Easy snelle buiten Connector LC FC UPC/APC vooraf ingesloten

Easy snelle buiten Connector LC FC UPC/APC vooraf ingesloten

Betrouwbare en superieure optische prestaties

Productdetails


Kenmerken:

1. FTTH project bruikbaar

2. veld installeerbare

3. snel, eenvoudig en nauwkeurig

4. kosten effectieve

5. portable

6. installatie minder dan 2 minuten

7. betrouwbare en superieure optische prestaties


Technische Parameters

ITEM

Technische Parameters

Die van toepassing zijn voor

Ø0.9MM
Indoor kabel ø0.9MM

Diameter van de vezel van de optica

125um(G657A or G657A2)

De diameter van de krappe buffer

250um

Vezel-modus

Enkelvoudige modus

Bewerkingstijd

Over 100S (geen fiber cut)

Invoegen van verlies

≤0.3dB

Terugkeer verlies

>-50dB

Bevestiging van de kracht van naakte vezel

> 4N

Bevestiging van de sterkte van naakte vezel houder

> 8N

Treksterkte

> 10N

Met behulp van temperatuur

-40~75℃

On-line treksterkte strength(20N)

ΔIL≤0.5dBΔRL≤5dB

Mechanische durability(500times)

ΔIL≤0.5dBΔRL≤5dB

Drop-off test (drop-off hoogte 4M, eenmaal per richting)

ΔIL≤0.5dBΔRL≤5dB

Optfocus technologie brengt u nu de beste kwaliteit gemakkelijk snel buiten connector lc fc upc/apc vooraf van haar professionele fabriek ingesloten. Bekende als één van de toonaangevende fabrikanten en leveranciers van verschillende vezel optische producten in China, wij kunnen u verzekeren van de goede kwaliteit en uitstekende prestaties.

Hot Tags: eenvoudig snel buiten connector lc fc upc/apc vooraf ingesloten, China, de fabriek, leveranciers, fabrikanten
Een paar:Fiber Optic veld snelle installatie verbinding snel Connector SC UPC/APC vooraf ingesloten Volgende:No

Onderzoek

You Might Also Like