Indoor Fiber Optische Patch Cord Kabels GJFJH Singel Fiber

Indoor Fiber Optische Patch Cord Kabels GJFJH Singel Fiber

Centrale zwarte kleur geeft fiber, witte kleur deel ten tight bufferbuis

Productdetails


Model: OPTFOCUS

Fiber Hoeveelheid: Iso9001

Pakket: Sgs

Toepassing: Binnen


Configuratie & Fysieke tekens

Centrale zwarte kleur geeft fiber, witte kleur vast deel ten bufferbuis, gele deel aramide of versterken garen kabelspanning verbeteren; buitenmantel materiaal kan pvc of LSZH.

Productspecificatie

Cable Type

fiber Count

Cable Diameter (mm)

Cable Gewicht (kg / km)

treksterkte

Crush Resistance

Buigstraal

Long / Short Term

Long / Short Term

Statische / Dynamische

PVC

LSZH

N

N / 100mm

mm

GJFJH (V)

1

1.8

3.5

3.7

60/100

100/500

10D / 20D

GJFJH (V)

1

2.8

6.2

8

60/100

100/500

10D / 20D

Temperatuurbereik

Werken

-20 ℃ ~ + 60 ℃

Opslag / Transport

-20 ℃ ~ + 60 ℃

Installatie

-10 ℃ ~ + 50 ℃

fiber Details

vezeltype

G.652D

G655

G657A.2

OM2

OM3

MFD @ 1310nm

9,2 ± 0,4 urn

9,2 ± 0,4 urn

9,2 ± 0,4 urn

50 ± 2.5um

50 ± 2.5um

OD van Cladding

125,0 ± 1,0 pm

125,0 ± 1,0 pm

125,0 ± 1,0 pm

125 ± 1.0um

125 ± 1.0um

Rondloopafwijking

≤0.5μm

≤0.5μm

≤0.5μm

≤12.0um

≤12.0um

Onrondheid gevelbekleding

≤ 1,0%

≤ 1,0%

≤ 1,0%

≤ 1,0%

≤ 1,0%

cutoff golflengte

Λcc ≤1260 nm

Λcc ≤1260 nm

Λcc ≤1260 nm

 

1295 ~ 1320 nm

verzwakkingscoëfficiënt

1310nm

≤0.36 dB / km

≤0.36 dB / km

≤0.40 dB / km

850nm: ≤ 2.3dB / km

850nm: ≤ 2.3dB / km

1550nm

≤0.22 dB / km

≤0.22 dB / km

≤0.30 dB / km

1300nm: ≤ 0.6dB / km

1300nm: ≤ 0.6dB / km

dispersiecoëfficiënt

1270-1360nm≤5.3ps / nm².km

1270-1360nm≤5.3ps / nm².km

 

 

 

1550nm≤18ps / nm².km

1550nm≤18ps / nm².km

 

 

 

Nuldispersiegolflengte

1300nm-1324nm

1300nm-1324nm

1300nm-1324nm

1295-1300 nm

1295-1300 nm

Zero-dispersie punt helling

≤0.09ps / nm2.km

≤0.09ps / nm2.km

≤0.092ps / nm2.km

≤ 0,11 ps / (nm2.km)

≤0.11 ps / (nm2.km)

PMDQ

PMD Q * ≤0.2ps / km1 / 2

PMD Q * ≤0.2ps / km1 / 2

PMD Q * ≤0.2ps / km1 / 2

 

 

OD bekledingslaag

245 ± 10 pm

245 ± 10 pm

245 ± 10 pm

250 ± 5um

250 ± 5um

screen spanning

100kpsi (0.7Gpa)

100kpsi (0.7Gpa)

0.69MPa

100kpsi 0.7GPa

100kpsi 0.7GPa

PAKKET EN MARK

PAKKET: Niet toegestaan twee lengteeenheden kabel in een vat, moeten twee uiteinden worden afgedicht ,. Beide einden moeten binnen vat worden verpakt.
MARK: lengte, merk drum score: fabrikant, kabel, is Aantal trommel, lengte, GW. draairichting fabricagedatum.
Pakket Lengte: in opdracht

Optfocus Technology brengt u nu de beste kwaliteit indoor fiber optische patchkabel kabels gjfjh singel vezel van zijn professionele fabriek. Bekend als een van de toonaangevende fabrikanten en leveranciers van diverse fiber optische producten in China, kunnen wij u verzekeren van de goede kwaliteit en uitstekende prestaties.


Betaling & Verzending

Packaging

Elk product wordt verpakt in een hoogwaardige PE-zak, vervolgens in een doos of karton en verzekerd door 2 inserts.

Laatste zet elke doos in pallets en goed verpakt voor de zee of door de lucht reis.


Betaling en Verzending

Betaling

Standaard betalingsvoorwaarden: T / T 30% storting, 70% banlance alvorens te verschepen.

Online handel assurance orde, alles is aan jou.

Meer betalingsvoorwaarden kan worden verstrekt (Paypal, Western Union, Moneygram).

Verzenden

Levertijd: Over het algemeen is het 1-2 dagen indien de goederen op voorraad zijn, of het is 2-4 dagen indien de goederen niet op voorraad zijn, is het volgens hoeveelheid.


CERTIFICATIE

       CE-certificaat CE-certificaat   FCC-certificaat



Leverancier   Beoordeling   Certificaat ISO-certificaat

Afgaande   door:



ONZE DIENSTEN

OPTFOCUS TECHNOLOGY Dienst Online /

A. Betalingsvoorwaarden

1) Paypal, Western Union, T / T voor monsters

2) ESCROW, Ali-Secure, L / C, OA verhandelbaar

3) Drop-scheepvaart beschikbaar zijn; Agent / Proxy zijn welkom!

B. Elke inquiried worden beantwoord binnen 24 uur

C. Professionele fabrikant; Welkom op onze website Http://www.optfocus.com bezoeken

D. OEM / ODM service beschikbaar

1) maat scherm / ontwerp beschikbaar

2) packaging aangeboden

3) Je denkt het, wij maken het!

E. Hoge kwaliteit, redelijke / concurrerende prijs, snelle levertijd

F. After-sales service

1) Alle vezeloptische producten waren volledig gecontroleerd, een voor een controle voor verpakkingen

2) Alle producten zijn vrij van onderhoud binnen de garantie / garantietermijn


BEDRIJFSINFORMATIE


Verkoopafdeling

werkplaats

TENTOONSTELLING

NEEM CONTACT MET ONS OP

Als u onze producten geïnteresseerd, vul dan de onderstaande lege ruimte uw gedetailleerde eisen. Team OPTFOCUS 's zou verschillende oplossingen aan te bieden aan u binnen 12 uur. Gratis samples zijn ook beschikbaar.

Hot Tags: indoor fiber optische patchkabel kabels gjfjh singel vezel, China, in de fabriek, leveranciers, fabrikanten
Een paar:Indoor glasvezelkabel Multi Cores Loose Tube GJFJH (V) 2-24 Pcores PVC / LSZH Volgende:Indoor Unit Fiber Cable GJBFJH 2-144 Cores PVC / LSZH

Onderzoek

You Might Also Like