FBT Coulper 1 * 2 SM SW 1310nm of 1550nm stalen buis kale Fiber 250um G652D 1m lengte gelijke verhouding

FBT Coulper 1 * 2 SM SW 1310nm of 1550nm stalen buis kale Fiber 250um G652D 1m lengte gelijke verhouding

Gesmolten Biconic Taper (FBT) techniek wordt gebruikt om onze interne standaardmodus koppelaars. Zij hebben minimaal teveel verlies en stabiliteit op lange termijn.

Productdetails

Beschrijving

Gesmolten Biconic Taper (FBT) techniek wordt gebruikt om onze interne standaardmodus koppelaars. Zij hebben minimaal teveel verlies en stabiliteit op lange termijn. Niet-gebruikte poorten worden beëindigd om terug reflection.1x2 couplers worden gebruikt om te splitsen van licht met minimaal verlies van één naar twee vezels of licht van twee vezels samenvoegen tot één. Deze onderdelen zijn uitstekend geschikt voor dubbelzijdig transmissie op een enkele vezel in CATV systemen of binnen glasvezel test sets. 1xN boom couplers en NxN ster couplers zijn gemaakt met zekering cascade-aansluiten (N-1) stukken van 1 x 2 en 2 x 2 couplers respectievelijk.


FunctiesToepassingen

●Low verlies

●Low polarisatie afhankelijkheid

Stabiele ●environmentally

●Good thermische stabiliteit

●Excellent uniformiteit

●CATV distributie

●Local Area Networks

●Fiber optische sensoren

●Test instrument


Specificatie


Specificatie


Maattekening

Raadpleeg koppelstuk pakketinformatie.


Bestelinformatie

Part Number: Onderdeelnummer: SC-12 1 -50/50SM 2 A3-1 FU

1.Configuration12 = 1 x 2, 22 = 2 x 2, 18 = 1 x 8, 1616 = 16 x 16, 132 = 1 x 32, enz.

2. golflengte 1 = 1310nm, 2 = 1550nm

3. koppeling Ratio50/50, 40/60, 20/80, 25 x 4(for 25/25/25/25), enz.

4. leiden Type1 = 250um, 2 = 900um, 3 = 2.0 mm, 4 = 3.0 mm

5. pakket TypeA1, A3, B, C, D of E

6. leiden Length0.5 = 0,5 m, 1 = 1 m, enz.

7. connectors Terminated leeg = geen connector, FU = FC/UPC, FA = FC/APC, SU = SC/UPC, SA = SC/APC


Optfocus technologie nu brengt u de beste kwaliteit fbt coulper 1 * 2 sm sw 1310nm of 1550nm stalen buis kale vezel 250um g652d 1m lengte gelijke verhouding van haar professionele fabriek. Bekende als één van de toonaangevende fabrikanten en leveranciers van verschillende vezel optische producten in China, wij kunnen u verzekeren van de goede kwaliteit en uitstekende prestaties.

Hot Tags: FBT coulper 1 * 2 sm sw 1310nm of 1550nm stalen buis kale vezel 250um g652d 1m lengte gelijke verhouding, China, fabriek, leveranciers, fabrikanten
Een paar:1 × 2 Staal FBT Fiber Optic Coupler Splitter SM SW 1310nm 1550nm Vezelkoppeling Volgende:1 * N laag verlies PLC Splitter 1260-1650nm stalen buis kale Fiber 1 Meter lengte

Onderzoek

You Might Also Like