Indoor Unit Fiber Cable GJBFJH 2-144 Cores PVC / LSZH

Indoor Unit Fiber Cable GJBFJH 2-144 Cores PVC / LSZH

Aramidevezel in buiseenheid en sterkteonderdeel ontwerp te verbeteren de zeer sterke, flexibele en niet-factice oplossing maakt het gemakkelijk voor installatie en verbinding.

Productdetails



● Model: OPTFOCUS
● Fiber Hoeveelheid: Iso9001
● PackageSgs
● Toepassing: Binnen


Configuratie & Fysieke tekens

De vezels 125 pm, zijn in een bufferbuis gemaakt van een hoge modulus kunststof ommanteld met PVC / LSZH materiaal voor kabel met hoge aantal vezels, plaatst in het midden van de kern als FRP versterkingselement. Buizen (en vulstoffen) zijn vastgelopen rond het sterkteonderdeel in een compacte en cirkelkabelkern. De poly ester band barrière lengterichting aangebracht over de kabelkern, die is gevuld met de vulsamenstelling te beschermen tegen het binnendringen van water. De kabel wordt afgesloten met een PVC / LSZH / PE schede.

Productspecificatie

Cable Type

fiber Count

buizen

Cable Diameter (mm)

Cable Gewicht (kg / km)

treksterkte

Crush Resistance

Buigstraal

Long / Short Term

Long / Short Term

Statische / Dynamische

PVC

LSZH

N

N / 100mm

mm

GJBFJH (V)

36

6

15.7

209

215

600/1500

300/1000

15D / 20D

GJBFJH (V)

48

8

18.5

285

292

600/1500

300/1000

15D / 20D

GJBFJH (V)

96

8

24.0

428

436

600/1500

300/1000

15D / 20D

GJBFJH (V)

144

12

32.0

750

762

600/1500

300/1000

15D / 20D

Temperatuurbereik

Werken

-20 ℃ ~ + 60 ℃

Opslag / Transport

-20 ℃ ~ + 60 ℃

Installatie

-10 ℃ ~ + 50 ℃

Product Kenmerken en Application

product Property
1. Aramide vezels in buiseenheid en sterkteonderdeel ontwerp te verbeteren de zeer sterke, flexibele en niet-factice oplossing maakt het gemakkelijk voor installatie en verbinding.
2. Tight gebufferde vezelkern met onafhankelijke versterkte eenheid en mantel om de beschadiging van buitenaf te beschermen
3. Fiber niet gebundeld, SZ technologie, Rip koord ontwerp te maken kabel eenvoudig geript en gemonteerd aan het installeren van de tijd en kosten te besparen
4. Geïntegreerde mantelstructuur stop beweging van gestrande eenheid, welke kabel kernstructuur stabieler maakt, met een hoge mechanische sterkte
5. LSZH PVC design met onbrandbaarheid en zelf-afgeschrikt characteristicsfit voor installatie in dataroom kabel schacht muur binnen indoor omstandigheid
6. LSZH PE schede, uvioresistant, waterdicht, vormbewijs, resistent tegen scheurvorming wordt gewezen; geen zuur gas vrijgegeven aan data room corroderen, geschikt voor buiten-omgeving en een hoge vlamvertragende kwaliteit nodig binnenmilieu,
7. Tubes color ontworpen volgens categorie vezels voldoen aan TIA / EIA-B chromatografie
8. Kabel informatie en lengte bedrukt buitenmantel
9. Aangepaste dienst op vezel telt en andere specificatie.

Toepassing
1. Binnen horizontale bekabeling, verticale bedrading in bouwconstructie en LAN web.
2. Standaard vezel voor connectoren installatie direct gebruikt tussen machines.
3. uiteinde van kabel backbone netwerk kan verbinding van buiten naar binnen direct zonder verbindingsdoos, donder geïsoleerde, verhoogt de betrouwbaarheid van het systeem.

fiber Details

vezeltype

G.652D

G655

G657A.2

OM2

OM3

MFD @ 1310nm

9,2 ± 0,4 urn

9,2 ± 0,4 urn

9,2 ± 0,4 urn

50 ± 2.5um

50 ± 2.5um

OD van Cladding

125,0 ± 1,0 pm

125,0 ± 1,0 pm

125,0 ± 1,0 pm

125 ± 1.0um

125 ± 1.0um

Rondloopafwijking

≤0.5μm

≤0.5μm

≤0.5μm

≤12.0um

≤12.0um

Onrondheid gevelbekleding

≤ 1,0%

≤ 1,0%

≤ 1,0%

≤ 1,0%

≤ 1,0%

cutoff golflengte

Λcc ≤1260 nm

Λcc ≤1260 nm

Λcc ≤1260 nm

 

1295 ~ 1320 nm

verzwakkingscoëfficiënt

1310nm

≤0.36 dB / km

≤0.36 dB / km

≤0.40 dB / km

850nm: ≤ 2.3dB / km

850nm: ≤ 2.3dB / km

1550nm

≤0.22 dB / km

≤0.22 dB / km

≤0.30 dB / km

1300nm: ≤ 0.6dB / km

1300nm: ≤ 0.6dB / km

dispersiecoëfficiënt

1270-1360nm≤5.3ps / nm².km

1270-1360nm≤5.3ps / nm².km




1550nm≤18ps / nm².km

1550nm≤18ps / nm².km




Nuldispersiegolflengte

1300nm-1324nm

1300nm-1324nm

1300nm-1324nm

1295-1300 nm

1295-1300 nm

Zero-dispersie punt helling

≤0.09ps / nm2.km

≤0.09ps / nm2.km

≤0.092ps / nm2.km

≤ 0,11 ps / (nm2.km)

≤0.11 ps / (nm2.km)

PMDQ

PMD Q * ≤0.2ps / km1 / 2

PMD Q * ≤0.2ps / km1 / 2

PMD Q * ≤0.2ps / km1 / 2



OD bekledingslaag

245 ± 10 pm

245 ± 10 pm

245 ± 10 pm

250 ± 5um

250 ± 5um

screen spanning

100kpsi (0.7Gpa)

100kpsi (0.7Gpa)

0.69MPa

100kpsi (0.7GPa)

100kpsi (0.7GPa)

PAKKET EN MARK

4.1 PAKKET: Niet toegestaan twee lengteeenheden kabel in een vat, moeten twee uiteinden worden afgedicht ,. Beide einden moeten binnen vat worden verpakt.
4.2 MARK: lengte, merk drum score: fabrikant, kabel, is Aantal trommel, lengte, GW. draairichting fabricagedatum.
4.3 Pakket Lengte: in opdracht

Optfocus Technology brengt u nu de beste kwaliteit binnenunit vezelkabel gjbfjh 2-144 kernen pvc / LSZH van de professionele fabriek. Bekend als een van de toonaangevende fabrikanten en leveranciers van diverse fiber optische producten in China, kunnen wij u verzekeren van de goede kwaliteit en uitstekende prestaties.


Betaling & Verzending

Packaging

Elk product wordt verpakt in een hoogwaardige PE-zak, vervolgens in een doos of karton en verzekerd door 2 inserts.

Laatste zet elke doos in pallets en goed verpakt voor de zee of door de lucht reis.


Betaling en Verzending

Betaling

Standaard betalingsvoorwaarden: T / T 30% storting, 70% banlance alvorens te verschepen.

Online handel assurance orde, alles is aan jou.

Meer betalingsvoorwaarden kan worden verstrekt (Paypal, Western Union, Moneygram).

Verzenden

Levertijd: Over het algemeen is het 1-2 dagen indien de goederen op voorraad zijn, of het is 2-4 dagen indien de goederen niet op voorraad zijn, is het volgens hoeveelheid.


CERTIFICATIE

       CE-certificaat CE-certificaat   FCC-certificaat



Leverancier   Beoordeling   Certificaat ISO-certificaat

Afgaande   door:



ONZE DIENSTEN

OPTFOCUS TECHNOLOGY Dienst Online /

A. Betalingsvoorwaarden

1) Paypal, Western Union, T / T voor monsters

2) ESCROW, Ali-Secure, L / C, OA verhandelbaar

3) Drop-scheepvaart beschikbaar zijn; Agent / Proxy zijn welkom!

B. Elke inquiried worden beantwoord binnen 24 uur

C. Professionele fabrikant; Welkom op onze website Http://www.optfocus.com bezoeken

D. OEM / ODM service beschikbaar

1) maat scherm / ontwerp beschikbaar

2) packaging aangeboden

3) Je denkt het, wij maken het!

E. Hoge kwaliteit, redelijke / concurrerende prijs, snelle levertijd

F. After-sales service

1) Alle vezeloptische producten waren volledig gecontroleerd, een voor een controle voor verpakkingen

2) Alle producten zijn vrij van onderhoud binnen de garantie / garantietermijn


BEDRIJFSINFORMATIE


Verkoopafdeling

werkplaats

TENTOONSTELLING

NEEM CONTACT MET ONS OP

Als u onze producten geïnteresseerd, vul dan de onderstaande lege ruimte uw gedetailleerde eisen. Team OPTFOCUS 's zou verschillende oplossingen aan te bieden aan u binnen 12 uur. Gratis samples zijn ook beschikbaar.

Hot Tags: binnenunit glasvezelkabel gjbfjh 2-144 kernen pvc / LSZH, China, in de fabriek, leveranciers, fabrikanten,
Een paar:Indoor Fiber Optische Patch Cord Kabels GJFJH Singel Fiber Volgende:No

Onderzoek

You Might Also Like