OFS-6208 Fiber Testing Tool Optische Lichtbron 295g 1.5V batterijen AC Adapter

OFS-6208 Fiber Testing Tool Optische Lichtbron 295g 1.5V batterijen AC Adapter

OFS-6208 Optische Lichtbron, Fiber Testing Tool, 1.5V Batterijen AC Adapter OFS-6208 Optische Lichtbron Is een handheld optische lichtbron, die pas in 2007 is vrijgegeven. Het kan 1 tot 5 golflengten leveren om aan specifieke eisen te voldoen, waaronder de 650nm zichtbaar Lichtbron en de ...

Productdetails

OFS-6208 Optische Lichtbron, Fiber Testing Tool, 1.5V Batterijen AC Adapter


OFS-6208 optische lichtbron is een handheld optische lichtbron die onlangs in 2007 vrijgegeven is. Het kan 1 tot 5 golflengten leveren om aan specifieke eisen te voldoen, waaronder de 650nm zichtbare lichtbron en de 1310 / 1550nm golflengten voor single mode fiber of de 850 / 1300 nm golflengten voor multimodevezel, evenals andere golflengten volgens de behoeften van de klant. Samen met de optical power meter OFS-6208 is het een perfecte oplossing voor toepassingen voor glasvezelnetwerken.

 

Toepassingen

Onderhoud in Telecom

Onderhoud CATV

Fiber Optic Lab Testing

Andere Optische Vezelmetingen

 

Kenmerken

  • Biedt 1 ~ 5 golflengten output die optioneel kan zijn volgens de behoeften van de klanten

  • CW, 2Hz modulatie uitgang bij 650nm en CW, 270Hz, 1KHz, 2KHz modulatie uitgang bij andere golflengte

  • Hoge stabiliteit van de uitgangsstroom

  • Stabiele output golflengte

  • Backlight LCD-scherm ondersteunt nachtbediening

  • Lage batterij vermogen indicatie


Specificatie

Type OFS-6208
Golflengten (nm) Biedt 1 ~ 6 golflengten volgens de behoeften.
Emitter Type FP-LD, LED
Typische Ouput Power (dBm)

0 @ 650nm / -7 @ 1310nm, 1550nm,

-20dBm voor LED

Spectrale Breedte (nm) ≤10
Output Stability ± 0,05 dB / 15 minuten; ± 0.1dB / 8hours
Modulatie frequenties

CW.2Hz@650nm / CW, 270Hz, 1KHz,

2KHz @ 1310nm, 1550nm

CW, 270Hz, 1KHz, 2KHz

Optische connector

FC / PC (Andere type adapters kunnen nodig zijn)

Stroomvoorziening

Alkaline batterij (3 AA 1.5V batterijen); AC-adapter (9V)

Batterij Bedrijfstijd (uur) 45
Bedrijfstemperatuur (℃) -10 ~ + 60
Opslag Temperatuur (℃) -25 ~ + 70
Afmeting (mm) 190X100X50
Gewicht (g) 370
OPTFOCUS-aanbeveling

OFS-6208 Handheld Light Source is ontworpen voor

Optimaal gebruik met OFS-6211 Optical Power Meter voor

Het meten van optisch verlies op zowel single mode als multimode fiber kabel.


Standaard pakketje

MODEL Omvat
Alle OFS-6208 modellen

OFS-6208 optische lichtbron, 3 stuks 1.5V batterijen, netspanningsadapter, gebruikershandleiding, katoenen doekjes en zachte draagtas.

Hot Tags: Ofs-6208 fiber test tool optische lichtbron 295g 1.5v batterijen ac adapter, China, fabriek, leveranciers, fabrikanten
Een paar:Optische verlies Test Volgende:Fibretool Fiber Optic Visual Fault Locator 1mw 10mW Zuinig laser pointer 650nm ± 10 nm

Onderzoek

You Might Also Like