - 1000M vezel poort sc dual vezel SM 10-120KM, China, fabriek, leveranciers, fabrikanten
Een paar:Industriële Media Converter 100M TX naar 100M FX SFP gids spoor Typ DC10 ~ 58V Volgende:2 poort Media Converter 1000M ETH poort-vezel poort BIDI 10-120KM

Onderzoek

You Might Also Like