Kleine Vezeloptische Splitter

Kleine Vezeloptische Splitter

Fan-out Lengte in meter Alleen voor alleen lintuitvoer en leeg voor alle andere uitgangen

Productdetails

PLC (Planar Lightwave Circuit) Splitters zijn Single Mode Splitters met een even splitverhouding van de ene invoervezel naar meerdere uitvoervezels. Deze PLC Splitter is een 1x2, met 1 ingang en 2 uitvoervezels met een even splitverhouding over alle vezels, ongeacht de ingangsgolflengte. PLC Splitters zijn leverbaar met 900μm losse tube singlemode fiber en beëindigd of ongedaan gemaakt volgens uw wensen. Unconnectorized PLC splitters komen zonder aansluitingen voor makkelijke splitsing of connectoren. Connectored PLC Splitters zijn verkrijgbaar bij uw keuze van Fiber Optic Connectors: LC / UPC, LC / APC, SC / UPC, SC / APC, FC / UPC, FC / APC en ST / UPC.

Kenmerken:

  • Hoogwaardige PLC-ontwerp beschikt over een beschermende metalen behuizing rond de vezels

  • PLC splitsingsmechanisme verdeelt het ingangssignaal in gelijke delen over alle uitvoervezels

  • 900μm losse buisvezel voor makkelijk strippen, splitsen of beëindigen

  • Ook beschikbaar vooraf afgesloten met LC / UPC, LC / APC, SC / UPC, SC / APC, FC / UPC, FC / APC en ST / UPC.

PLC Splitter.2.jpg

plc splitter with sc apc connector

plc splitter packaging

Bel of mail ons over eventuele extra opties of connectorcombinaties die u niet ziet.

Betaling en verzending

Betaling

Standaard betalingsvoorwaarden: T / T 30% DEPOSITIE, 70% BANLANCE voor verzending.

Online handelsverzekeringsbevel, alles is aan jou toe.

Meer betalingsvoorwaarden kunnen worden verstrekt (PAYPAL, WESTERN UNION, GELDGRAM).

Verzenden

Levertijd: Over het algemeen is het 1-2 dagen als de goederen op voorraad zijn, of het is 2-4 dagen als de goederen niet op voorraad zijn, is het volgens de hoeveelheid.


CERTIFICATIE

       CE-certificaat CE-certificaat   FCC-certificaat



Leverancier   Beoordeling   Certificaat ISO-certificaat

Afgaande   door:


BEDRIJFSINFORMATIE

company.jpg

fiber optical products.jpg

fiber fast connector.png

Verkoopafdeling

werkplaats

TENTOONSTELLING

ecoc.jpg

NEEM CONTACT MET ONS OP

Als u onze producten geïnteresseerd vindt, vul dan hieronder de lege ruimte uw gedetailleerde eisen in. Het team van OPTFOCUS zou binnen 12 uur verschillende oplossingen voor u bieden. Gratis monsters zijn ook beschikbaar.

Hot Tags: kleine glasvezel splitter, China, fabriek, leveranciers, fabrikanten
Een paar:No Volgende:1 × 2 Staal FBT Fiber Optic Coupler Splitter SM SW 1310nm 1550nm Vezelkoppeling

Onderzoek