1 × 2 Staal FBT Fiber Optic Coupler Splitter SM SW 1310nm 1550nm Vezelkoppeling

1 × 2 Staal FBT Fiber Optic Coupler Splitter SM SW 1310nm 1550nm Vezelkoppeling

Kenmerken: Dubbele golflengte met brede bandbreedte Laag verlies Laag polarisatieafhankelijkheid Milieubestendig Uitstekend uniformiteit Toepassingen: Lokale netwerken CATV-distributie Fiber-optische sensoren DWDM-systemen Trunk- / lusvertakkingen Specificatie Bestelinformatie Configuration12 = 1x2, 22 = 2x2, ...

Productdetails

Kenmerken:

  • Dubbele golflengte met brede bandbreedte

  • Lage verlies

  • Lage polarisatie afhankelijkheid

  • Milieubestendig

  • Uitstekende uniformiteit

Toepassingen:

  • Local Area Networks

  • CATV distributie

  • Fiber-optische sensoren

  • DWDM systemen

  • Trunk / loop vertakking

Specificatie

Kenmerken Eenheid Waarde / Prestatie
1 * 2, 2 * 2
Center Golflengte Nm 1310 en 1550
Bandbreedte Nm ± 40
Overmaat verlies DB ≤0,08 (0,06 typ.)


Koppelingsverhouding - 50/50 40/60 30/70 20/80
Typ. Insertion Loss DB 3,06 4.1 / 2.3 5.3 / 1.6 7,1 / 1,0
Polarisatie Afhankelijk Verlies DB ≤0,1 ≤0,1 ≤0,15 / 0,1 ≤0,15 / 0,1
Thermische stabiliteit DB ≤0.2 ≤0.3 ≤0,4 ≤0,5
Directiviteit DB ≥ 60
Bedrijfstemperatuur -20 ~ + 70
Loodlengte M Een, anderen op aanvraag
Lood Type - 900mm, 2mm of 3mm losse buis
Pakkettype - C D E F


informatie ordenen

  • Configuratie12 = 1x2, 22 = 2x2, 18 = 1x8, 1616 = 16x16, 132 = 1x32, enz.

  • Golflengte3 = 1310nm en 1550nm

  • Koppelingsverhouding 50/50, 40/60, 20/80, 25x4 (voor 25/25/25/25), enz.

  • Lood Type1 = 250um, 2 = 900um, 3 = 2,0mm, 4 = 3,0mm

  • Pakket TypeA1, A3, B, C, D of E

  • Loodlengte0.5 = 0.5m, 1 = 1m, enz.

  • Connectoren Beëindigd Blank = Geen connector, FU = FC / UPC, FA = FC / APC, SU = SC / UPC, SA = SC / APC

Hot Tags: 1 × 2 stalen fbt glasvezelkoppeling splitter sm sw 1310nm 1550nm vezelkoppeling, China, fabriek, leveranciers, fabrikanten
Een paar:Kleine Vezeloptische Splitter Volgende:FBT Coulper 1 * 2 SM SW 1310nm of 1550nm stalen buis kale Fiber 250um G652D 1m lengte gelijke verhouding

Onderzoek